ଭାରତରେ ଭିଭୋ V19 ଲଞ୍ଚ: ମୂଲ୍ୟ, ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ, ଏବଂ ଆମେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣିଥିବା ସବୁକିଛି (Vivo V19 Launch in India)

ଭିଭୋ ଭାରତରେ ଏହାର ସର୍ବଶେଷ କ୍ୟାମେରା ସେଣ୍ଟ୍ରିକ୍ ଫୋନ୍ ଭିଭୋ V19 ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ଚାଇନାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ନିର୍ମାତା ଭିଭୋ V19 ରେ ଡୁଆଲ୍ ହୋଲ୍-ପୁଞ୍ଚ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ ବୋଲି ଥଟ୍ଟା କରିସାରିଛି ଏବଂ ଏହାର ଡିଜାଇନ୍ ବିଷୟରେ ଆମକୁ lim ଲକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛି। ଭିଭୋ V19 ଏକ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟ୍ଅପ୍ ଏବଂ ଏକ ଅଲ-ସ୍କ୍ରିନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ୟାକ୍ କରେ | ତେବେ, ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ଉପରେ ଲିକ୍ ସୂଚିତ କରିସାରିଛି ଏବଂ ଏହାର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ହାର୍ଡୱେର୍ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ବିବରଣୀ ଦେଇଛି | Vivo V19 ବିଷୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଜାଣିଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଏଠାରେ ଅଛି |

ଭାରତରେ ଭିଭୋ V19 ଲଞ୍ଚ ମୂଲ୍ୟ, ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ, ଏବଂ ଆମେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣିଥିବା ସବୁକିଛି (Vivo V19 Launch in India)

ଭାରତରେ ଭିଭୋ V19 ମୂଲ୍ୟ (ଆଶା କରାଯାଏ)
ପୂର୍ବ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଭିଭୋ V19 ର ବଲପ୍ୟାକ୍ରେ Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ହେବ। 8 ଜିବି ରାମ୍ ଏବଂ 128 ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ବେସ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ 25,000 | ମିଷ୍ଟିକ୍ ସିଲଭର ଏବଂ ପିଆନୋ ବ୍ଲାକ୍ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ ଏହା ଜବରଦଖଲ ହେବ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି | ମନେରଖିବାକୁ, ଭିଭୋ V19 ମୂଳତ March ମାର୍ଚ୍ଚ 26 ରେ ଭାରତରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ କରୋନାଭାଇରସ୍ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ଲଞ୍ଚ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିଲା |

ଭିଭୋ V19 ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ (ଆଶା କରାଯାଏ)
ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁ ଥିବା ଭିଭୋ V19 ସମାନ ନାମର ଫୋନ୍ ତୁଳନାରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉପକରଣ ଯାହା ଚଳିତ ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ହୋଇଥିଲା | ଭିଭୋ V19 ର ଇଣ୍ଡିଆ ଭାରିଆଣ୍ଟରେ 8 ଜିବି ରାମ୍ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଅଷ୍ଟା-କୋର କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 712 SoC ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ |


ଇମେଜିଙ୍ଗ୍ ହାର୍ଡୱେର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଭିଭୋ V19 ର କ୍ୱାଡ୍ ପଛ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ନାପର୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଏଥିରେ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲ୍ଟ୍ରା-ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ କ୍ୟାମେରା, 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମାକ୍ରୋ ସୁଟର ଏବଂ ଗଭୀରତା ସେନ୍ସିଂ ପାଇଁ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ରହିବ | ଆଗରେ ଏକ 32 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ସହିତ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ କ୍ୟାମେରା ବସିଛି |

ଲିକ୍ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଭିଭୋ V19 ଦୁଇଟି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ବିନ୍ୟାସନରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ - 128 ଜିବି ଏବଂ 256 ଜିବି | ଭିଭୋ V19 ରେ ପ୍ରାମାଣିକିକରଣ ଏକ ଇନ୍-ଡିସପ୍ଲେ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହେବ | ଏହି ଫୋନ୍ ମାଲିକାନା 33W ଭିଭୋ ଫ୍ଲାସ୍ ଚାର୍ଜ 2.0 ଚାର୍ଜିଂ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ପାଇଁ 4,500mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ସହିତ ସଜ୍ଜିତ ହେବ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି | ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫଣ୍ଟୁଚ୍ OS 10 ସଫ୍ଟୱେର୍ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଜିନିଷଗୁଡିକ ପରିଚାଳନା କରିବ |