ମୋଟରୋଲା ଏଜ୍ + ଲିକ୍ ରେଣ୍ଡର୍ସ 108-ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା, Curved Display (Motorola Edge+ Leaked)

ଲେନୋଭୋ ମାଲିକାନା କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ପରବର୍ତ୍ତୀ ପିଢ଼ୀ ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ମୋଟରୋଲା ଏଜ୍ + ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ଲଞ୍ଚ ପୂର୍ବରୁ କିଛି ରେଣ୍ଡର ମାଧ୍ୟମରେ ଲିକ୍ ହୋଇଛି। ତାଜା ରେଣ୍ଡର୍ ଗୁଡିକ ମୋଟରୋଲା ଫୋନର ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ଏକ ହୋଲ୍-ପଞ୍ଚ୍ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଏକ ବକ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ପ୍ୟାନେଲ୍ ଦେଖାଏ - ଯାହା ଆମେ ପୂର୍ବରୁ ଦେଖିଥିଲୁ ସମାନ | ରେଣ୍ଡର୍ସ ମଧ୍ୟ ମୋଟରୋଲା ଏଜ୍ + ର ପଛପଟକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାଏ ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଟ୍ରିପଲ୍ ପଛ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଥିବା ପରି ଦେଖାଯାଏ | ମୋଟରୋଲା ଏଜ୍ + ମୂଳତ ଗତ ମାସରେ ବାର୍ସିଲୋନାରେ ମୋବାଇଲ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ କଂଗ୍ରେସ (MWC) ରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଥିଲା। ତଥାପି, କରୋନାଭାଇରସ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ ଯୋଗୁଁ ବାଣିଜ୍ୟ ଶୋ ବାତିଲ ହୋଇଥିବାରୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ମୋଟରୋଲା ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଉନ୍ମୋଚନ ଆୟୋଜନ କରିପାରେ |

Motorola Edge+ (Photo Credit: Twitter/ Evan Blass)

ଖ୍ୟାତନାମା ଟିପଷ୍ଟର ଇଭାନ୍ ବ୍ଲାସ୍ ରେଣ୍ଡର୍ଗୁଡ଼ିକୁ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ @ ଇଭଲେକ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ମୋଟରୋଲା ଏଜ୍ + ଦେଖାଇ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ରେଣ୍ଡରଗୁଡିକ ସମସ୍ତ କୋଣରୁ ନୂତନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଡିଜାଇନ୍ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ 108 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରାର ଉପସ୍ଥିତିରେ ସୂଚିତ କରେ | ଏହି ଫୋନରେ ଡୁଆଲ୍ ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଇମେଜ୍ ଷ୍ଟାବିଲାଇଜେସନ୍ (OIS) ସମର୍ଥନ ଥିବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ଏକ ଡୁଆଲ୍ ଏଲଇଡି ଫ୍ଲାସ ସହିତ ଲେଜର ଅଟୋଫୋକସ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରିପାରେ | ଅଧିକନ୍ତୁ, ରେଣ୍ଡର୍ଗୁଡ଼ିକ ଟ୍ରିପଲ୍ ପଛ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ସହିତ ଫୋନ୍ ଦେଖାଏ |

Motorola Edge+ (Photo Credit: Twitter/ Evan Blass)
ରେଣ୍ଡର୍ ଗୁଡିକରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ପଛ ପ୍ୟାନେଲରେ ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗରେ ଗ୍ରେଡିଏଣ୍ଟ୍ ଫିନିଶ୍ ଅଛି | ରେଣ୍ଡର୍ ଗୁଡିକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଏକ USB ଟାଇପ୍-ସି ପୋର୍ଟ, ଏକ ସିମ୍ ଟ୍ରେ ଏବଂ 3.5 ମିଲିମିଟର ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ପଛ ପ୍ୟାନେଲରେ ଦୁଇଟି ବିନ୍ଦୁ ଅଛି ଯାହା ଶବ୍ଦ ବାତିଲ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟେରିଓ ଅଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରେ |

ଆଗରେ, ମୋଟୋରୋଲା ଏଜ୍ + ରେ ହୋଲ୍-ପଞ୍ଚ୍ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ବକ୍ର, ଡୁଆଲ୍-ଏଜ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଥିବା ପରି ଦେଖାଯାଏ | ଫୋନରେ ଏକ ଇନ-ଡିସପ୍ଲେ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନସର ମଧ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସତେଜ ରେଣ୍ଡର୍ସ ସାମଗ୍ରିକ ଭାବରେ ନିକଟରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ପରି ଦେଖାଯାଏ | ସ୍ମାର୍ଟଫୋନଟି 8GB ଏବଂ 12GB RAM ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ ଆସିବ ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଆଉଟ୍-ଅଫ୍-ବକ୍ସ ଚଲାଇବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଏଥିରେ 5,170mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହେବ |

ପୂର୍ବ ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକ ମୋଟରୋଲା ଏଜ୍ + ରେ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 865 SoC ଦାବି କରିଥିଲା | ଅବଶ୍ୟ, କିଛି ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପ୍ରକାଶ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 765 SoC ର ଉପଲବ୍ଧତାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛି |