Earn Rs 101 per referal in your bank account also Earn 1 lakh weekly full guide in odia



ଗୁଗୁଲ୍ ପେ  ହେଉଛି ଗୁଗୁଲ୍ ଦ୍ୱାରା ଏକ ମୋବାଇଲ୍ ପେମେଣ୍ଟ ସେବା, ଯାହା ଭାରତର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥାଏ | ଏହା ନ୍ୟାସନାଲ ପେମେଣ୍ଟ କର୍ପୋରେସନ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦ୍ୱାରା ବିକଶିତ ୟୁନିଫାଏଡ୍ ପେମେଣ୍ଟ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ | ଯେଉଁଠାରେ UPI ଦେୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଏ, ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ |

ପଦକ୍ଷେପ: Pay Payments App Refer & Earn 101 rs |

ତେଜ୍ ଗୁଗୁଲ୍ ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ, ନିମ୍ନରେ ଥିବା ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ |



2. ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ଲିଙ୍କ୍ ହୋଇଥିବା ଆପଣଙ୍କର ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ପ୍ରବେଶ ଏବଂ ପଞ୍ଜିକରଣ କରନ୍ତୁ, ଯଦି ସମ୍ଭବ ସେହି ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଥିଲା |

3. ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଯୋଡନ୍ତୁ |

4. “ଫୋନ୍ କିମ୍ବା ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ନମ୍ବର, QR କିମ୍ବା UPI ID ବ୍ୟବହାର କରି ପେ” ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପେ  ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ 1 ଟଙ୍କା ପଠାନ୍ତୁ ଯଦି କେହି ବ୍ୟବହାର କରୁନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ପୋଷ୍ଟ ତଳେ ମୋର ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି |

5. ଆପ୍ ତଳେ ଥିବା “ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ତେଜକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ” ଉପରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତୁ |

6. ମେସେଞ୍ଜର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣଙ୍କର ରେଫରାଲ୍ ଲିଙ୍କ୍ କିମ୍ବା କୋଡ୍ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ |

7. ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଲିଙ୍କରୁ ତେଜ୍ ଆପ୍ ସଂସ୍ଥାପନ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦେୟ (ସର୍ବନିମ୍ନ 1rs) କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ 101 ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ 51 ଟଙ୍କା ପାଇବେ |