ଭାରତରେ 1000 ଟଙ୍କା ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେଡଫୋନ୍ କ୍ରୟ ଗାଇଡ୍ (Best Headphones Under 1000 Rs in India)

1000 ଟଙ୍କା ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେଡଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ସହଜରେ ଆସିଥାଏ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜ ହେଡଫୋନରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହି ହେଡଫୋନ୍ଗୁଡ଼ିକ ତୁମ ସଙ୍ଗୀତକୁ ମୂଲ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ କେବେବି ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |

1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେଡଫୋନ୍ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ଚୟନ କରିବାକୁ ଅଛି | କେତେକ ଭଲ ବ୍ୟାସ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଭଲ ଅଡିଓ ସନ୍ତୁଳନ ଅଛି, କେତେକ ତାର ସହିତ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ କେବଳ ବେତାର ଇୟରଫୋନ୍ | ତେବେ, ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ କିପରି ବାଛିବେ? ସଙ୍ଗୀତ ହେଉଛି କାହାର ଜୀବନର ଏକ ଅପରିହାର୍ଯ୍ୟ ଅଂଶ | ସଙ୍ଗୀତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |

Best Headphones Under 1000 Rs in India

ଆପଣ ଯିବା ସମୟରେ ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସତେଜ ଏବଂ ଶାନ୍ତ କରିଥାଏ | ତେଣୁ, ଆମର ଦ daily ନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ହେଡଫୋନ୍ ଏକ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଅଂଶ ହୋଇପାରିଛି | ଯେତେବେଳେ କିଛି ଲୋକ ଉଚ୍ଚ ମୂଲ୍ୟର ହେଡଫୋନ୍ ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଅନ୍ୟମାନେ ଅଧିକ ସୁଲଭ ବିକଳ୍ପ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | କେଉଁଟି କିଣିବା ଏବଂ କେଉଁଟି ଛାଡିବା ବିଷୟରେ ଯଦି ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡୁଛନ୍ତି ତେବେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆସିଛୁ | ଯଦି ଆପଣ କେହି ଜଣେ ବଜେଟରେ ହେଡଫୋନ୍ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସଠିକ୍ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି | ଭାରତରେ ଉପଲବ୍ଧ 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେଡଫୋନର ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛୁ | ସେମାନଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ!

ଭାରତରେ 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେଡଫୋନ୍ ତାଲିକା |
ଆମେ 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଇୟରଫୋନ୍ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିଛୁ ଯେଉଁଥିରେ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍ ଅଛି ଏବଂ କିଛି ନାହିଁ | ଏହି ତାଲିକାରେ ସୋନି, ଜେବିଏଲ୍, ଡଙ୍ଗା, ସ୍କଲ୍କାଣ୍ଡି ଇତ୍ୟାଦି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଟପ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡରୁ 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେଡଫୋନ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

  1. Sony MDR-ZX110A Headphone
  2. JBL C300SI Earphone
  3. Skullcandy Stim Wired On-Ear Headphones
  4. Motorola Pulse 2 Headphone
  5. Boat Bassheads 900 Headphone
  6. Philips SBCHL140 On-Ear Headphones
  7. Panasonic RP-HF100M-A Headphones
  8. Cosmic Byte GS420 Headphones with Mic

1. ସୋନି MDR-ZX110A ହେଡଫୋନ୍ |

BUY ON FLIPKART BUY ON AMAZON
ଭାରତରେ 1000 ରୁ କମ୍ ସୋନିଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେଡଫୋନ୍ ହେଉଛି ଏଠାରେ | ଏହା ସୁଲଭ ଏବଂ ଏହାର ଏକ ଆଇକନିକ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଅଛି | ଏହାର ତାରଯୁକ୍ତ ସଂଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ଗୁଣାତ୍ମକ ଧ୍ୱନି ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ବିତରଣ କରେ | ଏଗୁଡ଼ିକ ହାଲୁକା ଓଜନ ଏବଂ ଫୋଲଡେବଲ୍ ହେଡଫୋନ୍ ଯାହା ଆପଣ ଭ୍ରମଣ କରିବା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ବହନ କରିବାକୁ ସହଜ କରିଥାଏ |

