ବୁଧବାର ଦିନ ଭାରତରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି M21 ଲଞ୍ଚ ହେବ: ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ମୂଲ୍ୟ, ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ (Samsung Galaxy M21)

ସାନ ଡେମୋଗ୍ରାଫିକ୍ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖାଯାଇଥିବା କମ୍ପାନୀର ଗାଲାକ୍ସି ଏମ-ସିରିଜ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ସର୍ବଶେଷ ଅଫର୍, ବୁଧବାର ଦିନ ଭାରତରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏମ 21 ଲଞ୍ଚ ହେବ। ଗତ କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଅନେକ ଲିକ୍ ରେ ଦେଖାଦେଇଛି, କିନ୍ତୁ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସାମସଙ୍ଗ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ ଏହା ମାର୍ଚ୍ଚ 16 ସୋମବାର ଦିନ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ।
Samsung Galaxy M21

ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଲଞ୍ଚ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରେସ ଇଭେଣ୍ଟ ଆୟୋଜନ କରୁନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏଥିପ୍ରତି ଦୃଷ୍ଟି ରଖନ୍ତୁ। ବୁଧବାର ଦିନ ଉନ୍ମୋଚିତ ହେବାକୁ ଥିବା ସର୍ବଶେଷ ଲଞ୍ଚ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଭାରତରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି M21 ମୂଲ୍ୟ, ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ, ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଏବଂ ଅଧିକ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ |


ଭାରତରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି M21 ମୂଲ୍ୟ (ଆଶା କରାଯାଏ)
ଗତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା 10,990 ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଗାଲାକ୍ସି ଏମ 20 (ସମୀକ୍ଷା) ର ମୂଲ୍ୟ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି M21 ର ମୂଲ୍ୟ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଇପାରେ | ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ସାମସଙ୍ଗ ଇଣ୍ଡିଆ ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବିକ୍ରି ହେବ |

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି M21 ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ (ନିଶ୍ଚିତ ଏବଂ ଆଶା କରାଯାଏ)
ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସାମସଙ୍ଗ ଟିଜ୍ କରିଛି ଯେ ଗାଲାକ୍ସି M21 ଏକ ଭୂଲମ୍ବ ଭାବରେ ଷ୍ଟାକ୍ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରିପଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ, ଯାହା 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ମୁଖ୍ୟ କ୍ୟାମେରା ଦ୍ୱାରା ହେଲମେଟ ହେବ | ଗୋଟିଏ ସମ୍ଭବତ ଏକ ପ୍ରଶସ୍ତ ଆଙ୍ଗଲ୍ ସୁଟର ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟଟି ଗଭୀର ସେନ୍ସର ହୋଇପାରେ |

ଇନଫିନିଟି-ୟୁ ଡିଜାଇନ୍ ଭାଷା ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଅନୁସରଣ କରି ଗାଲାକ୍ସି M21 ଏକ ସୁପର AMOLED ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ ବୋଲି ସାମସଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛି | ୱାଟରଡ୍ରପ୍ ଖଣ୍ଡରେ 20 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ରହିଛି | ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଆମାଜନ ଏବଂ ସାମସଙ୍ଗ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରେ ଥିବା ମାଇକ୍ରୋସାଇଟ୍ ଫୋନ୍ ଭିତରେ ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଥିବା ଏକ ବିରାଟ 6,000mAh ବ୍ୟାଟେରୀର ଉପସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛି |

ଏହା 6GB RAM ଏବଂ 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଅକ୍ଟା-କୋର Exynos 9611 SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ହେବ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି | ଗାଲାକ୍ସି M21 ଉପରେ ଏକ UI 2.0 ସହିତ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଆଉଟ୍-ଅଫ୍-ବକ୍ସ ଚଳାଇବାକୁ କୁହାଯାଉଥିବାବେଳେ ଟେବୁଲରେ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ ନୀଳ, କଳା ଏବଂ ବାଇଗଣୀ ହେବ |