ଭିଭୋ ନକ୍ସ 3S 5G ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 865 SoC ସହିତ, HDR10 + waterfall ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆରମ୍ଭ: ମୂଲ୍ୟ, ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ (Vivo Nex 3S - 5G Snapdragon)

Vivo Nex 3S 5G ଶେଷରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ହୋଇଗଲା, ଏବଂ ନାମ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ସୂଚିତ କରେ, ଏହା ଭିଭୋ ନେକ୍ସ 3 ର ଏକ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ସଂସ୍କରଣ ଯାହା ଗତ ବର୍ଷ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା | ଭିଭୋ ନେକ୍ସ 3S 5G ଏହାର ପୂର୍ବର ଡିଜାଇନ୍ ବଜାୟ ରଖିଛି, କିନ୍ତୁ କିଛି ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଆଣିଥାଏ, ଯେପରିକି ନୂତନ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 865 ଚିପ୍, ଅଧିକ ଦକ୍ଷ LPDDR5 RAM, ତୀବ୍ର UFS 3.1 ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଏବଂ ଅବଶ୍ୟ ଡୁଆଲ୍ ମୋଡ୍ 5G ସମର୍ଥନ |


ଅଧିକନ୍ତୁ, ଭିଭୋ ନେକ୍ସ 3S ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ତାଲିକାରେ HDR10 + ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଯୋଡିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ତଥାପି Waterfall AMOLED ପ୍ରଦର୍ଶନୀକୁ ନାଟକୀୟ ଭାବରେ ବକ୍ର ଧାର ଏବଂ ଭଲ୍ୟୁମ୍ ଏବଂ ପାୱାର୍ ବଟନ୍ ପାଇଁ ହାପ୍ଟିକ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ସହିତ ଚିତ୍ରିତ କରେ |

ଭିଭୋ ନେକ୍ସ 3S 5G ମୂଲ୍ୟ |

ଏହି ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଉଥିବା ପ୍ରିମିୟମ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଭିଭୋ ନେକ୍ସ 3S 5G ର 8 ଜିବି + 256 ଜିବି ଭାରିଆଣ୍ଟ CNY 4,998 (ପ୍ରାୟ 50,000 ଟଙ୍କା) ଦ୍ୱାରା କ୍ରେତାଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ, ଯେତେବେଳେ କି 12GB + 256GB ମଡେଲରେ CNY 5,298 (ପ୍ରାୟ 53,000 ଟଙ୍କା) ରହିଛି। ) ଏହା ଏକ ତ୍ରିରଙ୍ଗ ରଙ୍ଗରେ ଆସେ - ଆକାଶ ନୀଳ, କଳା ଏବଂ କମଳା |

ମାର୍ଚ୍ଚ 14 ହେଉଛି ଯେତେବେଳେ ଚାଇନାରେ ବିକ୍ରୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଭାରତ ସମେତ ଅନ୍ୟ ବଜାରରେ ଭିଭୋଙ୍କ ନୂଆ ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ଫୋନର ଆଗମନ ବିଷୟରେ କ word ଣସି ଶବ୍ଦ ନାହିଁ।

ଭିଭୋ ନେକ୍ସ 3S 5G ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା |

ଡୁଆଲ୍-ସିମ୍ (ନାନୋ) ଭିଭୋ ନେକ୍ସ 3S 5G ଇନ୍-ହାଉସ୍ ଫଣ୍ଟୁଚ୍ OS 10 କଷ୍ଟମ୍ ଚର୍ମ ସହିତ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଚଲାଇଥାଏ | ଫୋନର ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ ହେଉଛି ଏହାର 6.89-ଇଞ୍ଚ HDR10 + ଫୁଲ୍- HD + (1,080x2,256 ପିକ୍ସେଲ) AMOLED ଜଳପ୍ରପାତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ 18.8: 9 ଆସପେକ୍ଟ ଅନୁପାତ ଏବଂ 99.6 ପ୍ରତିଶତ ସ୍କ୍ରିନ-ଟୁ-ଶରୀର ଅନୁପାତ | ଭିଭୋର ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ଫୋନ୍ ଅକ୍ଟା-କୋର୍ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 865 SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ, 12GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ LPDDR5 RAM ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଛି |

