OnePlus 8 ସିରିଜ୍ ମୂଲ୍ୟ ସିଇଓ ପିଟ୍ ଲାଉଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ, OnePlus 8 Pro DisplayMate 13 ଟି ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା

OnePlus 8 Series Price Revealed by CEO Pete Lau, OnePlus 8 Pro Breaks 13 Records on DisplayMate

OnePlus 8 Pro ଏବଂ OnePlus 8 ଫୋନ୍ ଏପ୍ରିଲ୍ 14 ରେ ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ କମ୍ପାନୀ ଏହି ଦୁଇଟି ଫୋନର ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ କୁ ଟିକେ ଟିଜ୍ କରୁଛି। ଏକ ନୂତନ ରିପୋର୍ଟରେ, ୱାନପ୍ଲସ ସିଇଓ ପିଟ ଲାଉ OnePlus 8 ସିରିଜର ମୂଲ୍ୟ ଆକଳନ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ପୃଥକ ଭାବରେ, ଡିସପ୍ଲେ ମେଟ୍ ଲଞ୍ଚ ପୂର୍ବରୁ OnePlus 8 ଫୋନର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ A + ଗ୍ରେଡ୍ ସହିତ ପୁରସ୍କୃତ କରିଛି | ଅଧିକନ୍ତୁ, OnePlus 8 Pro DisplayMate ର ପରୀକ୍ଷଣରେ 13 ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ରଦର୍ଶନ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଥିବା ପରି ମନେହୁଏ |

ଲାଉ ବିଜନେସ୍ ଇନସାଇଡରକୁ କହିଛି ଯେ ୱାନପ୍ଲସ୍ 8 ସିରିଜ୍ ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ $ 1000 ରୁ ଅଧିକ ହେବ ନାହିଁ (ପ୍ରାୟ 76,400 ଟଙ୍କା)। ଯେତେବେଳେ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ OnePlus 8 ଭାରିଆଣ୍ଟର ସଠିକ୍ ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି, ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସର୍ବାଧିକ ହାଇ-ଏଣ୍ଡ୍ OnePlus 8 ଭାରିଆଣ୍ଟ 1000 ଡଲାରରୁ କମ୍ ହେବ |

ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା OnePlus 8 ସିରିଜ୍ ଫୋନ୍ ବେସ୍ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି S20 5G ବିକଳ୍ପ ଅପେକ୍ଷା ଶସ୍ତା ହେବ, ଯାହା 999.99 ଡଲାରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ (ପ୍ରାୟ 76,400 ଟଙ୍କା)। OnePlus 8 ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ 5G ନେଟୱାର୍କ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇସାରିଛି, ଏବଂ ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 865 SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ହେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଟିଜ୍ କରାଯାଇଛି |

ଯଦିଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ତୁଳନାରେ ଏହା କମ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ତଥାପି ଏହା ପୂର୍ବର ତୁଳନାରେ ସାମାନ୍ୟ ମହଙ୍ଗା ହୋଇପାରେ | "କଞ୍ଚାମାଲ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି 5 ଜି ଚିପ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୋଗାଣ ଶୃଙ୍ଖଳାର ମୂଲ୍ୟ ଶିଳ୍ପରେ ସାଧାରଣତ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ବୋଲି ଲା କହିଛନ୍ତି। 5G ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଅଧିକ ପରିପକ୍ୱ ହେବାପରେ ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ ବୋଲି ସେ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି।

ଡିସପ୍ଲେମେଟ୍ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛି ଯେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ର OnePlus 8 ସିରିଜ୍ ସର୍ବାଧିକ A + ପ୍ରଦର୍ଶନ ରେଟିଂ ହାସଲ କରିଛି | କମ୍ପାନୀ OnePlus 8 ଫୋନର ଗଭୀର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରୀକ୍ଷଣ କରିସାରିଛି ଏବଂ ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ରଙ୍ଗ ସଠିକତା ସହିତ 10+ ରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ରଦର୍ଶନ ରେକର୍ଡ ଗ୍ରହଣ କରିଛି | ଫାର୍ମ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିନାହିଁ, ଏବଂ ଉନ୍ମୋଚନ ପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସମୀକ୍ଷା ପ୍ରକାଶିତ ହେବା ଉଚିତ୍ | ସିଇଓ ପିଟ୍ ଲା ଆହୁରି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ୱାନପ୍ଲସ୍ 8 ପ୍ରୋ 13 ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି।