PUBG ମୋବାଇଲ୍ 0.18.0 ଅପଡେଟ୍ ରିପୋର୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଏପ୍ରିଲ୍ 24 ରେ ମିରାମର୍ 2.0, ସୁରକ୍ଷା ସ୍କ୍ରାମବଲ୍ ମୋଡ୍ ଏବଂ ଅଧିକ ସହିତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି

PUBG ମୋବାଇଲ୍ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ମଧ୍ୟରେ ଅଛି ଏବଂ ଏହା ଗତ ସପ୍ତାହରେ ବିକେଣ୍ଡି ମାନଚିତ୍ରରେ ନୂତନ ଆର୍କଟିକ୍ ମୋଡ୍ ଯୋଡିଥିଲା ​​| ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅଦ୍ୟତନର ବିବରଣୀ ଲିକ୍ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅପଡେଟ୍ ସଂସ୍କରଣ 0.18.0 ଏପ୍ରିଲ୍ 24 ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଏବଂ ଏହା ଦୁଇଟି ନୂତନ ମୋଡ୍ ଆଣିପାରେ, ଏବଂ ମିରାମାର ମାନଚିତ୍ରର ଏକ ନୂତନ ସଂସ୍କରଣ ମଧ୍ୟ ଆଣିପାରେ | ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକ PUBG ମୋବାଇଲ୍ ର ବିଟା ସଂସ୍କରଣରେ ଉପସ୍ଥିତ, ଯେଉଁଠାରେ ଖେଳକୁ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ନୂତନ ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ ଗୁଡିକ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥାଏ |

pubg-update

ଫସବାଇଟ୍ସର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏପ୍ରିଲ୍ 24 ରେ 0.18.0 ଅପଡେଟ୍ ରିଲିଜ୍ ହେବ ଏବଂ ଏହା 2GB ରୁ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଅଦ୍ୟତନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ନୂତନ ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ ଗୁଡିକ ମିରାମାର ମାନଚିତ୍ରର ଏକ ନୂତନ ସଂସ୍କରଣ, ମିରାମର 2.0 ନାମକ ଏକ ସୁରକ୍ଷା ସ୍କ୍ରାମବଲ୍ ମୋଡ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କିଛି ଛୋଟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଏକ ଜଙ୍ଗଲ ଆଡଭେଞ୍ଚର ଗାଇଡ୍ ମୋଡ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | ଅବଶ୍ୟ, ଏହି ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ ଗୁଡିକ ବିଟା ସଂସ୍କରଣ PUBG ମୋବାଇଲରେ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛି ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ୍ 14 ରେ ଖେଳର ମାନକ ସଂସ୍କରଣକୁ ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ନୂତନ ଯୋଗଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଛି, ସବୁଠାରୁ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ହେଉଛି ମିରାମର 2.0 ଯାହାକି ମାନଚିତ୍ରରେ ଏକ ରେସିଂ ରେମ୍ପ, ୱାଟର ସିଟି ନାମକ ଏକ ନୂତନ କ୍ଷେତ୍ର, ଗୋଲଡେନ୍ ମିରାଡୋ ନାମକ ଏକ ଯାନ ଏବଂ ଭେଣ୍ଡିଂ ମେସିନ୍ ଯୋଗ କରିଥାଏ | ଏହି ଭେଣ୍ଡିଂ ମେସିନ୍ ଗୁଡିକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଏବଂ ଶକ୍ତି ପାନୀୟ ପାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରେ | ସୁରକ୍ଷା ସ୍କ୍ରାମବଲ୍ ମୋଡ୍ ଏକ ନୂତନ ଇଭୋ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍ ମୋଡ୍ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ଏହି ମୋଡ୍ ରେ, ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ସୁରକ୍ଷିତ ଜୋନ୍ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୀଳ ଜୋନ୍ ରହିବ ଏବଂ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ଏହି ନୂତନ ନୀଳ ଜୋନ୍ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ କିମ୍ବା ସେମାନେ କ୍ଷତି କରିବେ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ PUBG ର PC ସଂସ୍କରଣରେ ବ୍ଲୁହୋଲ୍ ମୋଡ୍ ଭାବରେ ଉପସ୍ଥିତ |

ଜଙ୍ଗଲ ଆଡ଼ଭେଞ୍ଚର ଗାଇଡ୍ ମୋଡ୍ କୁ ଆସିବା, ଏହା ସାନହୋକ ମାନଚିତ୍ରର ଏକ ଅଂଶ ହେବ ଏବଂ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସମାନ ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଏ | ଅନ୍ୟ କେତେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ଫଳାଫଳ ପରଦା, ଏକ ନୂତନ ତାଲିମ ମୋଡ୍, ନୂତନ ସଫଳତା, Win94 ବନ୍ଧୁକରେ ଏକ ପରିସର ଯୋଡିବା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା, PUBG ମୋବାଇଲ୍ ଅପଡେଟ୍ 0.18.0 ରିଲିଜ୍ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଘୋଷଣା କରିନାହିଁ ତେଣୁ ଏହି ସୂଚନାକୁ ଏକ ଚାମଚ ଲୁଣ ସହିତ ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ |