OnePlus 7T Pro ମୂଲ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ Rs 47,999

OnePlus 7T Pro Price Now Starts at Rs 47999
ନିକଟରେ OnePlus ଭାରତୀୟ ବଜାର ପାଇଁ ଏହାର ସର୍ବଶେଷ OnePlus 8 ସିରିଜ୍ ଘୋଷଣା କରିଛି | OnePlus 8 ଏବଂ OnePlus 8 Pro ଯଥାକ୍ରମେ OnePlus 7T ଏବଂ OnePlus 7T Pro କୁ ସଫଳ କରିବ | ନୂତନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ ହେବା ସହିତ ୱାନପ୍ଲସ୍ ଭାରତରେ ଥିବା ପୁରୁଣା OnePlus 7T Pro ର ମୂଲ୍ୟ Rs 6,000 ଟଙ୍କା ହ୍ରାସ କରିଛି।  ଏହାକୁ Rs 47,999 ଟଙ୍କାକୁ ଆଣିଛି | Rs 53,999 ରୁ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ OnePlus 7T Pro ମୂଲ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି କିନ୍ତୁ OnePlus ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ OnePlus 7T ର ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ କରିନାହିଁ |

ଭାରତରେ OnePlus 7T Pro ମୂଲ୍ୟ

OnePlus 7T Pro ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ନୂତନ ମୂଲ୍ୟରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି - Rs 47,999 ଟଙ୍କା | ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ କିନ୍ତୁ ଏହାର ବିକ୍ରୟ ସାଥୀ ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଉତ୍ପାଦ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ | ଆମାଜନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଦ୍ରବ୍ୟର ମୂଲ୍ୟ ଦେଖାଉଛି ଏବଂ ଲକଡାଉନ୍ ହ୍ରାସ ହେବା ପରେ OnePlus 7T Pro ର ନୂତନ ମୂଲ୍ୟ ଅପଡେଟ୍ କରିପାରେ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ୱେବସାଇଟରୁ OnePlus 7T Pro ପାଇଁ ଏକ ଅର୍ଡର ରଖିପାରିବେ, ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଉତ୍ପାଦ ବିତରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ |

OnePlus OnePlus 7T Pro McLaren ସଂସ୍କରଣର ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ କରିନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ Rs 58,999 ଟଙ୍କାରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି |  OnePlus 7T ମଧ୍ୟ Rs 34,999 ଟଙ୍କାରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ |  ଯାହାକି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ହୋଇଆସୁଛି | OnePlus 7T ର ମୂଲ୍ୟ Rs 37,999 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।  ଯେତେବେଳେ ଏହା ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହା ଅତୀତରେ ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇଥିଲା |

OnePlus 7T Pro ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ ଏବଂ ଏହାର ପୋର୍ଟଫୋଲିଓରେ ଅନ୍ୟ ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ ସ୍ପଷ୍ଟତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆମେ OnePlus ରେ ପହଞ୍ଚିଛୁ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଶୁଣିବା ସେତେବେଳେ ଏହି କପି ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ |

OnePlus 7T Pro ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା

OnePlus 7T Pro ରେ QHD + ରେଜୋଲୁସନ ସହିତ ଏକ ବଡ 6.67-ଇଞ୍ଚ ବକ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅଛି ଏବଂ HDR10 + ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ ଅଛି | ଡିଭାଇସର ଉପରି ଭାଗରେ ଥିବା ପପ୍-ଅପ୍ କ୍ୟାମେରା ମଡ୍ୟୁଲରେ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ରଖାଯାଇଥିବାରୁ ଏହାର କାକର ନଚ୍ ନାହିଁ | OnePlus ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 855+ SoC ବ୍ୟବହାର କରିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ 8 ଜିବି ରାମ୍ ସହିତ ଯୋଡିଛି | OnePlus 7T Pro ପଛରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା, 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲ୍ଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଟେଲିଫୋଟୋ କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଏକ ଟ୍ରିପଲ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଅଛି | ପପ୍-ଅପ୍ ମଡ୍ୟୁଲରେ 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି ସୁଟର ରହିଛି