ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ HD କ୍ୟାମେରା ସହିତ, ତୃତୀୟ-ଜେନେରେସନ୍ ଜିଆଓ ଏଇ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି: ମୂଲ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ (Redmi Smart Display 8 With HD Camera)

Xiaomi ସବ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ 8 ହେଉଛି କମ୍ପାନୀର ସ୍ମାର୍ଟ ହୋମ୍ ଡିଭାଇସ୍ ପାଇଁ ସର୍ବଶେଷ ଯୋଗ | ସ୍ମାର୍ଟ ସ୍ପିକର ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଜିଆଓମି ଦ୍ୱାରା ଏକ ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି - ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ମ୍ୟାକ୍ସ ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉପକରଣ ସହିତ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା | ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ 8 ରେ 8-ଇଞ୍ଚ ଡିସପ୍ଲେ ରହିଛି ଏବଂ Xiaomi ର XiaoAI ଟଚସ୍କ୍ରିନ ସ୍ପିକର ପ୍ରୋ 8 ସହିତ ସମାନତା ରହିଛି ଯାହା ଡିସେମ୍ବର 2019 ରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ରେଡମି ଦ୍ୱାରା ନୂତନ ଉପକରଣ ଏକ ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ କ୍ୟାମେରା ସହିତ ସଜାଯାଇଛି ଏବଂ ତୃତୀୟ ଜେନେରେସନ୍ ଜିଆଓମିର ଜିଆଓ AI assistant support.

ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ HD କ୍ୟାମେରା ସହିତ, ତୃତୀୟ-ଜେନେରେସନ୍ ଜିଆଓ ଏଇ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି ମୂଲ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ (Redmi Smart Display 8 With HD Camera)

ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ 8 ମୂଲ୍ୟ |
ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ 8 CNY 349 ର ମୂଲ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ ବହନ କରେ (ପ୍ରାୟ 3,800 ଟଙ୍କା) | ଏହି ସମୟରେ, ଡିଭାଇସ୍ ଜିଆଓମି ଚାଇନା ୱେବସାଇଟରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି, ଯଦିଓ ଏହା ମାର୍ଚ୍ଚ 27 ରୁ ଅଫିସିଆଲ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଶରେ ଭିଡ଼ ଫଣ୍ଡ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ ର ବିଶ୍ global ର ମୂଲ୍ୟ ନିର୍ଧାରଣ ଏବଂ ଉପଲବ୍ଧତା ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ | ।

ଅଫିସିଆଲ୍ ପୋଷ୍ଟରଗୁଡିକରୁ, ଆମେ କଳା ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ 8 ଦେଖିପାରିବା |

ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ 8 ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା, ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ |
ଡିଜାଇନ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ନୂତନ ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ 8 Xiaomi XiaoAI ଟଚସ୍କ୍ରିନ ସ୍ପିକର ପ୍ରୋ 8 ସହିତ ସମାନ ଅଟେ ଯାହା ଡିସେମ୍ବର 2019 ରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା | ଠିକ୍ ପୁରୁଣା ଜିଆଓମି ସ୍ମାର୍ଟ ସ୍ପିକର ପରି, ରେଡମି ଦ୍ୱାରା ନୂତନ ଭାବରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଉପକରଣ ଉଭୟ ଭଏସ୍ ଏବଂ ଟଚ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲକୁ ସମର୍ଥନ କରେ | ଡିଭାଇସରେ ଥିବା 8-ଇଞ୍ଚ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଏକ 178-ଡିଗ୍ରୀ ଚଉଡା ଦର୍ଶନ କୋଣ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲାମିନେସନ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହୁଏ ଯାହା ପ୍ରତିଫଳନକୁ ହ୍ରାସ କରିଥାଏ ଏବଂ ଆଖିର ଷ୍ଟ୍ରେନ୍ସରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ |

ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ 8 ରେ ଥିବା Xiao AI ସଙ୍ଗୀତ, ଭିଡିଓ ଏବଂ ଆଲାର୍ମ ଘଣ୍ଟାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀକୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରେ | ବିଭିନ୍ନ ସ୍ମାର୍ଟ ଡିଭାଇସ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ଡିଭାଇସ୍ ଏକ ହବ୍ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରେ | ସ୍ମାର୍ଟ ସ୍ପିକରର ଆଗ ପ୍ୟାନେଲରେ ମଲ୍ଟି-ଡିଭାଇସ୍ କଲ୍ ପାଇଁ ଭିଡିଓ କଲିଂ ପାଇଁ ଏକ HD କ୍ୟାମେରା ଅଛି |

ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟ ଡିସପ୍ଲେ 8 ମଧ୍ୟ ଚାଇନାରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଭିଡିଓ ପ୍ଲାଟଫର୍ମକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ଏବଂ ଏହାର ଏକ କଷ୍ଟମ୍ ପିଲା ମୋଡ୍ ଅଛି | ଏହି ମୋଡ୍ ଶିଶୁ-କେନ୍ଦ୍ରିତ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ ଏବଂ ଆଗକୁ ଶିଶୁ ଚେହେରା ଚିହ୍ନଟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ | ଶେଷରେ, ଡିଭାଇସ୍ ଏକ ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ଗେଟୱେ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା ବ୍ଲୁଟୁଥ୍-ସଜ୍ଜିତ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ଗୋଟିଏ ସ୍ପର୍ଶ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ |