ହ୍ଟସ୍ଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଭିଡିଓ, ଅଡିଓ କଲ୍ ରେ 8 ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଶୀଘ୍ର ଅନୁମତି ଦେବ

ସାମାଜିକ ଦୂରତ୍ୱ ସମୟରେ ଭିଡିଓ ମିଟିଂ ଆପ୍ସର ଅଦ୍ଭୁତପୂର୍ବ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇ ହ୍ଟସ୍ଆପ୍ ଆପ୍ ଅବ୍ରୋଡ୍ରଏଡ୍ ଏବଂ ଆଇଓଏସ୍ ବିଟା ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନର ସୀମା 4 ରୁ ଆଠ ଜଣ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀଙ୍କୁ ଗ୍ରୁପ୍ ଅଡିଓ ଏବଂ ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ |

WhatsApp To Soon Allow 8 Users In Group Video, Audio Calls

WABetaInfo ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଥମେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଏକ ପ୍ରଶଂସକ ୱେବସାଇଟ୍ ଯାହା ହ୍ଟସ୍ଆପ୍  ଅପଡେଟ୍ ଟ୍ରାକ୍ କରେ, ସର୍ବଶେଷ ହ୍ଟସ୍ଆପ୍ ବିଟା ଅପଡେଟ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ କମ୍ପାନୀ ଏହାର 2 ବିଲିୟନ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଏସ୍ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ଗ୍ରୁପ୍ କଲ୍ ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀଙ୍କ ସୀମା ବଇବାକୁ ଯାଉଛି। ।

“ଆଇଓଏସ୍ ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ବିଟା ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ହ୍ଟସ୍ଆପ୍ ଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍ କଲ୍ ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀଙ୍କ ନୂତନ ସୀମା ବାହାର କରୁଛି। ନୂତନ ସୀମା ହେଉଛି: ଗ୍ରୁପ୍ କଲ୍ ରେ 8 ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ, WABetaInfo ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି |

TestFlight ରୁ 2.20.50.25 iOS ବିଟା ଅପଡେଟ୍ ଏବଂ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ 2.20.133 ବିଟା ସଂସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ପଡିବ |ଅନ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ସଂସ୍କରଣରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଅନ୍ୟଥା ସେମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରୁପ୍ କଲରେ ଯୋଡିହେବ ନାହିଁ |

ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏକ କଲ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି, ହ୍ଟସ୍ଆପ୍  ଏକ ନୂତନ ହେଡର୍ ଦେଖାଏ, କଲ୍ ଏଣ୍ଡ-ଟୁ-ଏଣ୍ଡ ଏନକ୍ରିପ୍ଟ ହୋଇଛି ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଥାଏ |ଗତ ମାସ ଶେଷରେ, 70 ପ୍ରତିଶତ ଅଧିକ ଲୋକ ଫେସବୁକ୍ ମେସେଞ୍ଜର ସପ୍ତାହ-ସପ୍ତାହ ବ୍ୟବହାର କରି ଗ୍ରୁପ୍ ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ଗ୍ରୁପ୍ ଭିଡିଓ କଲ୍ ପାଇଁ ସମୟ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୋଇଛି |

ସେହିଭଳି ହ୍ଟସ୍ଆପ୍ ଭଏସ୍ ଏବଂ ଭିଡିଓ କଲ୍ ଦ୍ ରା ଭାଇରସ୍ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷକୁ ଦୁଇଗୁଣ ଅଧିକ ହୋଇଛି।ଆପଲ୍ ର ଫେସ୍ ଟାଇମ୍ ଭିଡିଓ କଲିଂ ଟୁଲ୍ 32 ଜଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବାବେଳେ ଫେସବୁକ୍ ମେସେଞ୍ଜର ଏକ କଲ୍ ରେ 50 ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବ |