ଜିଓ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ ମଧ୍ୟରେ ଏପ୍ରିଲ୍ 17 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 100 ମିନିଟ୍, 100 SMS ବାର୍ତ୍ତା ଲାଭ ପାଆନ୍ତୁ

Jio Phone Users Get 100 Minutes

ଜିଓ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଏପ୍ରିଲ୍ 17 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 100 ମିନିଟ୍ ଭଏସ୍ କଲ୍ ଏବଂ 100 SMS ବାର୍ତ୍ତା ମାଗଣାରେ ପାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଅତିରିକ୍ତ ଭାବରେ, ସମସ୍ତ ଜିଓ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଆସୁଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ବୈଧତା ପୋଷ୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଜାରି ରଖିବେ |

ଭାରତରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ ସମୟରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ନୂତନ ଲାଭ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଇଛି ଯାହା ଏପ୍ରିଲ୍ 14 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି। ନିକଟରେ ଏୟାରଟେଲ୍, ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ ଏବଂ ବିଏସ୍ଏନ୍ଏଲ୍ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରିପେଡ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ବୈଧତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି।

ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସୁବିଧା ଅନୁଯାୟୀ, ଜିଓ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଏପ୍ରିଲ୍ 17 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭଏସ୍ କଲ୍ କରିବା ଏବଂ ଦେଶର ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପାଠ୍ୟ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବା ପାଇଁ 100 ମିନିଟ୍ ଏବଂ 100 SMS ବାର୍ତ୍ତା ପାଇବେ | ସମସ୍ତ ଜିଓ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆସୁଥିବା କଲ୍ ପୋଷ୍ଟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୈଧତା |

ଏହି କଠିନ ସମୟରେ ଜିଓ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ନୂତନ ଅଫରଗୁଡିକ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ | ଅବଶ୍ୟ, ଅପରେଟର ଏହାର ନିୟମିତ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ସେପରି କୌଣସି ସୁବିଧା ଘୋଷଣା କରି ନାହିଁ |

ନିକଟରେ, ଜିଓ ନିୟମିତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ଏଟିଏମରୁ ସିଧାସଳଖ ସେମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବା ପାଇଁ ‘ATM ରେ ରିଚାର୍ଜ’ ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଗ୍ରାହକମାନେ ଡିଜିଟାଲ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଯେପରିକି MyJio ଆପ୍ କିମ୍ବା Jio.com ୱେବସାଇଟ୍ କିମ୍ବା ଗୁଗୁଲ୍ ପେ, ଫୋନ୍ ପେ, ଏବଂ ପେଟିଏମ୍ ଭଳି ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ରିଚାର୍ଜ କରିପାରିବେ | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଅପରେଟର ଏକ SMS ବାର୍ତ୍ତା କିମ୍ବା ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |

ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କ Jio ନମ୍ବରକୁ MOBILE <ସ୍ପେସ୍> 10-ଅଙ୍କ ବିଶିଷ୍ଟ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର <ସ୍ପେସ୍> ଜିଓ <ସ୍ପେସ୍> ପରିମାଣ <ସ୍ପେସ୍> ପଠାଇ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ର ଶେଷ ଛଅ ଅଙ୍କକୁ 9717000002 କିମ୍ବା 5676782 ରେ ରିଚାର୍ଜ କରିପାରିବେ | ସେହିଭଳି ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାହକମାନେ ରିଚାର୍ଜ କରିପାରିବେ | MTOPUP <ସ୍ପେସ୍> ଜିଓ <ସ୍ପେସ୍> 10 ଅଙ୍କ ବିଶିଷ୍ଟ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର <ସ୍ପେସ୍> ପରିମାଣ <ସ୍ପେସ୍> ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାର ଶେଷ ଛଅ ଅଙ୍କ 9222208888 କୁ ପଠାଇ ସେମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା |

ଜିଓ ପରି, ଏୟାରଟେଲ୍ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଏପ୍ରିଲ୍ 17 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 80 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ “ସ୍ୱଳ୍ପ ଆୟ” ପ୍ରିପେଡ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବୈଧତା ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଘୋଷଣା କରିଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ 10 ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଛି। 10 କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟ | ଅପରେଟର ଏହାର ପଦକ୍ଷେପ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ଭାବରେ ଉପଭୋକ୍ତା ପ୍ରତି ହାରାହାରି ରାଜସ୍ୱ (ARPU) କୁ ବିଚାର କରୁଛନ୍ତି |

ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ ଏହାର 100 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ପ୍ରିପେଡ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ସମ୍ପ୍ରସାରଣକୁ ଏପ୍ରିଲ୍ 17 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଣିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ 10 ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲା। 10 କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟ |

ବିଏସଏନଏଲ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏପ୍ରିଲ 20 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋବାଇଲ୍ ବ valid ଧତା ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଘୋଷଣା କରିଛି ଏବଂ ସମାନ ମୂଲ୍ୟ 10 ପ୍ରୋତ୍ସାହନ