ରିଅଲମି 6i 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ, 16-ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା, ୱାଟରଡ୍ରପ୍ ନଚ୍ (Realmi 6i)

କମ୍ପାନୀର ମିଆଁମାର ଫେସବୁକ୍ ପେଜରେ ସର୍ବଶେଷ ଟିଜର ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇ ରିଅଲମି 6i ବର୍ତ୍ତମାନ ୱାଟଟ୍ରୋପ୍ ଆକୃତିର ଡିସପ୍ଲେ ନଚ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀରେ 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି ସୁଟର ସହିତ ଆସିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି | ମାର୍ଚ୍ଚ 17, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଅପରାହ୍ନ 3 ଟା MMT (2pm IST) ରେ ଘୋଷିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ଫୋନ୍ ଗତ ମାସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ମିଡିଆଟେକ୍ ହେଲିଓ G80 SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ହେବ।

ଚାଇନାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ନିର୍ମାତା କହିଛି ଯେ ଏହା “ଲାଇଭ୍” ହେବ କିନ୍ତୁ ଇଭେଣ୍ଟ କେବଳ ଅନଲାଇନ୍ ହେବ କି ନାହିଁ ତାହା ନିଶ୍ଚିତ କରି ନାହିଁ। ରିଅଲମେ 6i ନିକଟ ଅତୀତରେ ମଡେଲ ନମ୍ବର RMX2040 ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି, କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ବିଷୟରେ ସୂଚିତ କରିଛି |
Realmi 6i

ମିଆଁମାର ଫେସବୁକ ପୃଷ୍ଠାରେ ରିଅଲମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟରରେ ଟ୍ୟାଗ ଲାଇନ ଅଛି “ରିଅଲମ 6i” ପାଇଁ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ସହିତ “ଶକ୍ତି ଉନ୍ମୋଚନ” (Unleash the Power) | ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ବୃହତ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ସହିତ ଆସିବା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି | ମନେରଖିବାକୁ, କମ୍ପାନୀ ଏକ ପୁରୁଣା ଫେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ 18W ଶୀଘ୍ର ଚାର୍ଜିଂକୁ ଟିଜ୍ କରିଥିଲା ​​|

ଅନ୍ୟ ଏକ ନୂତନ ଫେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସାମ୍ନା କ୍ୟାମେରା 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେନ୍ସର ହେବ ଯାହା AI ସହିତ ୱାଟରଡ୍ରପ୍ ଆକୃତିର ଡିସପ୍ଲେ ଡିଜାଇନ୍ରେ ରଖାଯିବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥିବା ମିଡିଆଟେକ ହେଲିଓ G80 SoC କୁ କହିଛି ଯାହା ଗତ ମାସରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ରିଅଲମ 6i କୁ ଏହି ଚିପ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ପ୍ରଥମ ଫୋନ କରିଥିଲା ​​|

ହେଲିଓ G80 ର ଦୁଇଟି କର୍ଟେକ୍ସ- A75 କୋର ଅଛି ଯାହାକି ସର୍ବାଧିକ ଘଣ୍ଟା ବେଗ 2GHz ଏବଂ six ଟି କର୍ଟେକ୍ସ- A55 କୋର 1.8GHz ରେ ଘଡିଥାଏ | ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣା ଯେ ପଛରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା ଅଛି ଯାହା ଏକ କ୍ୱାଡ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ର ଅଂଶ ଭାବରେ, ବାକି ସେନ୍ସରଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ information ଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ | ଚାର୍ଜର ପାଇଁ ଟିଜର ଏକ USB ଟାଇପ୍-ସି ପୋର୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ ଯାହା ରିଅଲମି 5i ରେ ଥିବା ମାଇକ୍ରୋ- USB ରୁ ଏକ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଅଟେ |

RMX2040 ନେଇଥିବା ଏକ ଫୋନ୍ ଯାହା ରିଅଲମି 6i ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ତାହା ନିକଟରେ ଜିକ୍ବେଞ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଲିକାରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଫୋନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଚଳାଉଛି ଏବଂ ଅତି କମରେ 4 ଜିବି ରାମ୍ ଅଛି | ଏହା 345 ର ଏକକ-କୋର୍ ସ୍କୋର ଏବଂ 1,293 ର ମଲ୍ଟି-କୋର୍ ସ୍କୋର ପାଇଲା |

ସମାନ ମଡେଲ ନମ୍ବରର ଏକ FCC ତାଲିକାରେ mm.mm ମିମି ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍ ଏବଂ ପଛରେ ଏକ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର ଉପସ୍ଥିତି ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ଏହା ମଧ୍ୟ ଓଜନ ଏବଂ ପରିମାଣ ଯଥାକ୍ରମେ 195 ଗ୍ରାମ ଏବଂ 164.4x75.4x9 ମିମି ହେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛି |