23.8 ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ HD ସ୍କ୍ରିନ୍ ସହିତ Xiaomi Mi Display 1A ମନିଟର, 60Hz Refresh Rate Launch ହୋଇଛି

ଜିଆଓମି ଚାଇନାରେ ମି ଡିସପ୍ଲେ 1 ଏ ମନିଟର ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଏଥିରେ 23.8 ଇଞ୍ଚର IPS ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି ଯାହା 178 ଡିଗ୍ରୀ ଦେଖିବା ଆଙ୍ଗଲ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ | ନୂତନ ଡିସପ୍ଲେ 60Hz ସତେଜ ହାରକୁ ସମର୍ଥନ କରେ, ଏବଂ ପଛରେ ଏକ ବଡ଼ ହିଙ୍ଗୁଳା ସହିତ ଏକ ଫ୍ଲାଟ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଅଛି | ନୂତନ ମନିଟର ମଡେଲ୍ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲାକ୍ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହା ଜିଆଓମି ମଲ୍ ରେ ଉପଲବ୍ଧ | ସେଠାରେ ଏକ ମିଜିଆ ସ୍ମାର୍ଟ ସକେଟ୍ 27W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜ ସଂସ୍କରଣ ଅଛି ଯାହା ସହିତ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି | ଏହା ତିନୋଟି USB-A ପୋର୍ଟ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟ ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ ସହିତ ସଜ୍ଜିତ |
Xiaomi Mi Display 1A Monitor

Mi Display 1A ମୂଲ୍ୟ, ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ ଗୁଡିକ
ମି ଡିସପ୍ଲେ 1 ଏ ମନିଟରର ମୂଲ୍ୟ CNY 699 (ପ୍ରାୟ 7,500 ଟଙ୍କା) ଅଟେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ କଳା ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯାଇଛି | ଜିଆଓମି ମଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମନିଟର ବିକ୍ରି ହୋଇସାରିଛି | ମି ଡିସପ୍ଲେ 1A ମୁଖ୍ୟ ବୈଶୀଷ୍ଟ୍ୟ ଗୁଡିକ ହେଉଛି 23.8-ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍- HD (1,080x1,920 ପିକ୍ସେଲ) ରେଜୋଲୁସନ ସ୍କ୍ରିନ ସହିତ 178-ଡ଼ିଗ୍ରୀ ଭ୍ୟୁଇଙ୍ଗ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଏବଂ 16: 9 ଆସପେକ୍ଟ ଅନୁପାତ |

ନୂତନ ମି ମନିଟରର ତିନି ପାର୍ଶ୍ୱରେ ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ ବେଜେଲ ଥିବାବେଳେ ତଳ ବେଜେଲ ତୁଳନାତ୍ମକ ଭାବରେ ବ୍ୟାପକ ଅଟେ | ଡିସପ୍ଲେ 60Hz ସତେଜ ହାରକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ଏବଂ ନିମ୍ନ ସ୍ତରର କ୍ଷତିକାରକ ନୀଳ ଆଲୋକ ନିର୍ଗତ କରିବାକୁ ଦାବି କରେ | ଡିସପ୍ଲେରେ ଜିଆଓମି ତିନି ବର୍ଷର ୱାରେଣ୍ଟି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି | ମି ଡିସପ୍ଲେ 1A ର ଏକ ଫ୍ଲାଟ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଅଛି, ଏକ ବଡ଼ ହିଙ୍ଗୁ ସହିତ ଡିସପ୍ଲେକୁ ପଛ ପଟରୁ ଧରିଥାଏ |

ମିଜିଆ ସ୍ମାର୍ଟ ସକେଟ୍ 27W
ଯେପରି ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି, ଜିଆଓମି ମିଜିଆ ସ୍ମାର୍ଟ ସକେଟ୍ 27W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜ ସ୍ମାର୍ଟ ସକେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଛି | ଏହାର ମୂଲ୍ୟ CNY 69 (ପ୍ରାୟ 750 ଟଙ୍କା) ଏବଂ ଚାଇନାରେ ଭିଡ଼ ଫଣ୍ଡ ଉପରେ ରହିଛି। ଯେତେବେଳେ ଏହା ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ ବିକ୍ରି ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଏହାର ମୂଲ୍ୟ CNY 79 (ପ୍ରାୟ 850 ଟଙ୍କା) ହେବ | ଏହା ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ |