Xiaomi Mi Note 10 Lite ପାଞ୍ଚଟି ପଛ କ୍ୟାମେରା, ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 730G SoC ସହିତ FCC

Xiaomi Mi Note 10 aka Mi CC9 Pro ଗତ ବର୍ଷ 108 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ପ୍ୟାକ୍ କରୁଥିବା ଦୁନିଆର ପ୍ରଥମ ଫୋନ୍ ଭାବରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲା ​​| ଚାଇନାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ନିର୍ମାତା ବର୍ତ୍ତମାନ ଫୋନର ୱାଟର-ଡାଉନ୍ ଭର୍ସନ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି ଯାହା ମି ନୋଟ୍ 10 ଲାଇଟ୍ ଭାବରେ ପହଞ୍ଚିବ। ଶେଷଟି ପୂର୍ବରୁ FCC ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି ଏବଂ ଏହାର କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଅନଲାଇନରେ ମଧ୍ୟ ଆସିଛି | Mi Note 10 Lite ହୁଏତ ଏକ ପେଣ୍ଟା ଲେନ୍ସ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟ୍ଅପ୍ ଦେଇପାରେ ଏବଂ 30W ଚାର୍ଜିଂ ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ଆଣିପାରେ |

Xiaomi Mi Note 10 Lite

ଫୋନର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ FCC ତାଲିକା ପ୍ରଥମେ MySmartPrice ଦ୍ୱାରା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ଅଧିକ ବିବରଣୀ ଟିପଷ୍ଟର ସୁଦର୍ଶନଶୂ ଆମ୍ୱୋର ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା | ମି ନୋଟ୍ 10 ଲାଇଟ୍ ମଡେଲ୍ ନମ୍ବର M2002F4LG ବହନ କରୁଥିବା ଜଣାଯାଇଛି | ଏଫ୍ସିସି ଡାଟାବେସ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ଏକ 64 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ମୁଖ୍ୟ କ୍ୟାମେରା, 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲ୍ଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ସ୍ନାପର୍ ଏବଂ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ୍ ମାକ୍ରୋ ଲେନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଏହି ଫୋନରେ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ (5X ଅପ୍ଟିକାଲ ଜୁମ୍) ଏବଂ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ (2X ଅପ୍ଟିକାଲ ଜୁମ୍) ରେଜୋଲୁସନ୍ର ଦୁଇଟି ଟେଲିଫୋଟୋ କ୍ୟାମେରା ରହିବ |

Xiaomi Mi Note 10 Lite

ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ Mi Note 10 ପରି, Mi Note 10 Lite ଏକ ଲେଜର ଅଟୋଫୋକସ୍ ମଡ୍ୟୁଲ୍ ହରାଇଥାଏ | ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ।, ସାମ୍ନା କ୍ୟାମେରା (ଗୁଡିକ) ର ରେଜୋଲୁସନ ଉପରେ କ word ଣସି ଶବ୍ଦ ନାହିଁ | ଆଗାମୀ ଜିଆଓମି ଫୋନ୍ ଅକ୍ଟା-କୋର୍ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 730G SoC କୁ ନିୟୋଜିତ କରିବ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ଫୋନ୍ ଭିତରେ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଥିବା RAM ଏବଂ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ପରିମାଣ ବିଷୟରେ କ word ଣସି ଶବ୍ଦ ନାହିଁ।

ମି ନୋଟ୍ 10 ଲାଇଟ୍ 5,260mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ସହିତ ସଜ୍ଜିତ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ଯାହା USB ଟାଇପ୍-ସି ପୋର୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ 30W ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆଗାମୀ ଜିଆଓମି ଫୋନ୍ 156 ମିମି ଉଚ୍ଚ ଏବଂ 73 ମିମି ଚଉଡା ବୋଲି ଦାବି କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହା ଡୁଆଲ୍-ବ୍ୟାଣ୍ଡ (2.4GHz + 5GHz) ୱାଇ-ଫାଇ ସଂଯୋଗକୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ | କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଜିଆଓମି ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ ମି ନୋଟ୍ 10 ଲାଇଟ୍ ର ଉପସ୍ଥିତିକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି |