ଏୟାରଟେଲ 80 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ‘ସ୍ୱଳ୍ପ ଆୟ’ ପ୍ରିପେଡ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ବୈଧତା ବିସ୍ତାର କରିବ

ଏୟାରଟେଲ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ଏହା ଏପ୍ରିଲ 17 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 80 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ “ସ୍ୱଳ୍ପ ଆୟ” ପ୍ରିପେଡ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସେବା ବ ity ଧତାକୁ ବୈଧତା ଦେଇଛି। ଟେଲିକମ୍ ଅପରେଟର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା “ସ୍ୱଳ୍ପ ଆୟ” ପ୍ରିପେଡ୍ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାର ମାନଦଣ୍ଡ ଭାବରେ ଉପଭୋକ୍ତା (ARPU) କୁ ହାରାହାରି ରାଜସ୍ୱ ବ୍ୟବହାର କରୁଛି | ସମସ୍ତ 80 ମିଲିୟନ୍ ପ୍ରିପେଡ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପ୍ରିପେଡ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ 10 ଟି ଟକ୍ ଟାଇମ୍, ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସରକାର ଲଗାଇଥିବା ଦେଶବ୍ୟାପୀ ତାଲା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ |

Airtel Extends Validity of Over 80 Million ‘Low-Income’ Prepaid Users

ଏୟାରଟେଲ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ବିଶେଷ ପଦକ୍ଷେପ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ଦ daily ନିକ ବେତନ ଅର୍ଜନକାରୀଙ୍କୁ ଉପକୃତ କରିବ, ଯେଉଁମାନେ COVID-19 ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ତାଲା ପକାଇଥାଇ ପାରନ୍ତି। ଏୟାରଟେଲର ନେଟୱାର୍କରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଗ୍ରାହକ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ବ୍ୟବହାର କରି ସେମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ରିଚାର୍ଜ କରିସାରିଛନ୍ତି।

10 ଟଙ୍କା ଏୟାରଟେଲ ଦ୍ ରା ଦିଆଯାଇଥିବା 10 ଟକ୍ ଟାଇମ୍ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଏସ୍ କଲ୍ କରିବା କିମ୍ବା ଲକଡାଉନ୍ ଏବଂ କରୋନାଭାଇରସ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ ସମୟରେ SMS ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକନ୍ତୁ, ବୈଧତା ଏବଂ ଅତିରିକ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ସମସ୍ତ “ସ୍ୱଳ୍ପ ଆୟ” ପ୍ରିପେଡ୍ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ଯେତେବେଳେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଚୟନ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ ଉପରେ ସ୍ପଷ୍ଟତା ପାଇବାକୁ ପହଂଚିଲା, ଏୟାରଟେଲ୍ ଗ୍ୟାଜେଟ୍ 360 କୁ ନିଶ୍ଚିତ କଲା ଯେ ଏହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉପଭୋକ୍ତା (ARPU) ର ହାରାହାରି ଆୟ ଆଧାରରେ ଅଟେ | ଅପରେଟର୍, ARPU ଏହାର ଲାଭ ପାଇଁ କେତେ ବିଚାର କରୁଛି ସେ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କ details ଣସି ବିବରଣୀ ପ୍ରଦାନ କରିନାହିଁ |

ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ ମଧ୍ୟ ଏୟାରଟେଲକୁ ଅନୁସରଣ କରିଛି ଏବଂ ଏହାର 100 ମିଲିୟନ୍ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଫୋନ୍ ପ୍ରିପେଡ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ୍ 17 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ valid ଧତା ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଘୋଷଣା କରିଛି।

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏୟାରଟେଲ ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ୍ କମ୍ପାନୀ ଭାରତୀ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସ୍ ମଧ୍ୟ 100 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛି। COVID-19 ବିସ୍ଫୋରଣ ବିରୋଧରେ ଭାରତର ସଂଗ୍ରାମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ 100 କୋଟି | ଭାରତ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସ୍ ଏବଂ ଏୟାରଟେଲ ଏବଂ ଭାରତ ଇନଫ୍ରାଟେଲ ସମେତ ଏହାର କମ୍ପାନୀ ମିଳିତ ଭାବେ ଏହି ପାଣ୍ଠି ପ୍ରଦାନ କରିବେ।