PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ଆରମ୍ଭ | 50 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ରାଶି, କିପରି ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବେ : PMIS 2020

PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସିରିଜ୍, କିମ୍ବା PMIS 2020, ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ | ଏହା ଅନଭିଜ୍ଞ ଦଳମାନଙ୍କୁ ଭାରତର eSports ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ମଧ୍ୟରେ ପରିଚିତ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରେ |ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ INR 50,00,000 ର ଏକ ବୃହତ ପୁରସ୍କାର ପୁଲ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇପାରିବେ |ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏବଂ PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସିରିଜ୍ 2020 ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ଏଠାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ଅଛି |

PMIS 2020

ଗୋଟିଏ ଦଳରେ ଚାରିଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏବଂ ଯଦି ଏକ ଦଳ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ସିଧାସଳଖ ଅଯୋଗ୍ୟ ହେବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏକ ଦଳର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଷୋହଳ ବର୍ଷ କିମ୍ବା ତଦୁର୍ଦ୍ଧ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଧିକନ୍ତୁ, PMIS 2020 ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ସମୟରେ ଏକ ଦଳର ରୋଷ୍ଟରର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସ୍ତର 20 କିମ୍ବା ତଦୁର୍ଦ୍ଧ, ଏବଂ ପ୍ଲାଟିନମ୍ ଭି କିମ୍ବା ତଦୁର୍ଦ୍ଧ୍ୱରେ ପହଞ୍ଚିଥିବେ |

ୱେବସାଇଟରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା PMIS 2020 ର ଅଫିସିଆଲ୍ ନିୟମ-ବୁକ୍ରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ ଉପଲବ୍ଧ | ଯଦି ତୁମର ଦଳର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ତୁମେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ତୁମ ଦଳକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବା ପାଇଁ ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରିପାରିବ:

  • PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଯାଆନ୍ତୁ | (https://www.pubgmobile.in/)
  • ୱେବସାଇଟରେ ସ୍ଲାଇଡ୍ କରନ୍ତୁ, ‘ପଞ୍ଜୀକରଣ’ ଟ୍ୟାବ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ‘Register Now’ ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ପଞ୍ଜୀକରଣ ପୃଷ୍ଠାକୁ ପୁନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହେବେ |
  • ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଟିମ୍ ନାମ, ଲୋଗୋ, ମାଲିକଙ୍କ ନାମ (ମାଲିକ ନଥିବା କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ୟାପଟେନ୍ ନାମ), ଇମେଲ୍ ଠିକଣା, ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ଏବଂ ସିଟି ସହିତ ଦଳ ବିବରଣୀ ପୁରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |
  • ତା’ପରେ, ‘NEXT’ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ କ୍ୟାପଟେନ ବିବରଣୀ ପୁରଣ କରନ୍ତୁ | ଏହା ପରେ, ଅନ୍ୟ ଦଳର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବରଣୀ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |
  • ଶେଷରେ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଦାଖଲ ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
  • ଯଦି ଆପଣ ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି କରନ୍ତି, PMIS 2020 ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ଅବଧି ଶେଷ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଲିଙ୍କ୍ ପାଇବେ ଯାହାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ |

PMIS 2020 ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବା ସମୟରେ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି  ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ support@pubgmobile.in ରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ |