ରିଅଲମେ 2020 ରେ ପାଞ୍ଚ 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, 20 AIoT ଡିଭାଇସ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ (Realme Will Launch Five 5G Smartphones, 20 AIoT Devices in 2020)

ରିଅଲମ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବଳ ଦୁଇଟି 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି - ରିଅଲ୍ X50 ଏବଂ ରିଅଲ୍ X50 ପ୍ରୋ | ତେବେ ଅଧିକ 5G ଫୋନ୍ ପାଇପଲାଇନରେ ଅଛି ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି। ରିଅଲମେ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ଏହା 2020 ରେ ପାଞ୍ଚରୁ ଅଧିକ 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ ଯାହା ବିଭିନ୍ନ ମୂଲ୍ୟ ବ୍ରାକେଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବ। ଓପୋ ସ୍ପିନ୍ ଅଫ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ ଆଗକୁ ଏହା ଚାଇନାରେ 4G ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଦେଶରେ ଏହାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କେବଳ 5G ନୀତି ଆପଣାଇବ। ଏଥିସହ, ରିଅଲମ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷରେ 5G ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ଏହାର ବଜାର ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛି।

Realme Will Launch Five 5G Smartphones, 20 AIoT Devices in 2020

ରିଅଲମ X50 ପ୍ରୋ ର ଗ୍ଲୋବାଲ ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟ ସମୟରେ ରିଅଲମ ସ୍ପେନ ଦେଶ ମ୍ୟାନେଜର ଏମିଲିଓ ଆଲଭାରେଜ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ କମ୍ପାନୀ ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାଞ୍ଚଟି 5G ଫୋନ ଉନ୍ମୋଚନ କରିବ। ଭାରତ ବ୍ୟତୀତ ରିଅଲମ ଚଳିତ ବର୍ଷଠାରୁ ଅନ୍ୟ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଜର୍ମାନୀ, ଇଟାଲୀ, ମାଲେସିଆ, ପୋଲାଣ୍ଡ, ସାଉଦି ଆରବ, ସିଙ୍ଗାପୁର ଏବଂ ସ୍ପେନରେ 5G ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ। ଚାଇନାରେ ଏହାର ଘରୋଇ ବଜାର ପାଇଁ, ରିଏଲ୍ମେ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ 5G ଫୋନ୍ ବଜାରକୁ ଆଣିବ ଏବଂ ସମସ୍ତ ମୂଲ୍ୟ ବିଭାଗରେ 4G ପୋର୍ଟଫୋଲିଓକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଖୋଳିବ |

ରିଅଲମ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଏହା ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ 5G ଉପରେ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଧ୍ୟାନ ବ୍ୟତୀତ କମ୍ପାନୀ 2020 ରେ 20 ରୁ ଅଧିକ AIoT ଉତ୍ପାଦ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିବ। ଏହି ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ମାର୍ଟ ସ୍ପିକର, ସ୍ମାର୍ଟ ସ୍କ୍ରିନ, ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଏବଂ ପରିଧାନ ଯୋଗ୍ୟ ଅଡିଓ ଉପକରଣ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବ। ଶେଷରେ ସୁଲଭ ତାରଯୁକ୍ତ ଇୟରଫୋନ୍, ପ୍ରକୃତ ବେତାର ଇୟରବଡ୍ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ଶବ୍ଦ ବାତିଲ୍ (ANC) ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ସହିତ ହାଇ-ଏଣ୍ଡ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ଇୟରଫୋନ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହେବ |

ପରିଧାନ ଯୋଗ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଁ, ରିଅଲ୍ ଆସନ୍ତା ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ଏକ ଫିଟନେସ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷରେ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ | ସ୍ମାର୍ଟ ହୋମ୍ ବର୍ଗରେ ରିଅଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି, ସାଉଣ୍ଡବାର୍, ସ୍ପିକର ଏବଂ ଅଧିକ ଆଣିବ | ଉପରୋକ୍ତ ସମସ୍ତ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ନିକଟରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ରିଅଲ୍ ଲିଙ୍କ୍ ଆପରେ ଏକ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ ହବ୍ ପାଇବ | ମାର୍ଚ୍ଚ 5 ରେ ରିଅଲ୍ 6 ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟରେ ରିଏଲ୍ ଏହାର AIoT ଅଭିଳାଷ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ପ୍ରକାଶ କରିବ ବୋଲି ଆମେ ଆଶା କରୁ |