ମୋଟରୋଲା RZR (2019) ଆଜି ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ: ଲାଇଭ୍ ଅପଡେଟ୍ସ - Motorola Razr (2019)

ମୋଟରୋଲା ରଜର (2019) ଆଜି ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଲେନୋଭୋ ମାଲିକାନା କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ଫୋଲଡେବଲ୍ ଫୋନ୍ ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବରରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଥିଲା | ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏକ ଫ୍ଲେକ୍ସିବଲ୍ ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଏକ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ପ୍ୟାନେଲ୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରେ ଯାହା ଫୋଲଡ୍ ଅବସ୍ଥାରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ |

ଫୋଲଡେବଲ୍ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ, ମୋଟରୋଲା ରଜର (2019) ଏକ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ରେଟ୍ରୋ ମୋଡ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା ଏକ ନଷ୍ଟାଲଜିକ୍ ଅନୁଭୂତି ପ୍ରଦାନ କରେ | ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ ଏବଂ ପଛରେ ଏକକ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଥିବାବେଳେ ଆଗରେ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ଉପଲବ୍ଧ | ଭାରତରେ ମୋଟରୋଲା ରଜର (2019) ଲଞ୍ଚ IST ରାତି 12:30 ରେ ଏକ ଲାଇଭଷ୍ଟ୍ରିମ ମାଧ୍ୟମରେ ଚାଲିଛି | କ୍ରିୟାକୁ ଲାଇଭ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ରୁହନ୍ତୁ |

Motorola Razr (2019)

ମୋଟରୋଲା ଇଣ୍ଡିଆ ଏହାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲ ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ ମାଧ୍ୟମରେ ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଲାଇଭଷ୍ଟ୍ରିମ ଆୟୋଜନ କରୁଛି | ଲାଇଭଷ୍ଟ୍ରିମ୍ IST ରାତି 12:30 ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ନିମ୍ନରେ ଏମ୍ବେଡ୍ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରୁ ଲାଇଭ୍ ଦେଖିପାରିବେ |

ଭାରତରେ ମୋଟରୋଲା ରଜର (2019) ମୂଲ୍ୟ (ଆଶା କରାଯାଉଛି)
ଭାରତରେ ମୋଟରୋଲା ରଜର (2019) ମୂଲ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଅବଶ୍ୟ, ଏହା ସମ୍ଭବତ this କମ୍ପାନୀ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆମେରିକାରେ ଯାହା ଘୋଷଣା କରିଥିଲା ​​ତାହା 1,500 ଡଲାର (ପ୍ରାୟ 1,11,000 ଟଙ୍କା) ଥିଲା। ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଗତ ମାସରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫ୍ଲିପ୍ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବ। 1,09,999

ମୋଟରୋଲା ରଜର (2019) ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା, ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ |
ମୋଟୋରୋଲା ରଜର (2019) ର USP ହେଉଛି ଏହାର 6.2-ଇଞ୍ଚର ନମନୀୟ OLED HD + (876x2142 ପିକ୍ସେଲ) ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯେଉଁଥିରେ 21: 9 ଅନୁପାତ ରହିଛି | ଡିସପ୍ଲେ ପ୍ୟାନେଲ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଅଧା ଫୋଲ୍ଡ୍ ହୋଇପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଫୋନରେ କଭରରେ ସେକେଣ୍ଡାରୀ 2.7-ଇଞ୍ଚ (600x800 ପିକ୍ସେଲ) କୁଇକ୍ ଭ୍ୟୁ ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି ଯାହା ସେଲଫି କ୍ୟାପଚର, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦେଖିବା ଏବଂ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପ୍ଲେକ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରିବ |

6GB RAM ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଏକ ଅଷ୍ଟା-କୋର କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 710 SoC ଅଛି | ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଏକକ, 16-ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା ଅଛି ଯାହାକି f / 1.7 ଆପେଚର ସହିତ ଫୋନ୍ ଫୋଲଡ୍ ଅବସ୍ଥାରେ ସେଲଫି ଭାବରେ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୁଏ | ଅଧିକନ୍ତୁ, ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଖଣ୍ଡ ଉପରେ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ଅଛି |

ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ମୋଟରୋଲା ରଜର (2019) ରେ 128 ଜିବି ଅନ୍ବୋର୍ଡ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଅଛି | ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 9 ପାଇ ଚଲାଇଥାଏ | ସଂଯୋଗୀକରଣ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ 4G, ୱାଇ-ଫାଇ 802.11ac, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v5.0, GPS / A-GPS, NFC, ଏବଂ USB Type-C ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଫୋନ୍ 2,510mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ କରେ ଯାହା 15W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂ ସପୋର୍ଟକୁ ସମର୍ଥନ କରେ |

ମଟୋରୋଲା ରଜର ଅନାବଶ୍ୟକ ଅବସ୍ଥାରେ 72x172x6.9mm ଏବଂ ଫୋଲ୍ଡେଡ୍ ରେ 72x94x14mm ମାପ କରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟର ଓଜନ ମାତ୍ର 205 ଗ୍ରାମ |