ଟାସ୍କବକ୍ ପ୍ରତି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ରେଫର୍ ପାଇଁ 60 ଟଙ୍କା ଏବଂ ଦୈନିକ 100 ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି [ପେଟିଏମ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଯୋଗ୍ୟ]

Taskbuck 60 Rs Per Friend and 100 Rs daily - Prrof Added [Paytm Transferable]


ଟାସ୍କବକ୍ସ ବିଷୟରେ ??

 ଟାସ୍କବକ୍ସ ହେଉଛି ଏକ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଆପ୍ ଯାହା ତୁମ ଫୋନରେ ସରଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରି ପ୍ରକୃତ ପ୍ରକୃତ ବିଶ୍ୱ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଆପଣ ଖାଲି ସମୟରେ ଟାସ୍କବକ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ କିଛି ଅତିରିକ୍ତ ନଗଦ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ମୋବାଇଲ୍ ରିଚାର୍ଜ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ |

ଟାସ୍କବକ୍ସରୁ କିପରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ?



ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଟିପ୍ପଣୀ: - ଏହି ଲିଙ୍କରୁ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରି ଆପଣ ବୋନସ ପାଇବେ |

2. ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କର ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ଯାଞ୍ଚ କର |

3. # ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ: - ତାଲିକାରୁ ଯେକୌଣସି 2 ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ 500rs ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ |

4. ସେହି ପୃଷ୍ଠାରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କର | ରାଶି ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ କ୍ରେଡିଟ୍ ହେବ | ନିମ୍ନରେ ପ୍ରତିଛବି ଦେଖନ୍ତୁ |

5. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ପ୍ରଥମ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତି ଦୈନିକ ପୁରସ୍କାର |

6. ଅତିରିକ୍ତ ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ | ଖେଳ ଖେଳନ୍ତୁ, ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅତିରିକ୍ତ ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଅଧିକ |

7. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ମୋବାଇଲକୁ ପେଟିଏମ୍ କିମ୍ବା ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଟଙ୍କା ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରନ୍ତୁ |


ଟାସ୍କବକ୍ସକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅଫର୍ ଅର୍ଜନ କରନ୍ତୁ |



ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଟିପ୍ପଣୀ: - ଏହି ଲିଙ୍କରୁ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରି ଆପଣ BONUS ପାଇବେ |

2. ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କର ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ଯାଞ୍ଚ କର |

3. # ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ: - ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଲିକାରୁ ଯେକୌଣସି ଦୁଇଟି ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ 500rs ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ |

4. ବର୍ତ୍ତମାନ ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱ ମେନୁ ବଟନ୍ ଉପରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମନ୍ତ୍ରଣ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ |

5. ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଫେସବୁକ୍, whatsapp ଆପ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନେ ଯୋଗଦେବା ସମୟରେ ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ |

 6. ବନ୍ଧୁମାନେ ଲିଙ୍କ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଯୋଗଦେଲେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇବେ |