ଡୁଆଲ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟ ସ୍ପିକର ସହିତ ନୋକିଆ 5310 ଫିଚର ଫୋନ୍, FM ରେଡିଓ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି: ମୂଲ୍ୟ, ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ (Nokia 5310 Feature Phone)


ନୋକିଆ 5310 ଫୋନ୍ ଗୁରୁବାର ଦିନ ନୋକିଆ ମୋବାଇଲ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଲାଇସେନ୍ସ ପ୍ରାପ୍ତ HMD ଗ୍ଲୋବାଲ ଦ୍ୱାରା ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା | 2G ନୋକିଆ 5310 ଫୋନ୍, ଯାହା ମୂଳ ନୋକିଆ 5310 ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଛି, କମ୍ପାନୀର ପ୍ରଥମ 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ନୋକିଆ 8.3 5G ସହିତ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଛି |

ନୋକିଆ ମଧ୍ୟ ସର୍ବଶେଷ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଫୋନକୁ ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନ ଉପକରଣ ଭାବରେ ସ୍ଥାନିତ କରୁଛି, ବିଶେଷତ those ଯେଉଁମାନେ “ସେମାନଙ୍କ ସଙ୍ଗୀତକୁ ଯିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି” | ଯେହେତୁ ଏହା ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଉନ୍ମୋଚନ ଥିଲା, ନୋକିଆ 5310 କେବେ ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିବ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।

ନୋକିଆ 5310 ବ phone ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଫୋନ୍ ମୂଲ୍ୟ |
2007 ରେ ନୋକିଆ ନୋକିଆ 5310 XpressMusic ରିଲିଜ୍ କରିବା ସମୟରେ, ଫୋନ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ର ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ତିନୋଟି ଶାରୀରିକ ବଟନ୍ ସହିତ କଳା/ ଲାଲ ଏବଂ କଳା/ ବ୍ଲୁ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ଆସିଥିଲା ​​| ନୂତନ ନୋକିଆ 5310, ତଥାପି, ଧଳା  / ଲାଲ ଏବଂ କଳା/ ଲାଲ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ପରଦା ନିକଟରେ ଥିବା ବଟନ୍ଗୁଡ଼ିକୁ ଅଛି |

ନୋକିଆ 5310 ର ମୂଲ୍ୟ EUR 39 (ପାଖାପାଖି 3,110 ଟଙ୍କା) ଏବଂ ଏହି ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଶୁଭାରମ୍ଭ ସମୟରେ ଘୋଷଣା କରିଛି।

ନୋକିଆ 5310 ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା |
ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ନୂତନ ନୋକିଆ 5310 ଅନେକ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ, ତଥାପି, HMD ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଜୋର ଦେଇଥାଏ ଯେ ଫୋନ୍ ଏହାର ପୂର୍ବ ପରି “ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରେମୀ” ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି | 2G ଫିଚର ଫୋନ୍ ଡୁଆଲ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟ ମୁହାଁ ସ୍ପିକର ଏବଂ ଫିଜିକାଲ୍ କୀପ୍ୟାଡ୍ ସହିତ 2.4-ଇଞ୍ଚ QVGA ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ଆସିଥାଏ | ଫୋନ୍ ଡୁଆଲ୍ ସିମ୍ ଏବଂ ସିଙ୍ଗଲ୍ ସିମ୍ ଅପ୍ସନ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାଏ ଯାହା ଏକ ମିନି-ସିମ୍ କୁ ସମର୍ଥନ କରେ |

ହୁଡ୍ ତଳେ, ନୂତନ ନୋକିଆ 5310 ମିଡିଆଟେକ MT6260A SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ଏବଂ ଏଥିରେ 8MB RAM ଅଛି | ଏହି ଫୋନ୍ ନୋକିଆ ସିରିଜ୍ 30+ ସଫ୍ଟୱେର୍ରେ ଚାଲିଥାଏ ଏବଂ ଏହାର 16MB ର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଅଛି ଯାହା ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ 32 ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରିବ |

ବ୍ୟାଟେରୀ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ସେଠାରେ 1200mAh ଅପସାରଣ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି ଯାହା ଉଭୟ ସିଙ୍ଗଲ୍-ସିମ୍ ଏବଂ ଡୁଆଲ୍-ସିମ୍ ୟୁନିଟ୍ ଉପରେ 7.5 ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟକ୍ ଟାଇମ୍ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରେ | ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ଡୁଆଲ୍-ସିମ୍ ୟୁନିଟ୍ ପାଇଁ 22 ଦିନର ଏବଂ ଏକକ ସିମ୍ ୟୁନିଟ୍ ପାଇଁ 30 ଦିନର ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ସମୟ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛି |

ନୋକିଆ 5310 ର ପଛରେ ଫ୍ଲାସ୍ ସହିତ ଏକ VGA କ୍ୟାମେରା ଅଛି ଏବଂ MP3 ପ୍ଲେୟାର ଏବଂ FM ରେଡିଓ ଭଳି ବଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ ସମର୍ଥନ କରେ | ମାପଗୁଡିକ 123.7 x 52.4 x 13.1 ମିମି ଏବଂ ଓଜନ 88.2 ଗ୍ରାମ |