OnePlus 8 ଏପ୍ରିଲରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇପାରେ କାରଣ ଫୋନ୍ ସମୀକ୍ଷା କରିବାକୁ 10 ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଆକ୍ସେସ୍ କରିବାକୁ କମ୍ପାନୀ ଯୋଜନା କରିଛି (OnePlus 8 may launch in April)

OnePlus 8 may launch in April

OnePlus ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ସମୀକ୍ଷା କରିବାକୁ 10 ଜଣଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି, ଯାହାକୁ ସମ୍ଭବତ One OnePlus 8 କୁହାଯାଏ | କମ୍ପାନୀ ‘ଲ୍ୟାବ୍’ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଛି, ଯେଉଁଠାରେ OnePlus ଏହାର ଆଗାମୀ ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ପାଇଁ 10 ଟି ଶୀଘ୍ର ପ୍ରବେଶ ଉପଭୋକ୍ତା ନିଯୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଏହା କରିବା ପାଇଁ, ୱାନପ୍ଲସ୍ ଏକ ପଞ୍ଜୀକରଣ ଲିଙ୍କ୍ ଖୋଲିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଆଗ୍ରହୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ୍ 1, 2:30 PM IST ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କ ଆବେଦନ ପଠାଇ ପାରିବେ |

ଯେଉଁମାନେ ଏହି ସୀମିତ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି, ସେମାନେ ସରକାରୀ ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ OnePlus 8 କିମ୍ବା OnePlus 8 Pro ପାଇବେ | ଏହି ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଫୋନ୍ ସମୀକ୍ଷା କରିବା ଏବଂ ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟ ପରେ ଏହାକୁ ଅପଲୋଡ୍ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଡିଭାଇସ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାର 21 ଦିନ ପରେ ସେମାନେ ଏକ ‘ମୋତେ ପଚାରନ୍ତୁ କିଛି’ (AMA) ଅଧିବେଶନରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ |

OnePlus ଫୋରମ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏବଂ କମ୍ପାନୀ କର୍ମଚାରୀ ଜ୍ୟାକ୍ ଏକ୍ସ, ଯିଏକି ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଘୋଷଣା କରି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ OnePlus ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ଏବଂ ଅଣ-ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ସଦସ୍ୟ, ଏବଂ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏବଂ ଅଣ-ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସମସ୍ତେ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ, 10 ମଧ୍ୟରୁ ଅତିକମରେ ଛଅ ଜଣ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବିଦ୍ୟମାନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟରୁ ମନୋନୀତ ହେବେ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ OnePlus ’ଫୋରମର ଅଂଶ ହୋଇନଥାନ୍ତେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ OnePlus ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ସଦସ୍ୟ ଭାବରେ ଗଣନା କରିବ ନାହିଁ |

ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ, ଆଗ୍ରହୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ କେବଳ ଇଂରାଜୀ କିମ୍ବା ଫରାସୀ ଭାଷାରେ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା, ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ପସନ୍ଦିତ ଫର୍ମାଟ୍ (ଯଥା ଲିଖିତ, ଫଟୋଗ୍ରାଫି, ଭିଡିଓ) ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ସେମାନେ ଯୋଗ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଏକ ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରିବେ | ବିଦ୍ୟମାନ OnePlus ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ସେମାନେ ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ କିପରି ନିଜ ଫୋନ୍ ସୁପାରିଶ କରନ୍ତି ତାହା ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ | ଅଣ-ପ୍ଲସ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ, କମ୍ପାନୀ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ପୁରୁଣା ଫୋନ୍ ସମୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରେ ଯେପରି ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି |

ସମୀକ୍ଷକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ହାତରେ ଥିବା ପ୍ରକୃତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରି ଜାଚ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ରହସ୍ୟମୟ ବ୍ରାଣ୍ଡ-ନୂତନ ଫୋନ୍ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଏହା ପରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମୀକ୍ଷା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟ ପରେ ଏହାକୁ ଅପଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ | କେବଳ ଏକ ସମୀକ୍ଷା ଲେଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଡିଭାଇସ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାର 21 ଦିନ ପରେ ଆମେ ଏକ AMA (ମୋତେ କିଛି ପଚାର) ରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ମନୋନୀତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ |

ସମୀକ୍ଷା ଲାଇଭ୍ ହେବା ପରେ ସେଠାରେ ନିରନ୍ତର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହେବ, ଯେଉଁଥିରେ ଲାଇକ୍ / ଉତ୍ତର / ଦୃଶ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଯଦି ଆପଣ ଆମର ସମସ୍ତ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ପାସ୍ କରନ୍ତି, ଆପଣ ଫୋନ୍ ରଖିପାରିବେ | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ କଷ୍ଟମ୍-ପ୍ରସ୍ତୁତ ଲ୍ୟାବ୍ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସଂସ୍କରଣ ଫୋନ୍ କେସ୍ ପଠାଇବୁ | ଯଦିଓ, ଯଦି ଆପଣ ଆମର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରୁନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଫୋନ୍ ଫେରସ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସମୀକ୍ଷା ସମୀକ୍ଷା କରାଯିବ। ”

OnePlus 8 ସିରିଜ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପ୍ରିଲ୍ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଯେ ୱାନପ୍ଲସ୍ ସେମାନଙ୍କ ଫୋନ୍ ବିତରଣକୁ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସଫଳ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି, କାରଣ କରୋନାଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ ହେତୁ ବିଶ୍ ର ଅନେକ ସ୍ଥାନ ତାଲା ପଡିଛି | ନୂତନ OnePlus ଫୋନ୍ ଗୁଡିକରେ ଉଚ୍ଚ 120Hz ରିଫ୍ରେସ୍ ରେଟ୍, ପଞ୍ଚହୋଲ ଡିସପ୍ଲେ, ଉନ୍ନତ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ନି und ସନ୍ଦେହ, ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 865 SoC ସହିତ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମତା ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି |