କଲ୍ ଅଫ୍ ଡ୍ୟୁଟି: ମୋବାଇଲ୍ ସଂସ୍କରଣ 1.0.12 ସହିତ ସିଜନ୍ 6 ଅପଡେଟ୍, ରୁଷ୍ଟ ମାନଚିତ୍ର ଏବଂ ନୂତନ ମୋଡ୍

କଲ୍ ଅଫ୍ ଡ୍ୟୁଟି: ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଖେଳୁଥିବାରୁ ମୋବାଇଲ୍ ନିୟମିତ ଅଦ୍ୟତନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛି | ଏଥିରେ PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ଫୋର୍ଟନାଇଟ୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ସମାନ ଯୁଦ୍ଧ ରୟାଲ୍ ଗେମ୍ ମୋଡ୍ ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ମେକାନିକ୍ସକୁ ଟିକିଏ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ | ବର୍ତ୍ତମାନ, ଖେଳ ସଂସ୍କରଣ 1.0.12 ସହିତ ଏକ ନୂତନ ଅଦ୍ୟତନ ଗ୍ରହଣ କରିଛି ଯାହାକି ‘Once Upon a Time in Rust’ ଶୀର୍ଷକ ନୂତନ ସିଜନ୍ 6 ଆଣିଥାଏ | ଏହା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ନୂତନ ମାନଚିତ୍ର, ନୂତନ ଖେଳ ଧାରା ଏବଂ ନୂତନ ଯୁଦ୍ଧ ପାସ୍ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଆଣିଥାଏ | ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର୍ ଏବଂ ଆଇଓଏସ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆପ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ଏହି ଅପଡେଟ୍ ଲାଇଭ୍ ଅଟେ |

call-of-duty

କଲ୍ ଅଫ୍ ଡ୍ୟୁଟି: ମୋବାଇଲ୍ ସଂସ୍କରଣ 1.0.12 ଉଭୟ ମାଗଣା ଏବଂ ପ୍ରିମିୟମ୍ ସ୍ତର ପାଇଁ ନୂତନ ଚରିତ୍ର, ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଏବଂ ନୂତନ ବ୍ୟାଟ୍ ପାସ୍ ପୁରସ୍କାର ସହିତ ଅନେକ ନୂତନ ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ  ଆଣିଥାଏ | ସମସ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ନୂତନ ଯୋଗଗୁଡିକ କମ୍ପାନୀର ରେଡ୍ଡିଟ୍ ପୃଷ୍ଠାରେ ଅଂଶୀଦାର କରାଯାଇଥିଲା |

କଲ୍ ଅଫ୍ ଡ୍ୟୁଟି: ମୋବାଇଲ୍ ନୂଆ ମାନଚିତ୍ର - ରୁଷ୍ଟ |

ରୁଷ୍ଟ ହେଉଛି ସିଜନ୍ 6 ରେ ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିବା ଏକ ନୂତନ ମାନଚିତ୍ର କିନ୍ତୁ ଏହା ପ୍ରଥମେ କଲ୍ ଅଫ୍ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଦେଖାଗଲା: ଆଧୁନିକ ଯୁଦ୍ଧ 2 | ଉପଲବ୍ଧ କର। ” ଏହା 2v2 ଶୋଡାଉନ୍, ରାପିଡ୍ ଫାୟାର ଏବଂ ହାର୍ଡପଏଣ୍ଟ ମୋଡରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

1v1 ଡୁଏଲ୍ ମୋଡ୍ ଏବଂ ସାଲୁନ୍ ମାନଚିତ୍ର |

କଲ୍ ଅଫ୍ ଡ୍ୟୁଟି: ମୋବାଇଲରେ ସଲୁନ୍ ନାମକ ଅନ୍ୟ ଏକ ନୂତନ ମାନଚିତ୍ର ସିଜନ୍ 6 ରେ ଯୋଡା ଯାଇଛି | ଏହା 1v1 ଡୁଏଲ୍ ଏବଂ 2v2 ଶୋଡାଉନ୍ ମୋଡ୍ ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ମେ ’ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଏହି ମୋଡ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ନୂତନ ମୋଡ୍ |

ଫ୍ଲାଗ୍ କ୍ୟାପଚର୍ - ସୁନା ସଂସ୍କରଣ ଏବଂ କିଲ୍ କନଫର୍ମଡ୍ ମଧ୍ୟ ଅପଡେଟ୍ ସହିତ ଯୋଡା ଯାଇଛି | ଫ୍ଲାଗ୍ କ୍ୟାପଚରରେ ଖେଳାଳୀମାନେ ଏକ ସୁନା ଛାତି ରକ୍ଷା କରିବେ କିମ୍ବା ଖୋଜିବେ ଯେତେବେଳେ କିଲ୍ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଖେଳାଳିମାନେ ସେମାନେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ କୁକୁର ଟ୍ୟାଗ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏହି ମୋଡ୍ ଗୁଡିକ ମେ-ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ଯୁଦ୍ଧ ରୟାଲ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ |

