ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି S20, ଗାଲାକ୍ସି S20 + ସୀମିତ-ଅବଧି କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍ ପାଆନ୍ତୁ, ଭାରତରେ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ରିହାତି (Limited Period Cashback Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+)

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି S20, ଗାଲାକ୍ସି S20 + ସୀମିତ-ଅବଧି କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍ ପାଆନ୍ତୁ, ଭାରତରେ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ରିହାତି (Limited Period Cashback Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+)
ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୍ 20 ସିରିଜ୍ ଭାରତରେ ଏକ ସୀମିତ ସମୟର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ପାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ Rs ୦, ୦୦୦ ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମିଳିବ | HDFC ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ କ୍ରୟ ଉପରେ 6,000 | ନୂତନ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର, ଯାହା ଉଭୟ ଅଫଲାଇନ୍ ଏବଂ ଅନଲାଇନ୍ ଖୁଚୁରା ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ, ମାର୍ଚ୍ଚ 31 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ valid ଧ ଏବଂ ଉଭୟ ଗାଲାକ୍ସି S20 ଏବଂ ଗାଲାକ୍ସି S20 + ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ | ଦେଶରେ ବିଦ୍ୟମାନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ସାମସଙ୍ଗ ଏକ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ବୋନସ୍ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଭାରତରେ ଗାଲାକ୍ସି S20 ସିରିଜ୍ କ୍ରୟ କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକମାନେ ରିହାତି ମୂଲ୍ୟରେ ଗାଲାକ୍ସି ବୁଡ୍ + ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

ଭାରତରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି S20, ଗାଲାକ୍ସି S20 + ଅଫର୍ |
ଶନିବାର ଏକ ପ୍ରେସ ନୋଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ଯେ ଉଭୟ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି S20 ₹ 65,999 ଏବଂ ଗାଲାକ୍ସି S20 + ₹ 73,999 ଭାରତରେ Rs 6,000 ଟଙ୍କା କ୍ରୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ | 6,000 କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍ | କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ HDFC ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ୍ ଏବଂ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ କ୍ରୟ ଉପରେ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ | ଅଧିକନ୍ତୁ, HDFC ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଡ ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ଅଫଲାଇନ୍ ଏବଂ ଅନଲାଇନ୍ ଖୁଚୁରା ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରିବ |

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି S20, ଗାଲାକ୍ସି S20 + ସୀମିତ-ଅବଧି କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍ ପାଆନ୍ତୁ, ଭାରତରେ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ରିହାତି (Limited Period Cashback Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+)

ସୀମିତ ସମୟର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍ ସହିତ, ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୍ 20 ସିରିଜ୍ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ବୋନସ୍ ସହିତ Rs, 5,000 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ | 5,000, ଯାହା ଏକ ପୁରୁଣା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବଦଳରେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରିବ | ବିଦ୍ୟମାନ ଉପକରଣର ବିନିମୟ ମୂଲ୍ୟ ଉପରେ ବୋନସ୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି |

ଗାଲାକ୍ସି S20 ପରିବାର କ୍ରୟ ଉପରେ ନଅ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାମସଙ୍ଗ ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ EMI ଅଫର ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି | ଗ୍ରାହକମାନେ ଗାଲାକ୍ସି S20 ଏବଂ ଗାଲାକ୍ସି S20 + କିଣୁଥିବା ଗ୍ରାହକମାନେ ମଧ୍ୟ Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଗାଲାକ୍ସି ବୁଡ୍ + ବେତାର ଇୟରବଡ୍ ପାଇପାରିବେ | 11,990 ରେ 3,999 ଅଧିକନ୍ତୁ, ଭାରତ ଏୟାରଟେଲ, ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ, ​​ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଡବଲ୍ ଡାଟା ସୁବିଧା ଅଛି |


ଭାରତରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି S20, ଗାଲାକ୍ସି S20 + ମୂଲ୍ୟ |
ଭାରତରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୍ 20 ମୂଲ୍ୟ Rs Rs ,। Rs Rs ଟଙ୍କା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ଭାରତର ଏକମାତ୍ର 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ 66,999 | ଏହା କ୍ଲାଉଡ୍ ବ୍ଲୁ, କ୍ଲାଉଡ୍ ଗୋଲାପୀ, କସ୍ମିକ୍ ବ୍ଲାକ୍ ଏବଂ କସ୍ମିକ୍ ଗ୍ରେ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ଆସିଥାଏ | ଅପରପକ୍ଷେ, ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୍ 20 + ମୂଲ୍ୟର ମୂଲ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ ବହନ କରେ | 73,999 ଏବଂ କ୍ଲାଉଡ୍ ଗୋଲାପୀ ଛାଇ ବ୍ୟତୀତ ଭାନିଲା ଗାଲାକ୍ସି S20 ଭଳି ରଙ୍ଗର ପସନ୍ଦରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଉଭୟ ଗାଲାକ୍ସି S20 ଏବଂ ଗାଲାକ୍ସି S20 + ମଡେଲ ଚଳିତ ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ଦେଶରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିଲା। ଅଧିକନ୍ତୁ, ସାମସଙ୍ଗର ଏହି ସିରିଜରେ ଗାଲାକ୍ସି S20 ଅଲଟ୍ରା ₹ 92,999 ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଦେଶରେ ବିକ୍ରି ହେବାକୁ ଯାଉଛି |