COVID-19 ଲକଡାଉନ୍: ଏବେ କରିପାରିବେ ମୋବାଇଲ ଅର୍ଡର ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ରେ, ଏପ୍ରିଲ୍ 20 ପରେ ବିତରଣ ଆରମ୍ଭ

Flipkart Opens Mobiles Category for Orders, Delivery After April 20

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଭାରତରେ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ପୁନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ 25 ରୁ ପିଏମ ମୋଦୀ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ତାଲା ପକାଇବା ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ ଇ-କମର୍ସ ଜଏଣ୍ଟ କେବଳ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ବିକ୍ରିରେ ସୀମିତ ରହିଥିଲା। ତଥାପି ଭାରତ ସରକାର ଅନଲାଇନରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବିକ୍ରିକୁ ଅନୁମୋଦନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଅର୍ଡର ପାଇଁ ମୋବାଇଲ ବର୍ଗ ଖୋଲିଛି।



ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଏବଂ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବ୍ୟତୀତ ମୋବାଇଲ୍ ବର୍ଗ ସମଗ୍ର ଭାରତରେ ଖୋଲା ଅଛି ବୋଲି କମ୍ପାନୀ କହିଛି। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟର ମୋବାଇଲ୍ ବର୍ଗରେ ରିଅଲ୍ 6, ରିଅଲ୍ 6 ପ୍ରୋ, ମୋଟରୋଲା ରଜର, ପୋକୋ X2, iQoo 3 ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଫୋନ୍ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ |

ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହାର ଆପରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟାନର ଅଛି ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଅର୍ଡର ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କ୍ରୟ କରିପାରିବେ, ସରକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ବିତରଣ କେବଳ ଏପ୍ରିଲ୍ 20 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ |

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏହାର ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ କ୍ରେତାମାନଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମୋବାଇଲ୍ ସୁରକ୍ଷା, ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ EMI ଏବଂ କ୍ରୟ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି | ଓପୋ, ଭିଭୋ, ସାମସଙ୍ଗ, ଆପଲ୍, ଏବଂ ଜିଆଓମିରୁ ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ଅନଲାଇନରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ | ଉଭୟ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଆପ୍ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ୍ କ୍ରୟ ପାଇଁ ମୋବାଇଲ୍ ବର୍ଗ ଖୋଲା ଅଛି |

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ କହିଛି ଯେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଏବଂ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବ୍ୟତୀତ ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟର ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମୋବାଇଲ ବର୍ଗ ଦେଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବା ଉଚିତ, ଯେଉଁଠାରେ ସେବା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନାହିଁ। ଲେଖିବା ସମୟରେ, ଆମାଜନ ଅର୍ଡର ପାଇଁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବର୍ଗ ଖୋଲି ନଥିଲା |

କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ସଚିବ ଅଜୟ ଭାଲା ନିକଟରେ ମେ 3 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି ପାଇଁ ସଂଶୋଧିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଅନୁଯାୟୀ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍, ଟେଲିଭିଜନ, ରେଫ୍ରିଜରେଟର, ଲାପଟପ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟେସନାରୀ ଜିନିଷ ଆମାଜନ, ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଭଳି ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯିବ। ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ୍ 20 ରୁ ସ୍ନାପଡାଲ୍ | ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକର ବିତରଣ ଭ୍ୟାନଗୁଡିକ ପୂର୍ବରୁ ରାସ୍ତାରେ ଯିବା ପାଇଁ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଅନୁମତି ଆବଶ୍ୟକ କରିବ |