କଲ୍ ଅଫ୍ ଡ୍ୟୁଟି: ମୋବାଇଲ୍ ସିଜନ୍ 6 ଯୁଦ୍ଧ ରୟାଲ୍ ମୋଡ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଥାଏ | ଯୁଦ୍ଧ ରୟାଲ୍ ବିଭାଗ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନୁଯାୟୀ, ଏରିଆଲ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆଉ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥିର ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ରଣନୀତିକ ଜିପଲାଇନ ଦ୍ୱାରା ପହଞ୍ଚିପାରିବ | କ୍ରାସ୍, କିଲହାଉସ୍, ଡିନର୍, ଷ୍ଟାଣ୍ଡଅଫ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସ୍ଥାନଗୁଡିକର ଲେଆଉଟ୍ ଗୁଡିକ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ କରାଯାଇଛି | ବାହୁବଳୀର ସ୍ଥାୟୀତ୍ୱ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଫ୍ରାଗ୍ ଗ୍ରେନେଡ୍ ଏବଂ କ୍ଲଷ୍ଟର ଗ୍ରେନେଡ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାହୁବଳୀର ସୁରକ୍ଷାକୁ ବାଇପାସ୍ କରିପାରେ | 'ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଖେଳର ବର୍ଦ୍ଧିତ ଯୁଦ୍ଧ ଗତି' ଅଧୀନରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବ୍ୟାଟ୍ସ ରୋଏଲେରେ S36, GKS, ଆନ୍ହିଲେଟର ରିଭଲଭର, କିଛି ନୂତନ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସଂଲଗ୍ନକ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଯୋଗ କରାଯାଇଛି | ଡେଭଲପର୍ମାନେ ମେ ’ମାସରେ ଆସୁଥିବା ସୁନା ଥିମ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ବ୍ୟାଟ୍ ରୟାଲ୍ ମୋଡ୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି | କମ୍ପାନୀ ଏ ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ସେୟାର କରିନଥିବାବେଳେ ମାନଚିତ୍ରରେ ଟିଜର ରହିବେ ତେଣୁ ଖେଳାଳିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି

ଯୁଦ୍ଧ ରୟାଲ୍ କ୍ଲାସ୍ - ପୋଲଟର୍ଜିଷ୍ଟ୍ |

ଏହି ନୂତନ ଶ୍ରେଣୀ ମେ ’ଶେଷରେ ବ୍ୟାଟ୍ ରୋଏଲେରେ ଯୋଡି ହେବ | ଏଥିରେ ପ୍ଲେୟାରକୁ ଅଦୃଶ୍ୟ କରିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି | ଏହା ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ହାସଲ କରିବା ସହିତ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିବ ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମତଭେଦ ଅଛି | କିନ୍ତୁ, ଯେତେବେଳେ ଦକ୍ଷତା ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ, ନିକଟସ୍ଥ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଯିବ ତେଣୁ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ |

କଲ୍ ଅଫ୍ ଡ୍ୟୁଟି: ମୋବାଇଲ୍ ସଂସ୍କରଣ 1.0.12 ବ୍ୟାଟ୍ ପାସ୍ ଟାସ୍କ ଅପସାରଣ ସହିତ ବ୍ୟାଟ୍ ପାସ୍ ଅପଡେଟ୍ କରେ | ଏହାର ଅର୍ଥ ଖେଳାଳିମାନେ ଖେଳ ଖେଳିବା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟାଟ୍ ପାସ୍ ସ୍ତର କରିବେ | ଏକ ନୂତନ ଇଭେଣ୍ଟ ସିଷ୍ଟମ୍, ଏକ ମାସିକ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର, ଆନିହିଲେଟର ନାମକ ଏକ ନୂତନ ଅପରେଟର୍ ସ୍କିଲ୍, ପୋଲଟର୍ଜିଷ୍ଟ ନାମକ ଏକ ଯୁଦ୍ଧ ରୟାଲ୍ କ୍ଲାସ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅଛି |

କମ୍ପାନୀ ଉଭୟ ମଲ୍ଟିପ୍ଲେୟାର ଏବଂ ଯୁଦ୍ଧ ରୟାଲ ମୋଡରେ ଅନେକ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ କରିଛି | କଲ୍ ଅଫ୍ ଡ୍ୟୁଟି: ମୋବାଇଲରେ ଯେତେବେଳେ କିଛି ନୂତନ ସଂଯୋଗ ଲାଇଭ୍ ହେବ, ଏହା ପାଇଁ ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ଅଂଶୀଦାର କରିଛି | ଅପଡେଟ୍ ହୋଇଥିବା ଗେମ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ଏହା 1.85 ଜିବି ଆକାର ଅଟେ | ଆପ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ, ଖେଳ ହେଉଛି 2.4 ଜିବି |