2. JBL C300SI ଇୟରଫୋନ୍ |

BUY ON AMAZON
JBL ରୁ ଏହି ହେଡଫୋନ୍ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ 1000 ମୂଲ୍ୟ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେଡଫୋନ୍ | ଗଭୀର ବାସ୍ ସହିତ ଏହାର ଭଲ ଅଡିଓ ଗୁଣ ଅଛି | ଏହି ହେଡଫୋନର କାନ କପଗୁଡ଼ିକ ହାଲୁକା ଓଜନ ଏବଂ ସ୍ୱ-ଆଡଜଷ୍ଟିଂ ଅଟେ, ତେଣୁ ସେଗୁଡିକ ପିନ୍ଧିବା ସମୟରେ ଆପଣ କ pressure ଣସି ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ | ଏହା ମଧ୍ୟ 1 ବର୍ଷର ୱାରେଣ୍ଟି ସହିତ ଆସିଥାଏ |


3. ମାଇକ୍ ସହିତ ସ୍କଲ୍କାଣ୍ଡି ଷ୍ଟିମ୍ ତାରଯୁକ୍ତ ଅନ୍-ଇୟର ହେଡଫୋନ୍ |

BUY ON AMAZON
ହେଡଫୋନ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରୁ ସ୍କଲ୍କାଣ୍ଡି | ଏହା ବିଶ୍ଵବ୍ୟାପୀ ଏହାର ହେଡଫୋନର ଚମତ୍କାର ଗୁଣ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ମହାନ ବ୍ୟାସ୍ ଏବଂ ଶବ୍ଦ ବାତିଲ୍ ସହିତ ହାଲୁକା ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ହେଡଫୋନ୍ କରିବ | ଏହାର ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କଲ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସଙ୍ଗୀତ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଦେଇଥାଏ |


4. ମୋଟରୋଲା ପଲ୍ସ 2 ହେଡଫୋନ୍ |

BUY ON FLIPKART BUY ON AMAZON
ମୋଟରୋଲା ପଲ୍ସ 2 ଅତ୍ୟନ୍ତ ହାଲୁକା ଓଜନ ହେଡଫୋନ୍ ଏବଂ ପିନ୍ଧିବା ସମୟରେ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରେ | ଏହି ହେଡଫୋନର ସରଳ ଡିଜାଇନ୍ ଏହାକୁ ଏକ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଲୁକ୍ ଦେଇଥାଏ | କାନ କପଗୁଡିକ ସାମାନ୍ୟ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସାରା ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭୂତି ଦେଇଥାଏ | ହ୍ୟାଣ୍ଡ ଫ୍ରି କଲିଂ ପାଇଁ ଏହା ଇନ୍-ବିଲ୍ଟ ମାଇକ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ସହଜରେ ସଙ୍ଗୀତରୁ କଲ୍ କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ |


5. BOAT ବ୍ୟାସହେଡ୍ 900 ହେଡଫୋନ୍ |

BUY ON FLIPKART BUY ON AMAZON
1000 ବଜେଟ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବୋଟ ବ୍ୟାସହେଡ୍ 900 ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେଡଫୋନ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ | ଏହା ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନର ମିଶ୍ରଣ | BoAt ରୁ ଏହି ହେଡଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ସୁପର ଅତିରିକ୍ତ ବ୍ୟାସ୍ ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଅଡିଓ ଗୁଣ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଏହାର ହାଲୁକା ଏବଂ ନମନୀୟ ଡିଜାଇନ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ଦୂର ଏବଂ ପୋର୍ଟେବଲ୍ ବହନ କରିବାକୁ ସହଜ କରିଥାଏ | କଲ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ଏଥିରେ ଏକ ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍ ଅଛି |


6. ଫିଲିପ୍ସ SBCHL140 ଅନ୍-ଇୟର ହେଡଫୋନ୍ |

BUY ON FLIPKART BUY ON AMAZON
ଏହାର ଗଭୀର ବ୍ୟାସ୍ ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଧ୍ୱନି ଗୁଣ ହେତୁ ଫିଲିପ୍ସ ହେଡଫୋନ୍ 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେଡଫୋନ୍ ତାଲିକାରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହାର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଡିଜାଇନ୍ ଯାହା ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ଅନନ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଧାର ଦେବ | ଅଲ୍ଟ୍ରା ହାଲୁକା ହେଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଏହାକୁ ସୁପର ଫିଟ୍ ସହିତ ଆରାମଦାୟକ ପୋଷାକ କରିଥାଏ | କାନ ଶେଲରେ ଥିବା ନରମ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଅଂଶ ଯେକୌଣସି ଷ୍ଟ୍ରେନ୍ ହ୍ରାସ କରେ ଏବଂ ଏକ ସ୍ନିଗ୍ ଫିଟ୍ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ |


7. କାନ ଷ୍ଟେରିଓ ହେଡଫୋନ୍ ଉପରେ ପାନାସୋନିକ୍ RP-HF100M-A |

BUY ON FLIPKART BUY ON AMAZON
ପାନାସୋନିକ୍ ର ହାଲୁକା ଷ୍ଟେରିଓ ହେଡଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ସନ୍ତୁଳିତ ଟ୍ରେବଲ୍, ସ୍ୱଚ୍ଛ ଧ୍ୱନି ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସଙ୍ଗୀତ ବିତରଣ କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି | ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ ପାଇଁ ନରମ ଉଚ୍ଚ ଆରାମଦାୟକ ଇୟରପ୍ୟାଡ୍ ଆପଣଙ୍କ କାନରେ ଆରାମରେ ବସିଥାଏ | ଧଳା, କଳା, ନୀଳ ଏବଂ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗରୁ ଆପଣଙ୍କର ରଙ୍ଗ ବାଛନ୍ତୁ |


8. ମାଇକ୍ ସହିତ କସ୍ମିକ୍ ବାଇଟ୍ GS420 ହେଡଫୋନ୍ |

BUY ON FLIPKART BUY ON AMAZON
ମୁଖ୍ୟତ ଏକ ଗେମିଙ୍ଗ ହେଡଫୋନ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ ଏଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ହେଡଫୋନ୍ ଭଳି ମହାନ | ଏହାର ମଲ୍ଟି ରଙ୍ଗର ଏଲଇଡି ଲାଇଟ୍ ଏହାର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ରେ ଯୋଗ କରିଥାଏ ଏବଂ ଏହି ହେଡଫୋନ୍ କୁ ଏକ ହେଡ ଟର୍ନର କରିଥାଏ | କସ୍ମିକ୍ ବାଇଟ୍ ର ଏହି ହେଡଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ଲାପଟପ୍, କମ୍ପ୍ୟୁଟର, ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଟାବଲେଟ୍ ସହିତ ସୁସଙ୍ଗତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏହାର ସଫ୍ଟ କ୍ୟୁଜନ୍ ହେଡପ୍ୟାଡ୍ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ନରମ ଏବଂ ହାଲୁକା ରହିଥାଏ, ଏହା ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ସଙ୍ଗୀତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀ |

1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଇୟରଫୋନ୍ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍ କିଣିବା |

ସାଉଣ୍ଡ କ୍ୱାଲିଟି: 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଇୟରଫୋନ୍ ରୁ ଏକ ଉଷ୍ମ ଏବଂ ବିସ୍ତୃତ ଅଡିଓ ଆଉଟପୁଟ୍ ଆଶା କରିବା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଠିକ୍ ହେବ | ଷ୍ଟକ୍ ଇୟରଫୋନ୍ ଅପେକ୍ଷା ଧ୍ୱନି ଗୁଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ହେବ |

ଫର୍ମ ଫ୍ୟାକ୍ଟର୍: 1000 ରୁ କମ୍ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଇୟରଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହିଁଲେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଇନ୍-ଇୟର ଇୟରଫୋନ୍ ଏବଂ ଇୟରବଡ୍ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି ମୂଲ୍ୟ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାନ ହେଡଫୋନ୍ ଉପରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଆଶା କରିବା ଟିକେ ଅନ୍ୟାୟ ହେବ |

ନିର୍ମାଣ ଗୁଣବତ୍ତା: ଟାଙ୍ଗଲେମୁକ୍ତ ତାରଯୁକ୍ତ ହେଡଫୋନ୍ ଏହି ମୂଲ୍ୟ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଉତ୍ସାହ | 1000 ରୁ କମ୍ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେଡଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହିଁଲେ ଆପଣ କିଛି ଅତ୍ୟଧିକ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ହେଡଫୋନ୍ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି |

ମାଇକ୍ ଏବଂ ରିମୋଟ: ଏହି ମୂଲ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମାଇକ୍ ସହିତ ଏକ ହେଡଫୋନ୍ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଭାବିବା ଯେ 1000 ରୁ କମ୍ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେଡଫୋନ୍ରେ ଆପଣ ଏକ ରିମୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ କେବଳ ଅନ୍ୟାୟ ହେବ |