ଭିଭୋ ନେକ୍ସ 3S 5G ର ଇମେଜିଙ୍ଗ୍ ହାର୍ଡୱେର୍ରେ ଏକ ଟ୍ରିପଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଏବଂ ଏକ ପପ୍-ଅପ୍ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ଏହାର ନିଜସ୍ୱ ଏଲଇଡି ଫ୍ଲାସ୍ ଅଛି | କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଏକ 64 / ମେଗାପିକ୍ସେଲର ମୁଖ୍ୟ ସ୍ନାପର୍ ଦ୍ୱାରା f / 1.8 ଆପେଚର ସହିତ ହେଡଲାଇନ୍ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହା 16-ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଫଟୋ ବିତରଣ କରିବା ପାଇଁ କ୍ୱାଡ-ସେଲ ପିକ୍ସେଲ ବିନ୍ନିଂ କରିଥାଏ |

ଏହା ଏକ 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ଅନ୍ୟ 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଟେଲିଫୋଟୋ ଲେନ୍ସ ସହିତ 20x ଡିଜିଟାଲ୍ ଜୁମ୍ କୁ ସମର୍ଥନ କରେ | ସେଲଫି ଏବଂ ଭିଡିଓ କଲ୍ ଗୁଡିକ 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ଦ୍ୱାରା f / 2.0 ଆପେଚର ସହିତ ଯତ୍ନ ନିଆଯାଏ |

ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ସୁବିଧା ବିନା 256GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ UFS 3.1 ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଅଛି | ଭିଭୋ ନେକ୍ସ 3S 5G ମାଲିକାନା 44W ଅଲ୍ଟ୍ରା ଫ୍ଲାସ୍ ଚାର୍ଜ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ପାଇଁ 4,500mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ସହିତ ସଜ୍ଜିତ | କନେକ୍ଟିଭିଟି 5G, 4G LTE, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ 5.1, ୱାଇ-ଫାଇ a / b / g / n / ac, ଡୁଆଲ୍ ଫ୍ରିକ୍ୱେନ୍ସି ଜିପିଏସ୍, ଗ୍ଲୋନାସ୍, ଏବଂ ଗାଲିଲିଓ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି, ଭିଭୋ ନେକ୍ସ 3S 5G 3.5.mm ମିମି ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍ ବଜାୟ ରଖିଛି | ପ୍ରାମାଣିକିକରଣ ପାଇଁ ଏକ ଇନ୍-ଡିସପ୍ଲେ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର ଥିବାବେଳେ ଫୋନ୍ ଭିତରେ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଥିବା ବାକି ସେନ୍ସରଗୁଡ଼ିକରେ ଆକ୍ସିଲେରୋମିଟର, ଜିରୋସ୍କୋପ୍, କମ୍ପାସ୍, ପ୍ରକ୍ସିମିଟି ସେନ୍ସର ଏବଂ ଏକ ଆମ୍ବିଏଣ୍ଟ୍ ଲାଇଟ୍ ସେନ୍ସର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

Vivo Nex 3S 5G Full Specifications

BrandVivo
ModelNex 3S 5G
Release date10th March 2020
Form factorTouchscreen
Dimensions (mm)167.44 x 76.14 x 9.40
Weight (g)218.50
Battery capacity (mAh)4500
Fast chargingProprietary
Display
Screen size (inches)6.89
TouchscreenYes
Resolution1080x2256 pixels
Hardware
Processor makeQualcomm Snapdragon 865
RAM8GB
Internal storage256GB
Camera
Rear camera64-megapixel (f/1.7) + 13-megapixel (f/2.2) + 13-megapixel (f/2.4)
Rear autofocusYes
Rear flashYes
Front camera16-megapixel (f/2.0)
Software
Operating systemAndroid Pie
SkinFunTounchOS 9.1
Connectivity
Wi-FiYes
Wi-Fi standards supported802.11 a/b/g/n/ac
GPSYes
BluetoothYes, v 5.00
NFCYes
USB Type-CYes
Headphones3.5mm
Number of SIMs2
SIM 1
SIM TypeNano-SIM
GSM/CDMAGSM
3GYes
4G/ LTEYes
5GYes
Sensors
Fingerprint sensorYes