ଭାରତରେ ରିଅଲ୍ ନାରଜୋ 10 ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ ଟିପ୍ସ, ଅନଲାଇନରେ ଲାଇଭ୍ ଇମେଜ୍ ସର୍ଫେସ୍ (Realme Narzo 10 Price in India and Specifications)

ଭାରତରେ ରିଅଲ୍ ନାରଜୋ 10 ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ ଟିପ୍ସ, ଅନଲାଇନରେ ଲାଇଭ୍ ଇମେଜ୍ ସର୍ଫେସ୍ (Realme Narzo 10 Price in India and Specifications)
ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ରିଅଲମେ ନାରଜୋ 10 ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ। କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ଡେବ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ନୂଆ ରିଅଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏକ ଖୁଚୁରା ଦୋକାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ରିଅଲମେ ନାରଜୋ 10 ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଅନୁମାନ କରାଯାଇଛି | ଏହି ଫୋନଟି ରିଅଲମ 6i ର ଏକ ରିବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ସଂସ୍କରଣ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଏହି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ମିଆଁମାରରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା | ରିଅଲମେ ନାରଜୋ 10 ରିଅଲମେ ନାରଜୋ 10A ସହିତ ଭାରତରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବ | ଉଭୟ ନୂତନ ଫୋନ୍ ପ୍ରତ୍ୟେକ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ସହିତ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଥଟ୍ଟା କରନ୍ତି |

ଟିପଷ୍ଟର ଇଶାନ ଅଗ୍ରୱାଲ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏକ ପ୍ରତିଛବି ଟ୍ୱିଟ କରି ରିଅଲମ ନାରଜୋ 10 କୁ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି। ଅଗ୍ରୱାଲ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ମଡେଲ ନମ୍ବର RMX2040 ଥିବା ଫୋନ ଏକ ଖୁଚୁରା ଦୋକାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଟ୍ୱିଟରରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ପ୍ରତିଛବି ବେଞ୍ଚମାର୍କ ଆପ୍ AnTuTu ରେ ମୋଟ 203,078 ପଏଣ୍ଟ ସ୍କୋର କରିଛି | ଆମର ସମୀକ୍ଷା ସମୟରେ ପୋକୋ X2 ₹ 17,999 ଦ୍ୱାରା ପ୍ରାପ୍ତ ରିଅଲ୍ 6 ₹ 13,590 ଏବଂ 280,912 ପଏଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଜନ ହୋଇଥିବା 290,210 ପଏଣ୍ଟଠାରୁ ଏହା କମ୍ ଅଟେ |

ଭାରତରେ ରିଅଲ୍ ନାରଜୋ 10 ମୂଲ୍ୟ (ଗୁଜବ)
ସେୟାର ହୋଇଥିବା ପ୍ରତିଛବି ବ୍ୟତୀତ ଅଗ୍ରୱାଲ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫୋନଟି ଅଷ୍ଟା-କୋର ମିଡିଆଟେକ ହେଲିଓ G80 SoC ସହିତ ଆସିବ ଏବଂ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ Rs ୦, ୦୦୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ୍ ହେବ। 15,000 ଏହା ମିଆଁମାରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା MMK 249,900 (ପ୍ରାୟ 13,300 ଟଙ୍କା) ବେସ୍ 3GB RAM + 64GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ ମିଆଁମାରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ରିଅଲ୍ 6i ର ମୂଲ୍ୟ ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛି | ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ 4GB RAM + 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ମଡେଲ୍ ଅଛି ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ MMK 299,900 (ପ୍ରାୟ 16,000 ଟଙ୍କା) |

Realme Narzo 10 ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା (ଗୁଜବ)
ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ଜବାବ ଦେବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଯିଏ ଇଶାନ ୱାନକଡେ ଯାଇ ରିଅଲମ ନାରଜୋ 10 ର ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତାକୁ ଦର୍ଶାଇ ଏକ ପ୍ରତିଛବି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଏଥିରେ 6.5-ଇଞ୍ଚର ପ୍ରଦର୍ଶନ, କ୍ୱାଡ ପଛ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ସହିତ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ ସେନସର ଅଛି | , 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା, ମିଡିଆଟେକ ହେଲିଓ G80 SoC, ଏବଂ USB Type-C ମାଧ୍ୟମରେ 18W କୁଇକ୍ ଚାର୍ଜ ସମର୍ଥନ | ଏହି ସବୁ ରିଅଲ୍ 6i ସହିତ ସମାନ, ଯାହା ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସମାନ RMX2040 ମଡେଲ୍ ନମ୍ବର ସହିତ ଗୁଜବ ମିଲରେ ଥିଲା ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଅଲ୍ ନାରଜୋ 10 ପାଇଁ କଳ୍ପନା କରାଯାଇଛି |

ରିଅଲମ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନାରଜୋ 10 ର ମୂଲ୍ୟ ବିବରଣୀକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହିଁ | ତଥାପି, ଏହା ଏହି ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ ଏହାର କିଛି ପ୍ରମୁଖ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯାହା ରିଅଲ୍ 6i ସହିତ ସମାନତା ପରାମର୍ଶ ଦେଇସାରିଛି | କମ୍ପାନୀ ଏହାର ପ୍ରମୋସନାଲ ପେଜରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛି ଯେ ଏହି ଫୋନରେ .5..8-ଇଞ୍ଚ ଡିସପ୍ଲେ 89.8 ପ୍ରତିଶତ ସ୍କ୍ରିନ-ଟୁ ବଡି ଅନୁପାତ ଏବଂ ୱାଟରଡ୍ରପ ଷ୍ଟାଇଲ ନଚ୍ ରହିବ। ଏହି ଫୋନରେ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରାଯିବା ଏବଂ ପଛରେ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରାଇଡ୍ ପ୍ୟାଟର୍ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଥଟ୍ଟା କରାଯାଇଥିଲା |


ନାରଜୋ 10 ସହିତ, ଓପୋ ସ୍ପିନ୍ ଅଫ୍ ସଂସ୍ଥା ରିଅଲମେ ନାରଜୋ 10A କୁ ଭାରତକୁ ଆଣିଛି | ଶେଷଟି ରିଅଲମ C3 ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଭାରିଆଣ୍ଟର ଏକ ରିବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ସଂସ୍କରଣ ଭାବରେ କଳ୍ପନା କରାଯାଇଛି ଯାହା ଗତ ମାସରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା | ଗତ ମାସରେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଡେଲରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ଭାରତକୁ ଯାଇଥିଲା।

ମାର୍ଚ୍ଚ 26 ରେ ଉଭୟ ରିଅଲମ ନାରଜୋ 10 ଏବଂ ନାରଜୋ 10A ଏକ ଲାଇଭଷ୍ଟ୍ରିମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଲିକ୍ ଏବଂ ଗୁଜବ ତଥା ସରକାରୀ ଟିଜର ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଅଧିକ ବିବରଣୀ ସୂଚାଇ ପାରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରିପାରନ୍ତି।