ରିଅଲମେ ନାରଜୋ 10, ନାରଜୋ 10 ଏ ଲଞ୍ଚ ଭାରତରେ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ

ଇ-ବାଣିଜ୍ୟ ସେବାକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିବା ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଲକ୍ଡାଉନ୍ ହେତୁ ରିଅଲ୍ମର ଆଗାମୀ ନାରଜୋ 10 ସିରିଜ୍ ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ ହେବା ସମୟରେ ବିବାଦୀୟ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ 26 ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଉନ୍ମୋଚନକୁ ଏପ୍ରିଲ୍ 21 କୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ପରେ ରିଅଲ୍ ନାରଜୋ 10 ସିରିଜ୍ ଶେଷରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ହେବ ବୋଲି ଆଶା ଥିଲା | ଠିକ୍ ଅଛି, ଚିନ୍ତିତ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ସମ୍ଭାବ୍ୟ କ୍ରେତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ଅସୁବିଧା, କମ୍ପାନୀ ରିଅଲ୍ ନାରଜୋ 10 ସିରିଜ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ କରିଛି | ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଜି ରିଅଲମେ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ରିଅଲମେ ନାରଜୋ 10 ଏବଂ ନାରଜୋ 10 ଏ ଲଞ୍ଚକୁ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି।

Realme Narzo 10


ସେ ଅଫିସିଆଲ୍ ରିଅଲ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍ ଅଂଶୀଦାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ରିଅଲ୍ ନାରଜୋ 10 ସିରିଜ୍ ଲଞ୍ଚକୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ଅବଶ୍ୟ, ଘୋଷଣା ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ନୂତନ ଉନ୍ମୋଚନ ତାରିଖ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଶବ୍ଦ ନାହିଁ, ଲକଡାଉନ୍ ସ୍ଥିତିର ଅନିଶ୍ଚିତତା ପାଇଁ କୌଣସି ଅଂଶରେ ଧନ୍ୟବାଦ | ତଥାପି, ସରକାର ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମକୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀର ବିକ୍ରୟ ପୁନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବା ପରେ ଆମେ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଶୁଣିବାକୁ ଆଶା କରୁଛୁ।

ପୁନର୍ବାର ବିଳମ୍ବ ହେଲା, କିନ୍ତୁ କାହିଁକି?
କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ସଚିବ ଅଜୟ ଭାଲାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ଇ-କମର୍ସ ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍, ଲାପଟପ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟେସନାରୀ ସାମଗ୍ରୀ ଭଳି ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ବିକ୍ରୟ ଏପ୍ରିଲ୍ 20 ରେ ପୁନ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। , ଭାରତରେ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନ ପରି ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଦ୍ୱାରା ଅଣ-ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ବିକ୍ରିକୁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ ନିଷିଦ୍ଧ |

ଏବେ କଣ?
ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପରେ ରିଅଲମ ଏକ ପ୍ରେସ ନୋଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ କମ୍ପାନୀ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ନାରଜୋ ସିରିଜ୍ ବିଷୟରେ ସ୍ଥିତି ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରୁଛି ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ୍ 20 ରେ ଏକ ଘୋଷଣା କରିବ। କିନ୍ତୁ ସରକାରଙ୍କ ୟୁ-ଟର୍ନ କେବଳ ଅନିଶ୍ଚିତତାର ଛାୟା ନୁହେଁ। ରିଅଲମେ ନାରଜୋ 10 ଏବଂ ନାରଜୋ 10 ଏ, କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ ରିଅଲ୍ ଫୋନ୍ ବିକ୍ରୟକୁ ପୁନ ବିପଦରେ ପକାଇବ |

ବିଳମ୍ବ ବିଷୟରେ ଆମେ ରିଅଲମେ ପହଞ୍ଚିଛୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଯେକୌଣସି  ନୂତନ ସୂଚନା ସହିତ ଏହି କପି ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ | ଭାରତରେ ରିଅଲମେ ନାରଜୋ 10 ସିରିଜର ଡେବ୍ୟୁ ବିଷୟରେ କମ୍ପାନୀ ଆଉ ଏକ ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପଡେଟ୍ ମଧ୍ୟ ରଖିବୁ |