ରିଅଲମ ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ‘Ask Madhav’ ର ଶେଷ ଏପିସୋଡରେ ଟିଜ୍ କରିଛି (Realme Smartwatch first look)

Realme Smartwatch first look

“ରିଅଲମି ଇଣ୍ଡିଆର ସିଇଓ ମାଧବ ଶେଥ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ସର୍ବଶେଷ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ଏପିସୋଡରେ ରିଅଲମି ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି”

ରିଅଲମି ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡରୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ମାର୍ଟ ପୋଷାକ ଯୋଗ୍ୟ ଉତ୍ପାଦ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ, ଏବଂ ଆମେ ଏହାର ଡିଜାଇନ୍ ଉପରେ ସର୍ବଶେଷ ପଚାରନ୍ତୁ ମାଧବ ଏପିସୋଡରେ | ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ସର୍ବଶେଷ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ଏପିସୋଡ୍ ସମୟରେ ରିଅଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସିଇଓ ମାଧବ ଶେଥ୍ ରିଅଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଆଗାମୀ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଆପଲ୍ ୱାଚ୍ ପରି ଏକ ବର୍ଗ ଆକୃତିର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ | ଏଥିରେ କଳା ସିଲିକନ୍ ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ସହିତ ଏକ କଳା କିମ୍ବା ସ୍ପେସ୍ ଧୂସର ଶରୀର ଦେଖାଯିବ | ଟିଜର ଉପରେ ଆଧାର କରି ଆମେ କଳ୍ପନା କରିପାରିବା | ଏପିସୋଡ୍ ସମୟରେ, ରିଅଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ର ପ୍ରଦର୍ଶନ କଦାପି ଆଲୋକିତ ହୁଏ ନାହିଁ, ତେଣୁ ସ୍କ୍ରିନ୍ କେତେ ବଡ଼ ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରକୃତରେ କେତେ କମ୍ ତାହା କହିବା କଷ୍ଟକର |



ଯେହେତୁ ଆପଣ ଉପରୋକ୍ତ ଭିଡିଓରୁ ଦେଖିଥିବେ, ରିଅଲମି ଇଣ୍ଡିଆର ସିଇଓ ରିଅଲମି  ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ପ୍ରାୟ 5:27 ମିନିଟ୍ ମାର୍କ, ଶେଥ୍ ରିଅଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ବିଷୟରେ ଖୁବ୍ ସଂକ୍ଷେପରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ତାଙ୍କ ହାତଗୋଡ଼ରେ ଥିବା ଉତ୍ପାଦକୁ ସୂଚାଇ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଶୀଘ୍ର ଲଞ୍ଚ ହେବ ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ | ଆମର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକୃତ ରିଅଲମି  ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ଲଞ୍ଚ ତାରିଖ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଏହା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଶୁଣିବାକୁ ଆଶା କରୁଛୁ |

କରୋନାଭାଇରସ୍ ବିସ୍ତାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଭାରତରେ 21 ଦିନିଆ ଲକ୍ଡାଉନ୍ ହେତୁ ରିଅଲ୍ ନାରଜୋ ସିରିଜ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସମସ୍ତ ଆଗାମୀ ଉତ୍ପାଦ ଶୁଭାରମ୍ଭକୁ ରିଅଲ୍ ଘୋଷଣା କରିଛି। ନାରଜୋ 10 ସିରିଜର ଶୁଭାରମ୍ଭ ବିଳମ୍ବ ହେବା ସହିତ ରିଅଲମି ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ କେବେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ତାହା ଘୋଷଣା କରିବାର କିଛି ସମୟ ହୋଇପାରେ | ଏପ୍ରିଲ୍ 14 ରେ ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି ଶେଷ ହେବା ପରେ କମ୍ପାନୀ ନାରଜୋ 10 ସହିତ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରିଅଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟୱାଚ୍ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜଣା ନାହିଁ | ଆପଲ୍ ୱାଚ୍ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମ୍ୟାଜିକ୍ ୱାଚ୍ କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଏକ ସୁଲଭ ଘଣ୍ଟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କମ୍ପାନୀ ନିଦ୍ରା ଟ୍ରାକିଂ ଏବଂ କ୍ରମାଗତ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନ ମନିଟରିଂ ଭଳି ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବ, ଯାହା ରିଅଲ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ |

କମ୍ପାନୀ ଏହାର ପୋଷାକ ପାଇଁ ରିଅଲ୍ ଲିଙ୍କ୍ ନାମକ ଏକ ସାଥୀ ଆପ୍ ଲଞ୍ଚ କରିସାରିଛି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଫିଟନେସ୍ ଡାଟା ଟ୍ରାକ୍ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଡିଭାଇସ୍ ଅପଡେଟ୍ କରିପାରିବେ |