ଭାରତରେ 1000 ଟଙ୍କା ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ, ଚମତ୍କାର ଅଡିଓ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଇନ୍-ଇୟର ହେଡଫୋନ୍ (Best In Ear Phone under 1000 Rs In India)

ଏହାକୁ ଭଲ ପାଅ କିମ୍ବା ଏହାକୁ ଘୃଣା କର, କାନ ହେଡଫୋନରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେଉଛି କିଛି ଯାହାକି ଆପଣ କିଛି ସମୟରେ କିମ୍ବା ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହାର କମ୍ପାକ୍ଟ ଡିଜାଇନ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ଟୋପି କିମ୍ବା ହେଲମେଟ ତଳେ ପିନ୍ଧିପାରିବେ | କର୍ଣ୍ଣ ହେଡଫୋନରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେଉଛି ଅଡିଓ ଗୁଣରେ ବଳିଦାନ ନ ଦେଇ ଜିମ୍ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ହାଲୁକା ଏବଂ କମ୍ପାକ୍ଟ | ଏହି ହେଡଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ହାଇକିଙ୍ଗ୍, ବାଇକ୍ ଚଳାଇବା, ସାଇକେଲ ଚଲାଇବା, ଚାଲିବା, ଜଗିଂ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସାଥୀ |

Best In Ear Phone under 1000 Rs In India

କାନ ହେଡଫୋନରେ ଏହିଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ପାଇଁ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆରାମଦାୟକ | ଏଥିମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ବେତାର ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେଡଫୋନ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡରୁ ଆସିଥାଏ | ଯଦି ତୁମେ ସେହିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଯିଏ ସିଧାସଳଖ କାନରେ ବସି କିଛି ସହ ଆରାମଦାୟକ ନୁହେଁ ଏବଂ ତଥାପି ଶଳୀରେ ଗତି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ତୁମେ କାନ ହେଡଫୋନ୍ ଉପରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବେତାର ଖୋଜି ପାରିବ | କାନ ହେଡଫୋନରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ତାଲିକା ଏଠାରେ ଅଛି |


ଭାରତରେ 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଇନ୍-ଇୟର ହେଡଫୋନ୍ ତାଲିକା |
ଆମେ 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଇନ୍-ଇୟର ଇୟରଫୋନ୍ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିଛୁ ଯେଉଁଥିରେ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍ ଅଛି ଏବଂ କିଛି ନାହିଁ | ଏହି ତାଲିକାରେ ସୋନି, ଜେବିଏଲ୍, ଡଙ୍ଗା, ସ୍କଲ୍କାଣ୍ଡି ଇତ୍ୟାଦି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଟପ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡରୁ 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେଡଫୋନ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |
  1. JBL C100SI Wired Earphones
  2. boAt in-Ear Super Extra Bass Headphones
  3. boAt BassHeads 220 Super Extra Bass Wired Headset(Neon Lime, Wired in the ear)
  4. Sony Headphone
  5. Mi Earphones with Mic
  6. Philips SHE1505 Wired Headset(Black, Wired in the ear)
  7. House of Marley Smile Jamaica EM-JE041-SB Wired Headset with Mic

1. ମାଇକ୍ ସହିତ JBL C100SI ଇନ୍-କର୍ଣ୍ଣ ହେଡଫୋନ୍ 

BUY ON AMAZON
ସମସ୍ତ ନୂତନ JBL C100SI କାନ ହେଡଫୋନରେ ଆସିବାବେଳେ ଆମାଜନ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିକ୍ରେତା ଭାବରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ | ଡାଇନାମିକ୍ ଏବଂ ଅଲ୍ଟ୍ରା-ଲାଇଟ୍, କର୍ଣ୍ଣର ହେଡଫୋନ୍ ମଧ୍ୟରୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମଧ୍ୟରୁ 9 ମିମି ଡ୍ରାଇଭରଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ହାଡର ବ୍ୟାସ୍ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏବଂ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଧ୍ୱନି ଗୁଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |

2. boAt BassHeads 225 ଇନ୍-କର୍ଣ୍ଣ ସୁପର ଏକ୍ସଟ୍ରା ବ୍ୟାସ୍ ହେଡଫୋନ୍ |

BUY ON AMAZON
ଧ୍ୱନି ଗୁଣ ସହିତ ଉଡ଼ିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅ, ଯାହା କାନ ହେଡଫୋନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ନୂତନ BoAt ସହିତ ଜୀବନରେ ସତ୍ୟ ଅଟେ | କାନ ହେଡଫୋନ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଏହି ସର୍ବୋତ୍ତମ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍ ଏବଂ ରିମୋଟ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା ଦ୍ ରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କଲ୍ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବେ ଏବଂ FM ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସୁଇଚ୍ କରିପାରିବେ | ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଇୟରଫୋନ୍ 3 ଟି ଭିନ୍ନ ଆକାରର କାନ ଆଡାପ୍ଟର ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା ବିଭିନ୍ନ କାନ ଆକାର ଅନୁଯାୟୀ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ ହୋଇଥାଏ |

