OnePlus 8 Pro ସାଗର ସବୁଜ ରଙ୍ଗ, ଅନ୍ଲାଇନ୍ରେ ରେଣ୍ଡର୍ ସର୍ଫେସ୍ ଅଫର୍ କରିବାକୁ ଦିଆଗଲା (OnePlus 8 Pro Tipped to Be Offered in Sea Green Colour)

OnePlus 8 Pro ଏବଂ OnePlus 8 ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଅନଲାଇନରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରେସ୍ ରେଣ୍ଡର୍ ପପ୍ ଅପ୍ ହୋଇଛି | OnePlus 8 Pro ର ଏହି ରେଣ୍ଡର୍ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଫୋନ୍ ଏକ ଲୋଭନୀୟ ସମୁଦ୍ର ସବୁଜ ଫିନିସରେ ଦିଆଯିବ ଏବଂ ଏହା ଫୋନକୁ ସମସ୍ତ ଦିଗରୁ ଦେଖାଏ |


ଏହି ସର୍ବଶେଷ ଲିକ୍ OnePlus ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଆଣିଥାଏ, ଏବଂ OnePlus 8 Pro 30W ତାରଯୁକ୍ତ ଚାର୍ଜିଂ, 30W ବେତାର ଚାର୍ଜିଂ ଏବଂ 3W ରିଭର୍ସ ଚାର୍ଜିଂ ସପୋର୍ଟ ସହିତ 4,510mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଖେଳିବାକୁ ପଠାଯାଇଥାଏ |

IGeeksblog ସହଭାଗିତାରେ ଟିପଷ୍ଟର ଅନଲିକ୍ସ OnePlus 8 Pro ର ସର୍ବଶେଷ ରେଣ୍ଡର୍ ଅଂଶୀଦାର କରିଛି | ଫୋନ୍ ସମୁଦ୍ର ସବୁଜ କିମ୍ବା ମେଣ୍ଟ ଫିନିଶ୍ ରେ ଦେଖାଯାଏ - ଏକ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ OnePlus ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇ ନାହିଁ | OnePlus 8 Pro ରେ ଫୋନର ଉପର ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ କଟଆଉଟ୍ ସହିତ ଏକ ପଞ୍ଚ ହୋଲ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି |

ପଛରେ ଏକ କ୍ୱାଡ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଅଛି, ଯାହାକି ସିଧା ଲାଇନରେ ତିନୋଟି କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱରେ | କ୍ୟାମେରା ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଟିକିଏ ବାହାରିଯାଏ, ଏବଂ ପଛ ପ୍ୟାନେଲର ଉପର କେନ୍ଦ୍ରରେ ରଖାଯାଇଥାଏ | ଭଲ୍ୟୁମ୍ ରକର୍ ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବାବେଳେ ପାୱାର୍ ବଟନ୍ ଡାହାଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ବସିଛି | USB ଟାଇପ୍-ସି ପୋର୍ଟ ଏବଂ ସ୍ପିକର ଗ୍ରୀଲ୍ ଉଭୟ ତଳେ ରହିଥାଏ | ଦୃଷ୍ଟିରେ 3.5 ମିଲିମିଟର ଅଡିଓ ଜ୍ୟାକ୍ ସ୍ଲଟ୍ ନାହିଁ |

ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ପାଇଁ, ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ OnePlus 8 Pro ରେ 6.78-ଇଞ୍ଚ AMOLED ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି ଏବଂ ଏହା କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 865 SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ | ଫୋନ୍ ଦୁଇଟି ବିନ୍ୟାସନରେ ଆସିବାକୁ ଟିପ୍ ହୋଇଛି - 8 ଜିବି + 128 ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଏବଂ 12 ଜିବି + 256 ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଅପ୍ସନ୍ | ଅପ୍ଟିକ୍ସରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ମୁଖ୍ୟ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ଅଲ୍ଟ୍ରା-ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଲେନ୍ସ ସହିତ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସେକେଣ୍ଡାରୀ ସେନ୍ସର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ସେଠାରେ ଏକ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ତୃତୀୟ ସେନ୍ସର ଏବଂ ଶେଷ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆଗରେ, 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ଅଛି | ଫୋନଟି ଜଳ ଏବଂ ଧୂଳି ପ୍ରତିରୋଧ ପାଇଁ IP68 ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଅଟେ, ଏବଂ ଏହା 30W ତାରଯୁକ୍ତ ଚାର୍ଜିଂ ସପୋର୍ଟ ସହିତ 4,510mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ କରେ | ସେଠାରେ 30W ବେତାର ଚାର୍ଜିଂ ଏବଂ 3W ରିଭର୍ସ ବେତାର ଚାର୍ଜିଂ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ଏହି ଫୋନ୍ ଏପ୍ରିଲ୍ ମଧ୍ୟଭାଗରେ କିଛି ସମୟ OnePlus 8 ସହିତ ଲଞ୍ଚ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | OnePlus 8 କ୍ରୀଡା ଟ୍ରିପଲ୍ ପଛ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ଏକ ଛୋଟ 4,300mAh ବ୍ୟାଟେରୀକୁ ପଠାଯାଇଛି | OnePlus ରେ ଏକ ଛୋଟ 6.55-ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍- HD + ଡିସପ୍ଲେ ମଧ୍ୟ ରହିବ |