ହନର 9C, ହନର 9A, ହନର 9S ଅକ୍ଟା-କୋର ସଞ୍ଚାଳକ ସହିତ, 4G ସହିତ ଲଞ୍ଚ ହେଲା

ବୁଧବାର ହୁଆୱେ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ହନର 9A, ହନର 9C, ଏବଂ ହନର 9S ବଜେଟ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି | ହନର 9C କିରିନ୍ 710A SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ହନର 9A ଏବଂ ହନର 9S ଉଭୟ ମିଡିଆଟେକ MT6762R ସଞ୍ଚାଳକ ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ | ସମସ୍ତ ତିନୋଟି ଫୋନ୍ ଏକକ RAM ଏବଂ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ବିନ୍ୟାସନରେ ଆସିଥାଏ କିନ୍ତୁ ବିଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ | ଫୋନଗୁଡିକ ହନର ରୁଷିଆ ୱେବସାଇଟରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ସେମାନେ ବିକ୍ରୟ କରିବେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ଭାରତ ଆସିବ କି ନାହିଁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି  ସୂଚନା ନାହିଁ।
hono
Honor 9C, Honor 9A, Honor 9S

ହନର 9C, ହନର 9A, ଏବଂ ହନର 9S ମୂଲ୍ୟ |

ହନର 9C ଏକ 4GB + 64GB ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ଆସିଥାଏ ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ RUB 12,990 (ପ୍ରାୟ 13,300 ଟଙ୍କା) | ଏହା ବ୍ଲୁ ଏବଂ ମିଡନାଇଟ୍ ବ୍ଲାକ୍ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ହନର 9A 3GB RAM + 64GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ RUB 10,990 (ପ୍ରାୟ 11,300 ଟଙ୍କା) ରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହି ଫୋନରେ ତିନୋଟି ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ ଅଛି, ଯଥା, ବ୍ଲୁ, ଗ୍ରୀନ୍ ଏବଂ 'ବ୍ଲାକ୍' | ଶେଷରେ, ହନର 9S 2GB + 32GB ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ଆସିଥାଏ ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ RUB 6,990 (ପ୍ରାୟ 7,200 ଟଙ୍କା) | ଫୋନରେ ନୀଳ, ଲାଲ, ଏବଂ କଳା ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ ଅଛି |

ହନର ରୁଷିଆ ୱେବସାଇଟରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିବା ପରି ସମସ୍ତ ତିନୋଟି ଫୋନ୍ ମେ 4 ରୁ ବିକ୍ରି ହେବ | ତେବେ, ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ଏହି ଫୋନଗୁଡିକର ଉପଲବ୍ଧତା ବିଷୟରେ ହନର ସୂଚନା ଅଂଶୀଦାର କରିନାହିଁ |


ହନର 9C

ଡୁଆଲ୍-ସିମ୍ (ନାନୋ) ହନର 9C ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 9 ଉପରେ ଆଧାର କରି EMUI 10.1.1 ଚଲାଇଥାଏ | ଏହାର 6.39-ଇଞ୍ଚ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଅଛି, 720x1,560 ପିକ୍ସେଲ ରେଜୋଲୁସନ ଏବଂ ପିକ୍ସେଲର ଘନତା 269ppi | ଏହି ଫୋନଟି ଅକ୍ଟା-କୋର କିରିନ 710A SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ, ଚାରିଟି କର୍ଟେକ୍ସ- A73 କୋର ସହିତ 2.0GHz ଏବଂ ଚାରିଟି କର୍ଟେକ୍ସ- A53 କୋର 1.7GHz ରେ ଘଡିଥାଏ | ଏହା 4GB RAM ସହିତ ଆସିଥାଏ | ଅପ୍ଟିକ୍ସ ପାଇଁ, ହନର 9C ରେ f / 1.8 ଆପେଚର ସହିତ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା, f / 2.4 ଆପେଚର ସହିତ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେକେଣ୍ଡାରୀ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ f / 2.4 ଆପେଚର ସହିତ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ତୃତୀୟ କ୍ୟାମେରା ଅଛି | ଆଗରେ, ଏକ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ଅଛି ଯାହାକି f / 2.0 ଆପେଚର ସହିତ ଏକ ଛିଦ୍ର-ପଞ୍ଚ ଡିଜାଇନ୍ରେ ରଖାଯାଇଛି |

ହନର 9C 64GB ଅନ୍ବୋର୍ଡ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ (512GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ) ମାଧ୍ୟମରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରିବ | ସଂଯୋଗ ପାଇଁ, ୱାଇ-ଫାଇ 802.11 b / g / n, 4G LTE, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v5.0, GPS ଏବଂ ଚାର୍ଜ ପାଇଁ ମାଇକ୍ରୋ- USB ପୋର୍ଟ ଅଛି | ହନର 9C ଏକ 4,000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ଏବଂ 176 ଗ୍ରାମ ଓଜନ ସହିତ 159.81x76.13x8.13mm ମାପ କରିଥାଏ |

ହନର 9A

ଡୁଆଲ୍-ସିମ୍ (ନାନୋ) ହନର 9A ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଉପରେ ଆଧାର କରି ମ୍ୟାଜିକ୍ UI 3.1 ଚଲାଇଥାଏ | ଏହି ଫୋନଟି ଅକ୍ଟା-କୋର ମିଡିଆଟେକ MT6762R SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ଚାରୋଟି କର୍ଟେକ୍ସ- A53 କୋର ସହିତ 2.0GHz ଏବଂ ଚାରିଟି କର୍ଟେକ୍ସ- A53 କୋର 1.5GHz ରେ ଘଡିଥାଏ | ଏହା ଗୋଟିଏ 3GB RAM ବିକଳ୍ପରେ ଆସିଥାଏ | କ୍ୟାମେରା ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ହନର 9A ରେ 13 / ମେଗାପିକ୍ସେଲର ମୁଖ୍ୟ କ୍ୟାମେରା ଅଛି ଯାହାକି f / 1.8 ଆପେଚର ସହିତ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେକେଣ୍ଡାରୀ କ୍ୟାମେରା ସହିତ f / 2.2 ଆପେଚର ଏବଂ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସୁଟର ସହିତ f / 2.4 ଆପେଚର ସହିତ ଅଛି | ସେଲଫି ପାଇଁ, ଏକ ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସୁଟର ଅଛି ଯାହାକି f / 2.0 ଆପେଚର ସହିତ ଏକ ଖଣ୍ଡରେ ରଖାଯାଇଛି |

ହନର 9A 64GB ଅନ୍ବୋର୍ଡ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ (512GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ) ମାଧ୍ୟମରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରିବ | ସଂଯୋଗ ପାଇଁ, ୱାଇ-ଫାଇ 802.11 b / g / n, 4G LTE, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v5.0, GPS ଏବଂ ଚାର୍ଜ ପାଇଁ ମାଇକ୍ରୋ- USB ପୋର୍ଟ ଅଛି | ହନର 9A ର ଏକ ବୃହତ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି | ଫୋନର ପରିମାପ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହାର ମାପ 159.07x74.06x9.04 ମିମି ଏବଂ ଓଜନ 185 ଗ୍ରାମ |

ହନର 9S

ଡୁଆଲ୍-ସିମ୍ (ନାନୋ) ହନର 9S ମଧ୍ୟ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଉପରେ ଆଧାର କରି ମ୍ୟାଜିକ୍ UI 3.1 ଚଲାଇଥାଏ | ଏହାର ଏକ ଛୋଟ 5.45-ଇଞ୍ଚ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଅଛି ଯାହାକି 720x1,440 ପିକ୍ସେଲ ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ୍ ଏବଂ ପିକ୍ସେଲର ଘନତା 295.4ppi | ହନର 9A ସହିତ ସମାନ ପ୍ରୋସେସର୍ ଅଛି ଏବଂ ଗୋଟିଏ 2GB RAM ବିକଳ୍ପରେ ଆସେ | କ୍ୟାମେରା ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ହନର 9S ର ଗୋଟିଏରେ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସୁଟର ଅଛି, ଯାହା ପଛରେ f / 2.0 ଆପେଚର ଏବଂ ଆଗରେ f / 2.2 ଆପେଚର ସହିତ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସୁଟର ଅଛି | ଆଗ କ୍ୟାମେରା ଉପରେ ମୋଟା ବେଜେଲରେ ରଖାଯାଇଛି |

ହନର 9S 32 ଜିବି ଅନ୍ବୋର୍ଡ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ (512 ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ) ମାଧ୍ୟମରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରିବ | ଅନ୍ୟ ଦୁଇଟି ଫୋନ୍ ସହିତ ଏହାର ସମାନ ସଂଯୋଗ ବିକଳ୍ପ ଅଛି | ହନର 9S ର 3,020mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଥିବାବେଳେ ମାପ 146.5x70.94x8.35mm ଏବଂ ଓଜନ 144 ଗ୍ରାମ |