Realme 5 Pro, Realme XT ନୂତନ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍, ବଗ୍ ଫିକ୍ସ ସହିତ ମାର୍ଚ୍ଚ ଅପଡେଟ୍

Realme 5 Pro, Realme XT ନୂତନ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍, ବଗ୍ ଫିକ୍ସ ସହିତ ମାର୍ଚ୍ଚ ଅପଡେଟ୍

ରିଅଲମ୍ 5 ପ୍ରୋ ଏବଂ ରିଅଲମ୍ ଏକ୍ସଟି ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତରେ ମାର୍ଚ୍ଚ OTA ଅପଡେଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଅପଡେଟ୍ ଗୁଡିକ ଏହି ମାସର ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍ ସହିତ ଆଣିଛି | ରିଅଲ୍ 5 ପ୍ରୋ ଅପଡେଟ୍ ଫର୍ମୱେୟାର ସଂସ୍କରଣ RMX1971EX_11_C.02 ସହିତ ଆସିଥାଏ, ଏବଂ ରିଅଲମେ XT ଅଦ୍ୟତନ ଫର୍ମୱେୟାର ସଂସ୍କରଣ

ଏହି ଅଦ୍ୟତନର ସ୍ଥିରତା ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଉଭୟ ଅପଡେଟ୍ ଏକ ଷ୍ଟେଜ୍ manner ଙ୍ଗରେ ଗଡ଼ୁଛି | ଅପଡେଟ୍ ପ୍ରଥମେ ଏକ ସୀମିତ ସଂଖ୍ୟକ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଅନିୟମିତତା ଭାବରେ ଠେଲି ଦିଆଯିବ ଏବଂ କ critical ଣସି ଗୁରୁତ୍ bug ପୂର୍ଣ୍ଣ ତ୍ରୁଟି ନଥିବା ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଏହାର ବ୍ୟାପକ ବିସ୍ତାର ହେବ |

ଫର୍ମୱେୟାର ସଂସ୍କରଣ RMX1971EX_11_C.02 ସହିତ ରିଅଲ୍ 5 ପ୍ରୋ ₹ 12,399 ଅପଡେଟ୍ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍ ଏବଂ ଅନେକ ଫିକ୍ସ ଆଣିଥାଏ | ଏହା ସିଷ୍ଟମ୍ ପାୱାର୍ ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ଗେମ୍ ଅଡିଓର ପ୍ରଭାବକୁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ କରେ | ଅପଡେଟ୍ ବୁଟ୍ ଆନିମେସନ୍ ଡିସପ୍ଲେ ର ସମ୍ଭାବ୍ୟତା ତ୍ରୁଟି, ତୃତୀୟ-ପକ୍ଷ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ କମ୍ ପ୍ରବାବିଲିଷ୍ଟିକ୍ ଷ୍ଟକ୍ ଇସୁ ଏବଂ ସିଷ୍ଟମର ମେମୋରୀ ଲିକ୍ ହେତୁ କମ୍ ସମ୍ଭାବ୍ୟତା ଅଟକି ଯାଇଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଠିକ୍ କରିଥାଏ | ଅପଡେଟ୍ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ପରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଫଟୋ କିମ୍ବା ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ର ସମ୍ଭାବ୍ୟତା ସମସ୍ୟାକୁ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ କରିଥାଏ |

ଫର୍ମୱେୟାର ସଂସ୍କରଣ RMX1921EX_11_C.03 ସହିତ ରିଅଲମେ XT ଅପଡେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍ ଏବଂ ଫିକ୍ସ ଏବଂ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ର ସମାନ ବ୍ୟାରେଜ୍ ଆଣିଥାଏ | ଉଭୟ ଅଦ୍ୟତନ ପାଇଁ ମାନୁଆଲ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଲିଙ୍କ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଇଭ୍ ହୋଇନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକ ଶୀଘ୍ର ସଫ୍ଟୱେର୍ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ପୃଷ୍ଠାରେ ଦେଖାଯିବା ଉଚିତ |

ରିଅଲ୍ କମ୍ୟୁନିଟିରେ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ କମ୍ପାନୀ ଉଭୟ ଅଦ୍ୟତନର ରୋଲଆଉଟ୍ ଘୋଷଣା କରିଛି | ଶକ୍ତିଶାଳୀ ୱାଇ-ଫାଇ ସଂଯୋଗ ଉପରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍ ଚାର୍ଜ କରିବା ସମୟରେ ଆମେ ଉଭୟ ଅପଡେଟ୍ ସଂସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ସୁପାରିଶ କରୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେଟିଂସମୂହ> ସଫ୍ଟୱେର୍ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ରେ ଆପଣ ମାନୁଆଲୀ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡିକ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ |