ଗୁଗୁଲପେ ରେଫର୍ କରି ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ 101 ଟଙ୍କା ଏବଂ 1 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପ୍ରତେକ ସପ୍ତାହ ଜିତିବାର ସୁଯୋଗ

ଗୁଗୁଲ ପେ ବିଷୟରେ

ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ହେଉଛି ଗୁଗୁଲ୍ ଦ୍ୱାରା ଏକ ମୋବାଇଲ୍ ପେମେଣ୍ଟ ସେବା, ଯାହା ଭାରତର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥାଏ | ଏହା ନ୍ୟାସନାଲ ପେମେଣ୍ଟ କର୍ପୋରେସନ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦ୍ୱାରା ବିକଶିତ ୟୁନିଫାଏଡ୍ ପେମେଣ୍ଟ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ | ଯେଉଁଠାରେ UPI ଦେୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଏ, ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ |


ପଦକ୍ଷେପ: ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ରେଫର କରି ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ 101 ଟଙ୍କା


ତେଜ୍ ଗୁଗୁଲ୍ ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ, ନିମ୍ନରେ ଥିବା ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ |


2. ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ଲିଙ୍କ୍ ହୋଇଥିବା ଆପଣଙ୍କର ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ପ୍ରବେଶ ଏବଂ ପଞ୍ଜିକରଣ କରନ୍ତୁ, ଯଦି ସମ୍ଭବ ସେହି ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଥିଲା |

3. ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଯୋଡନ୍ତୁ |

4. “ଫୋନ୍ କିମ୍ବା ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ନମ୍ବର, QR କିମ୍ବା UPI ID ବ୍ୟବହାର କରି ପେ” ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ 1 ଟଙ୍କା ପଠାନ୍ତୁ ଯଦି କେହି ବ୍ୟବହାର କରୁନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ପୋଷ୍ଟ ତଳେ ମୋର ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି |

5. ଆପ୍ ତଳେ ଥିବା “ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ତେଜକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ” ଉପରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତୁ |

6. WHATSAPP ଆପ୍, ମେସେଞ୍ଜର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣଙ୍କର ରେଫରାଲ୍ ଲିଙ୍କ୍ କିମ୍ବା କୋଡ୍ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ |


7. ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଲିଙ୍କରୁ ତେଜ୍ ଆପ୍ ସଂସ୍ଥାପନ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦେୟ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ 51 ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ 51 ଟଙ୍କା ପାଇବେ |


ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରି 1 ଲକ୍ଷ କିମ୍ବା 1000 ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ 


ଆପଣ 150 ଏବଂ 500 କିମ୍ବା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ପଠାଇ ତେଜରେ 1 ଲକ୍ଷ କିମ୍ବା 1000 ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ |

1. ଅଫର୍ ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ 150 ଟଙ୍କା କୁ ଦେୟ ଦିଅ, ତୁମେ ଏକ ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡ ପାଇବ ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ 1000 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋଜଗାର କରିପାରିବ ଏବଂ ସମାନ ଭାବରେ ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ବନ୍ଧୁ 500 ଟଙ୍କା କୁ ଦେୟ ଦେବ ତୁମେ ଏକ ସ୍କ୍ରାଚ୍ କାର୍ଡ ପାଇବ ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ 1 ଲକ୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋଜଗାର କରିପାରିବ |

(ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ ଯେ ତୁମେ ତୁମର ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କର, ଏବଂ ଏହା ସିଧାସଳଖ ତୁମର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରିବ |)

2. ଯଦି ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ତେବେ କାର୍ଡକୁ ସ୍କ୍ରାଚ୍ କରନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ପାଇବେ |