ମୋଟୋରୋଲା ରଜର (2019) ଭାରତ ବିକ୍ରୟ ତାରିଖ କରୋନାଭାଇରସ୍ ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ ଏପ୍ରିଲ୍ 15 କୁ ବିଳମ୍ବ ହେଲା (Motorola Razr Sale Date Delayed in india)

COVID-19 ମହାମାରୀ ଦେଶକୁ ଘଉଡାଉଥିବାରୁ ବିଶ୍ world ର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପରି ଭାରତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି। ଜୀବାଣୁ ବିସ୍ତାର ହେବାର ଆଶାରେ ସରକାର ଲଗାଇଥିବା ଅବରୋଧ ଅବଧିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆମେ ଅନେକ ବ tech ଷୟିକ କମ୍ପାନୀ ଭାରତରେ ଉତ୍ପାଦନ ବନ୍ଦ କରିଦେଉ କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ଉତ୍ପାଦର ବିକ୍ରୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଥିବାର ଦେଖିଛୁ।

Motorola Razr (2019)

ମଟୋରୋଲା ବର୍ତ୍ତମାନର କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ, ଏବଂ ଏହା ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ରଜର (2019) ର ପ୍ରଥମ ବିକ୍ରୟ ତାରିଖ ଏପ୍ରିଲ୍ 2 ରୁ ଏପ୍ରିଲ୍ 15 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଳମ୍ବ କରିବ। ଏଥିସହ ସେହି ଗ୍ରାହକମାନେ ଫୋନ୍ ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଡର କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ଫୋନ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ପହଞ୍ଚାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମୋଟରୋଲା, ଦେଶ ହେଡ୍, ଲେନୋଭୋ ମୋବାଇଲ୍ ବିଜନେସ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଏବଂ ମୋଟୋରୋଲା ମୋବିଲିଟିର ଏମଡି ପ୍ରଶାନ୍ତ ମଣିଙ୍କ ଠାରୁ ଏକ ପ୍ରେସ ବିବୃତ୍ତି ପଠାଇ ରଜର (2019) ଫୋଲଡେବଲ୍ ଫୋନର ପ୍ରଥମ ବିକ୍ରୟ ତାରିଖ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି। ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଲକଡାଉନ୍ ସହିତ, କ any ଣସି ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ଲଜିଷ୍ଟିକ୍ ଦଳ ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ୍ 14 ପୂର୍ବରୁ ବିତରଣ କରିବାରେ ଅସମ୍ଭବ ହୋଇଥାନ୍ତା, ଯେତେବେଳେ ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି ଶେଷ ହୁଏ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସ୍ଥିତିକୁ ବିଚାର କରି ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି ବବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଏହି ନୂତନ ବିକ୍ରୟ ତାରିଖକୁ ଏକ ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ |

ମନେରଖିବାକୁ, ମୋଟରୋଲା ମାର୍ଚ୍ଚ 16 ରେ ଭାରତରେ 1,24,999 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ରଜର (2019) ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା। ଏକମାତ୍ର 6GB RAM + 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ 1,24,999 | ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫ୍ଲିପ୍ ପରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହା ହେଉଛି ଦ୍ୱିତୀୟ ଫୋଲଡେବଲ୍ ଫୋନ୍।

ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 9 ପାଇ ଚାଲୁଥିବା ମୋଟରୋଲା ରଜର (2019) ରେ 6.2-ଇଞ୍ଚର ନମନୀୟ OLED HD + ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ ପ୍ରାଥମିକ ପ୍ୟାନେଲ୍ ଭାବରେ 21: 9 ଅନୁପାତ ଅନୁପାତ ଅଛି | ତଥାପି, ଫୋନର ଉପର କଭରରେ ସେକେଣ୍ଡାରୀ 2.7 -ଇ inch ୍ଚ୍ କୁଇକ୍ ଭ୍ୟୁ ପ୍ୟାନେଲ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ସେଲଫି କ୍ୟାପଚର, ବିଜ୍ପ୍ତି ଦେଖିବା ଏବଂ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ - ସମସ୍ତେ ଫୋନ୍ ଖୋଲିବା ବିନା | ସେଠାରେ ଏକ ଅକ୍ଟା-କୋର କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 710 SoC ଅଛି, 6GB RAM ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଛି |