OnePlus ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ଏହା ସର୍ବଦା ଅନ୍-ଡିସପ୍ଲେ ଫିଚର୍ ଆଣିବ, OnePlus 8 ସିରିଜ୍ ରେ ଆସିପାରେ

ଯେହେତୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ OLED ସ୍କ୍ରିନ୍ ସାଧାରଣ ହୋଇଗଲା, ଅନେକ ନିର୍ମାତା ଏକ ସଫ୍ଟୱେର୍ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ଯାହା OLED ସ୍କ୍ରିନ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ଲାଭ ଉଠାଇଥାଏ - ସର୍ବଦା-ଅନ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ | ଚାଇନାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ନିର୍ମାତା ୱାନପ୍ଲସ୍ OnePlus 3 ପରଠାରୁ ଏହାର ସମସ୍ତ ଡିଭାଇସରେ OLED ସ୍କ୍ରିନ୍ ବ୍ୟବହାର କରିଆସୁଛି, କିନ୍ତୁ ନିଜ କାରଣ ପାଇଁ ଏକ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଭାବରେ ସର୍ବଦା ଅନ୍-ଡିସପ୍ଲେ ପ୍ରଦାନ କରିନାହିଁ | ତେବେ, ୱାନପ୍ଲାସ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଉପଭୋକ୍ତା ମତାମତ ଯୋଗୁଁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଏବଂ ମାସରେ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ OnePlus ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ଆସିବ - ନୂତନ ଏବଂ ପୁରୁଣା |

OnePlus Confirms It Will Bring Always-On Display Feature

OnePlus ଏକ ଟୁଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ OnePlus ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ଏକ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଭାବରେ ସର୍ବଦା ଅନ୍-ଡିସପ୍ଲେ ମାଗୁଛି | ଉପଭୋକ୍ତା ଏବଂ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ମତାମତକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରିବାର କମ୍ପାନୀର ଏକ ପ୍ରମାଣିତ ଟ୍ରାକ୍ ରେକର୍ଡ ଅଛି ଏବଂ ନିକଟରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଧାରଣା ଦାଖଲ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର 'କମ୍ୟୁନିଟି ଆଇଡିଆ' ପୃଷ୍ଠା ବାହାର କରିଛନ୍ତି |

OnePlus ଅନୁଯାୟୀ ସର୍ବଦା-ଅନ୍ ଡିସପ୍ଲେ ହେଉଛି ସର୍ବୋଚ୍ଚ ଧାରଣା, ଏବଂ କମ୍ପାନୀ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ଭବିଷ୍ୟତର ସଫ୍ଟୱେର୍ ଅପଡେଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ବଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ OnePlus ଫୋନକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ OS ଉତ୍ପାଦ ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି | କତୁହଳର ବିଷୟ, ୱାନପ୍ଲସ 6 ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ୟୁନିଟରେ ଏହି ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚିନ୍ତା ହେତୁ ପରେ ଏହାକୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା |

ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ, ୱାନପ୍ଲସ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ‘ଆମ୍ବିଏଣ୍ଟ୍ ଡିସପ୍ଲେ’ ଅଛି, ଏକ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯାହା ଫୋନ୍ ଉଠାଯିବା କିମ୍ବା ସ୍କ୍ରିନ୍ ଟ୍ୟାପ୍ ହେବାବେଳେ ମ basic ଳିକ ପ୍ରସଙ୍ଗଗତ ସୂଚନା ଦେଖାଏ | ଏହା ଭଲ କାମ କରେ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ନହେବା ସମୟରେ ସ୍କ୍ରିନ୍ ବନ୍ଦ କରିଦିଏ, କିନ୍ତୁ ଉପଭୋକ୍ତା ତରଫରୁ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ସର୍ବଦା-ଅନ୍ ଡିସପ୍ଲେ ହେଉଛି ଏକ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା, କାରଣ ଏହା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଫୋନ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନକରି ସମାନ ସୂଚନାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେବ |

କମ୍ପାନୀ ଏହା ପରେ ସ୍ଥିର କରିପାରିଥାନ୍ତା ଯେକଣସି ସମସ୍ୟା ଏହାକୁ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା, ବୋଧହୁଏ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସଫ୍ଟୱେର୍ ରୋଡମ୍ୟାପରେ କାହିଁକି ଅଛି | ସମସ୍ତ OnePlus ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଯାହାକି ସଫ୍ଟୱେର୍ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରୁଛି ତାହା ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଏକ ସଫ୍ଟୱେର୍ ଅପଡେଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବ | ଅତିରିକ୍ତ ଭାବରେ, ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ନୂତନ OnePlus 8 ସିରିଜ୍ ଡିଭାଇସରେ ଆଉଟ-ଅଫ୍-ବକ୍ସରେ ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଶୀଘ୍ର ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |