OnePlus 7T Pro, OnePlus 7T ଅଦ୍ୟତନଗୁଡିକ ମାର୍ଚ୍ଚ 2020 ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସିକ୍ୟୁରିଟି ପ୍ୟାଚ୍ ଆଣିଲା

OnePlus 7

OnePlus 7T ଏବଂ OnePlus 7T Pro ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତରେ ଏକ ନୂତନ ଅଦ୍ୟତନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଅପଡେଟ୍ ଗୁଡିକ ମାର୍ଚ୍ଚ 2020 ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍ ସହିତ ଆଣିଛି | ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକ କ୍ୟାମେରା ଆପ୍ ଭିତରେ ମନ୍ଥର ଗତି ଭିଡିଓ ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ ରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିଥାଏ | ଉଭୟ OnePlus 7T ଏବଂ OnePlus 7T Pro ଫୋନ୍ ପାଇଁ OTA ରୋଲ ଆଉଟ୍ ପ୍ରକୃତିର ବୃଦ୍ଧି ଅଟେ | ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ OTA ଅପଡେଟ୍ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ପ୍ରତିଶତରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ କୌଣସି ଜଟିଳ ତ୍ରୁଟି ନ ମିଳିବା ପରେ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବ୍ୟାପକ ରୋଲଆଉଟ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବ |

OnePlus 7T ଏବଂ OnePlus 7T Pro ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ଭାରତରେ ଅମ୍ଳଜାନ 10.3.2 ଅପଡେଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଫୋରମ୍ରେ ଘୋଷଣା କରିଛି | ସମାନ ସଂସ୍କରଣର ବିଶ୍ୱ ସଂସ୍କରଣ ହେଉଛି OnePlus 7T ପାଇଁ ଅମ୍ଳଜାନ 10.0.9 ଏବଂ OnePlus 7T Pro ପାଇଁ ଅମ୍ଳଜାନ 10.0.8 |

ମାର୍ଚ୍ଚ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍ ସହିତ ଏହା ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଆମେ ଅପଡେଟ୍ ସଂସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ସୁପାରିଶ କରୁ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ନାହିଁ, ସେଟିଂସମୂହ> ସଫ୍ଟୱେର୍ ଅପଡେଟ୍ ରେ ଏହାକୁ ମାନୁଆଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଏକ ଭଲ ୱାଇ-ଫାଇ ସଂଯୋଗ ଅଧୀନରେ ଅପଡେଟ୍ ସଂସ୍ଥାପନ କରିବା ସର୍ବୋତ୍ତମ, ଏବଂ ସଂସ୍ଥାପନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଫୋନକୁ ଚାର୍ଜ ରଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି |

ଉଭୟ OnePlus 7T ଏବଂ OnePlus 7T Pro ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକର ସମାନ ଚେଞ୍ଜେଲଗ୍ ଅଛି, ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ 2020 ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସିକ୍ୟୁରିଟି ପ୍ୟାଚ୍ ଆଣିବା ବ୍ୟତୀତ, ଅପଡେଟ୍ ଧୀର-ମୋରେ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ ପାଇଁ ଉନ୍ନତ ସ୍ଥିରତା ଆଣିଥାଏ | ଅପଡେଟ୍ ଗ୍ୟାଲେରୀରେ ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ର ଅନିୟମିତ ଅଦୃଶ୍ୟତାକୁ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ କରିଥାଏ, ଏବଂ କ la ଣସି ବିଳମ୍ବ ନକରି ଭିଡିଓ ପ୍ଲେକୁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ କରିଛି | ନୂତନ OnePlus 7T ଏବଂ OnePlus 7T Pro ଅପଡେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ RAM ପରିଚାଳନା, ଉନ୍ନତ ସିଷ୍ଟମ୍ ସ୍ଥିରତା ଆଣିଥାଏ ଏବଂ କିଛି ଜଣାଶୁଣା ସମସ୍ୟାକୁ ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ କରିଥାଏ |