ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି: ମୂଲ୍ୟ, ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ (Redmi Note 9 Pro Max)


ଭାରତରେ ରେଡମି ନୋଟ୍ ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ମୂଲ୍ୟ Rs 14,999 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ବେସ୍ 6GB RAM + 64GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ 14,999

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଭାରତରେ ରେଡମି ନୋଟ୍ Pro ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ଏବଂ ରେଡମି ନୋଟ୍ Pro ପ୍ରୋ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି। ଉଭୟ ନୂତନ ରେଡମି ନୋଟ୍ ଫୋନ୍ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ହୋଲ୍-ପ ଡିସପ୍ଲେ ଥାଏ | ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 କୁ ମଧ୍ୟ ଚଲାଇଥାଏ ଏବଂ USB Type-C ସଂଯୋଗ ସହିତ ଆସିଥାଏ | ଜିଆଓମି ସବ୍-ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ରେଡମି ଏହାର ମାଲିକାନା “ଆରା ବାଲାନ୍ସ” ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ P2i ସ୍ପ୍ଲାସ୍-ପ୍ରୁଫ୍ ଆବରଣ ପ୍ରଦାନ କରିଛି | ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ଏବଂ ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ର ଅନ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ହାଇଲାଇଟ୍ ଗୁଡିକ ସାଇଡ୍-ମାଉଣ୍ଟ୍ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର ଏବଂ 128 ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ବୋର୍ଡ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | ନୂତନ ସିରିଜରେ ଥିବା ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ମଧ୍ୟ 64 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ ସେନସର ସହିତ ଆସିଛି | ଲଞ୍ଚ ଲାଇଭଷ୍ଟ୍ରିମ ସମୟରେ ଜିଆଓମି ଦାବି କରିଛି ଯେ ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତରେ 100 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ରେଡମି ଉପକରଣ ବିକ୍ରି କରିଛି। ନୂତନ ରେଡମି ନୋଟ୍ ସିରିଜ୍ ଲଞ୍ଚ କରି କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଲାଇନ୍ଅପ୍ ଆଗକୁ ବ to ାଇବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି।

ରେଡମି ନୋଟ୍ Pro ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ, ରେଡମି ନୋଟ୍ Pro ପ୍ରୋ ଭାରତରେ 

ଭାରତରେ ରେଡମି ନୋଟ୍ Pro ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ମୂଲ୍ୟ Rs ୦, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। 6GB RAM + 64GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ 14,999 ଥିବାବେଳେ ଏହାର 6GB RAM + 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ମଡେଲର ମୂଲ୍ୟ Rs। 16,999 ଏବଂ 8GB RAM + 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ବିକଳ୍ପ ମୂଲ୍ୟ Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ବହନ କରେ | 18,999 ଅପରପକ୍ଷେ, ଭାରତରେ ରେଡମି ନୋଟ୍ Pro ପ୍ରୋ ମୂଲ୍ୟ Rs Rs ,। Rs। ଟଙ୍କା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। 4GB RAM + 64GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ 12,999 ଥିବାବେଳେ ଏହାର 6GB RAM + 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ମଡେଲର ମୂଲ୍ୟ Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। 15,999 ରେଡମି ନୋଟ୍ Pro ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ଏବଂ ରେଡମି ନୋଟ୍ Pro ପ୍ରୋ ଉଭୟରେ ଅରୋରା ବ୍ଲୁ, ଗ୍ଲାସିଅର୍ ହ୍ White ାଇଟ୍ ଏବଂ ଇଣ୍ଟରଷ୍ଟେଲାର୍ ବ୍ଲାକ୍ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ ଅଛି | ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ର ବିକ୍ରୟ ତାରିଖ ମାର୍ଚ୍ଚ 17 ପାଇଁ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବାବେଳେ ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ମାର୍ଚ୍ଚ 25 ରେ ପ୍ରଥମ ବିକ୍ରି ହେବ। ଫୋନଗୁଡିକ ପ୍ରଥମେ ଆମାଜନ, ମି ଡଟ୍ କମ୍, ମି ହୋମ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ କ୍ରୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ, ଏବଂ ମି ଷ୍ଟୁଡିଓ ଷ୍ଟୋରଗୁଡିକ | ତେବେ ଦେଶର ପ୍ରମୁଖ ଖୁଚୁରା ଆଉଟଲେଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଉଭୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

ମାର୍ଚ୍ଚ 16 ରେ Xiaomi ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ଏବଂ ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋରେ ଲଞ୍ଚ ଅଫରଗୁଡିକ ପ୍ରକାଶ କରିବ |

ମନେରଖିବାକୁ, ଜିଆଓମି ରେଡମି ନୋଟ୍ 8 ସିରିଜ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଗତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବରରେ 9,999

ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା, ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ |

ଡୁଆଲ୍-ସିମ୍ (ନାନୋ) ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ଉପରେ MIUI 11 ସହିତ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଚଲାଇଥାଏ ଏବଂ ଏକ 6.67-ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍- HD + (1080x2400 ପିକ୍ସେଲ) IPS ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ 20: 9 ଅନୁପାତ ସହିତ ଦର୍ଶାଏ | ଫୋନ୍ ଏକ ଟ୍ରିପଲ୍ କର୍ନିଙ୍ଗ୍ ଗୋରିଲା ଗ୍ଲାସ୍ by ଦ୍ୱାରା ସୁରକ୍ଷିତ ଅଟେ ଯାହା ପଛ ଏବଂ ଆଗରେ ଏବଂ ପଛ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଫୋନ୍ ଏକ ଅଷ୍ଟା-କୋର୍ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 720G SoC ସହିତ 8GB LPDDR4X RAM ସହିତ ଚାଳିତ | ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସର କ୍ୱାଡ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ରେ 64 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ ସେନ୍ସର, ଅଲଟ୍ରା-ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ 119-ଡିଗ୍ରୀ ଫିଲ୍ଡ-ଅଫ୍ ଭ୍ୟୁ ଫୋଭି) ଲେନ୍ସ, 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମାକ୍ରୋ ସୁଟର ଏବଂ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ସେନ୍ସର ଅଛି | ଏକ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଗଭୀରତା ସେନସର | RAW ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ ଅଛି | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଫୋନର ଆଗରେ 32 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ଅଛି |

ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସରେ 64 ଜିବି ଏବଂ 128 ଜିବି UFS 2.1 ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଅପ୍ସନ୍ ଅଛି ଯାହା ଏକ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ସ୍ଲଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ (512 ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ) ମାଧ୍ୟମରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରିବ | କନେକ୍ଟିଭିଟି ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ 4G VoLTE, ୱାଇ-ଫାଇ 802.11ac, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v5.0, ଜିପିଏସ୍ / ଏ-ଜିପିଏସ୍, ଇନଫ୍ରାଡ୍ (ଆଇଆର), ନାଭିକ୍, USB ଟାଇପ୍-ସି ଏବଂ 3.5 ମିମି ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଫୋନ୍ ସାଇଡ୍-ମାଉଣ୍ଟେଡ୍ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ୍ ସେନ୍ସର ସହିତ ଆସିଥାଏ | ଏହା ଏକ 5,020mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ କରେ ଯାହା 33W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ (ବାକ୍ସରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ସମର୍ଥିତ ଚାର୍ଜର) | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଫୋନରେ 8.81 ମିମି ମୋଟା ଅଛି |

ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା, ବଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ |

ରେଡମି ନୋଟ୍ Pro ପ୍ରୋ ର ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ରେଡମି ନୋଟ୍ Pro ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ସହିତ ସମାନ, ଅଳ୍ପ କିଛି ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସତ୍ତ୍  | ଡୁଆଲ୍-ସିମ୍ (ନାନୋ) ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 କୁ MIUI 11 ସହିତ ଚଲାଇଥାଏ | ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ 6.67-ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍-ଏଚଡି + (1080x2400 ପିକ୍ସେଲ) ଆଇପିଏସ୍ ଡିସପ୍ଲେ ରହିଛି ଯେଉଁଥିରେ 20: 9 ଆସପେକ୍ଟ ଅନୁପାତ ଏବଂ ଉପରେ କର୍ନିଙ୍ଗ ଗୋରିଲା ଗ୍ଲାସ 5 ସୁରକ୍ଷା ରହିଛି | ହୁଡ୍ ତଳେ, ଏକ ଅଷ୍ଟା-କୋର୍ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 720G SoC ଅଛି, ଆଡ୍ରେନୋ 618 ଜିପିୟୁ ଏବଂ 6GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ LPDDR4X RAM ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଛି | ଫୋନ୍ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯେଉଁଥିରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସାମସଙ୍ଗ ISOCELL GM2 ପ୍ରାଥମିକ ସେନସର ଛଅ ଖଣ୍ଡ f / 1.79 ଲେନ୍ସ ସହିତ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ରେ 120-ଡିଗ୍ରୀ ଅଲ୍ଟ୍ରା-ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଲେନ୍ସ ସହିତ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ୍ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ସେନ୍ସର, ମାକ୍ରୋ ଲେନ୍ସ ସହିତ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ତୃତୀୟ ସେନ୍ସର ଏବଂ ଗଭୀରତା ସେନ୍ସିଂ ପାଇଁ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୱାଟର୍ନାରୀ ସେନସର ଅଛି | ସାମ୍ନାରେ 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ସେନସର ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହା କୃତ୍ରିମ ବୁଦ୍ଧିମତା (AI) ଆଧାରିତ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ ସମର୍ଥନ କରେ |

ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋରେ 128 ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ UFS 2.1 ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଅଛି ଯାହା ଏକ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ସ୍ଲଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ (512 ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ) ମାଧ୍ୟମରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରିବ | କନେକ୍ଟିଭିଟି ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ 4G VoLTE, ୱାଇ-ଫାଇ 802.11ac, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v5.0, GPS / A-GPS, NavIC, USB Type-C ଏବଂ 3.5mm ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏକ ସାଇଡ୍-ମାଉଣ୍ଟ୍ ସେନ୍ସର ସହିତ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଏଥିରେ ତଳ-ଫାୟାରିଙ୍ଗ୍ ସ୍ପିକର ଏବଂ ଶବ୍ଦ ବାତିଲ୍ ସମର୍ଥନ ସହିତ ଡୁଆଲ୍ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍ ଅଛି |

ରେଡମି ନୋଟ୍ 9 ପ୍ରୋ ଏକ 5,020mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ କରେ ଯାହା 18W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ (ସମର୍ଥିତ ଚାର୍ଜର ବାକ୍ସରେ ଅଛି) | ଶେଷରେ, ଫୋନ୍ ମାପ 165.7x76.6x8.8 ମିମି ଏବଂ ଓଜନ 209 ଗ୍ରାମ |

Redmi Note 9 Pro Max Full Specifications

BrandXiaomi
ModelRedmi Note 9 Pro Max
Release date12th March 2020
Launched in IndiaYes
Form factorTouchscreen
Dimensions (mm)165.50 x 76.68 x 8.80
Weight (g)209.00
Battery capacity (mAh)5020
ColoursAurora Blue, Glacier White, Interstellar Black
Display
Screen size (inches)6.67
TouchscreenYes
Resolution1080x2400 pixels
Protection typeGorilla Glass
Aspect ratio20:9
Hardware
Processor1.8GHz octa-core (4x1.8GHz + 4x2.3GHz)
Processor makeQualcomm Snapdragon 720G
RAM6GB
Internal storage64GB
Expandable storageYes
Expandable storage typemicroSD
Expandable storage up to (GB)512
Dedicated microSD slotYes
Camera
Rear camera64-megapixel (f/1.89, 1.6-micron) + 8-megapixel (f/2.2, 1.12-micron) + 5-megapixel (1.12-micron) + 2-megapixel (1.75-micron)
Rear autofocusYes
Rear flashYes
Front camera32-megapixel (1.6-micron)
Software
Operating systemAndroid 10
SkinMIUI 11
Connectivity
Wi-FiYes
Wi-Fi standards supported802.11 a/b/g/n/ac
GPSYes
BluetoothYes, v 5.00
InfraredYes
USB Type-CYes
Headphones3.5mm
Number of SIMs2
SIM 1
SIM TypeNano-SIM
GSM/CDMAGSM
3GYes
4G/ LTEYes
Supports 4G in India (Band 40)Yes
SIM 2
SIM TypeNano-SIM
GSM/CDMAGSM
3GYes
4G/ LTEYes
Supports 4G in India (Band 40)Yes
Sensors
Face unlockYes
Fingerprint sensorYes
Compass/ MagnetometerYes
Proximity sensorYes
AccelerometerYes
Ambient light sensorYes
GyroscopeYes