3. boAt BassHeads 220 ସୁପର ଏକ୍ସଟ୍ରା ବ୍ୟାସ୍ ତାରଯୁକ୍ତ ହେଡସେଟ୍ (ନିନ୍ ଚୂନ, କାନରେ ତାରଯୁକ୍ତ)

BUY ON FLIPKART
ଧ୍ୱନି ଗୁଣ ସହିତ ଉଡ଼ିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅ, ଯାହା କାନ ହେଡଫୋନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ନୂତନ BoAt ସହିତ ଜୀବନରେ ସତ୍ୟ ଅଟେ | କାନ ହେଡଫୋନ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଏହି ସର୍ବୋତ୍ତମ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍ ଏବଂ ରିମୋଟ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା ଦ୍ ରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କଲ୍ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବେ ଏବଂ FM ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସୁଇଚ୍ କରିପାରିବେ | ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଇୟରଫୋନ୍ 3 ଟି ଭିନ୍ନ ଆକାରର କାନ ଆଡାପ୍ଟର ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା ବିଭିନ୍ନ କାନ ଆକାର ଅନୁଯାୟୀ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ ହୋଇଥାଏ |

4. ସୋନି MDR-EX150AP ମାଇକ୍ ସହିତ ଇନ୍-ଇୟର ହେଡଫୋନ୍ 

BUY ON FLIPKART BUY ON AMAZON
ଏକ ବ୍ୟାପକ ଉଚ୍ଚ ଫ୍ରିକ୍ୱେନ୍ସି ହେତୁ ସୋନି ଇୟରଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ସ୍ଫଟିକ୍ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଅଡିଓ ବିତରଣ କରିବାକୁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ | ଏହି ଇୟରଫୋନ୍ଗୁଡ଼ିକର ଧ୍ୱନି-ପୃଥକ ଡିଜାଇନ୍ ବର୍ଦ୍ଧିତ ବ୍ୟାସ୍ ଏବଂ ବିସ୍ତୃତ ଧ୍ୱନି ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ଯାହାକି ବ୍ୟତିକ୍ରମିକ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସହିତ ଏହାକୁ କାନ ହେଡଫୋନ୍ରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ କରିଥାଏ | ଇୟରଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ତାରଗୁଡ଼ିକର ଟାଙ୍ଗିଆ ଦ୍ୱାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଆପଣ ସହଜରେ ଏଡାଇ ପାରିବେ, ଯେହେତୁ ସୋନିରେ ଏକ ଏଲିପଟିକାଲ୍ କେବୁଲ୍ ଅଛି ଯାହା ଟାଙ୍ଗିଆ ହୋଇନଥାଏ |


5. ମାଇକ୍ ସହିତ ମି ଇୟରଫୋନ୍ ବେସିକ୍ |

BUY ON FLIPKART BUY ON AMAZON
ମି ଇୟରଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅଭିଜ୍ଞତା ଦେବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି ଯାହା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ରାଣ୍ଡ ସହିତ ମେଳ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ | ସୁପର ଅତିରିକ୍ତ ବ୍ୟାସ୍ ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଯେ କାନ ହେଡଫୋନ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଏହା ସର୍ବୋତ୍ତମ, ଅବିଶ୍ୱାସନୀୟ ସୋନିକ୍ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ପ୍ରଦାନ କରେ | ଟାଙ୍ଗଲ୍ ଫ୍ରି କେବୁଲଗୁଡିକ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ସୁବିଧା |

6. ମାଇକ୍ ସହିତ ଫିଲିପ୍ସ SHE1505 ତାରଯୁକ୍ତ ହେଡସେଟ୍ |

BUY ON FLIPKART BUY ON AMAZON
ଏହାର ଗଭୀର ବ୍ୟାସ୍ ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଧ୍ୱନି ଗୁଣ ହେତୁ ଫିଲିପ୍ସ ହେଡଫୋନ୍ 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେଡଫୋନ୍ ତାଲିକାରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହାର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଡିଜାଇନ୍ ଯାହା ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ଅନନ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଧାର ଦେବ | ଅଲ୍ଟ୍ରା ହାଲୁକା ହେଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଏହାକୁ ସୁପର ଫିଟ୍ ସହିତ ଆରାମଦାୟକ ପୋଷାକ କରିଥାଏ | କାନ ଶେଲରେ ଥିବା ନରମ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଅଂଶ ଯେକୌଣସି ଷ୍ଟ୍ରେନ୍ ହ୍ରାସ କରେ ଏବଂ ଏକ ସ୍ନିଗ୍ ଫିଟ୍ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ |


7. House of Marley Smile Jamaica EM-JE041-SB Wired Headset with Mic

BUY ON FLIPKART BUY ON AMAZON
ହାଉସ୍ ଅଫ୍ ମାର୍ଲୀ ସ୍ମାଇଲର କାନ ହେଡଫୋନରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ କିମ୍ବା ଧାତୁ ନା ପ୍ରାକୃତିକ କାଠରେ ତିଆରି | ସେମାନଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ଏକ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ୍ ବହନ କରିବା କାନ ହେଡଫୋନ୍ ମଧ୍ୟରୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମଧ୍ୟରୁ ସୁପର ବ୍ୟାସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଅଛି ଯାହା ସ୍ୱଚ୍ଛ ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଧ୍ୱନି ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |