ଲେନୋଭୋ ନଅଟି ନୂଆ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ ମଡେଲ୍ ସହିତ ଇଣ୍ଟେଲ୍ 10th Gen, AMD RYZEN PRO 4000 ମୋବାଇଲ୍ ପ୍ରୋସେସର୍ ସହିତ ଘୋଷଣା କରିଲା (Lenovo Announces Nine New Thinkpad Models)

CES 2020 ରେ ଅପଡେଟ୍ ହୋଇଥିବା ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ X1 କାର୍ବନ୍ ଏବଂ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ X1 ଯୋଗ ଘୋଷଣା କରିବାର ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ମାସ ପରେ, ଲେନୋଭୋ 2020 ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ ଲାଇନ୍ ଅପରେ ବାକି ମଡେଲଗୁଡିକର ଅପଡେଟ୍ ସଂସ୍କରଣ ଘୋଷଣା କରିଛି | ମୋଟାମୋଟି ଭାବରେ, ଲେନୋଭୋ ମୁଖ୍ୟ ସ୍ରୋତ ଟି-ସିରିଜ୍, ପୋର୍ଟେବଲ୍ ଏକ୍ସ-ସିରିଜ୍ ଏବଂ ସୁଲଭ L- ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟରେ ନଅଟି ନୂତନ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ ମଡେଲ୍ ଘୋଷଣା କରିଛି | ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ର ଅପଡେଟ୍ ପରିସର ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ତ୍ର quarter ମାସିକରୁ 649 ଡଲାର (ପ୍ରାୟ 46,475 ଟଙ୍କା) ମୂଲ୍ୟରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ବିକ୍ରି ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

Lenovo Announces Nine New Thinkpad Models

ନୂତନ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡଗୁଡିକର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଅପଡେଟ୍ ଇଣ୍ଟେଲ୍ ଦଶମ ଜେନ କୋର vPro ଏବଂ AMD Ryzen Pro 4000 ମୋବାଇଲ୍ ପ୍ରୋସେସର୍ ଆକାରରେ ଆସିଥାଏ, ଯାହା ଶୋଇବା ଠାରୁ ଶୀଘ୍ର ପୁନ ume କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ପାଇଁ ଆଧୁନିକ ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇକୁ ସକ୍ଷମ କରେ ଏବଂ ୱାକରେ ଭଏସ୍ |

ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସର ମଧ୍ୟରେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ, ଥିଙ୍କ୍ ଶଟର୍ ଫିଜିକାଲ୍ ୱେବକ୍ୟାମ୍ ସଟର ଏବଂ ଫଙ୍କସନ୍ କୀ ଧାଡିରେ VoIP କଲ୍ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ସର୍ଟକଟ୍ କି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ୱାଇ-ଫାଇ 6, CAT 16 WWAN, ଡଲବି ଭିଜନ ଏବଂ UHD ରେଜୋଲୁସନ ସହିତ OLED ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିକଳ୍ପ, ଡଲବି ଅଡିଓ, ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ସମାଧାନର ଥିଙ୍କସିଲ୍ଡ ସୁଟ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରେ, ପ୍ରାଇଭେସୀ ଗାର୍ଡ ePrivacy ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ |

କମ୍ପାନୀର ପ୍ରେସ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, ଲେନୋଭୋ ନୂତନ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ ସହିତ ଲଗାତାର ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଏହାର ନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ରା ସୋଲଡର ପ୍ରକ୍ରିୟା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଛି, ଯାହା କାର୍ବନ ନିର୍ଗମନକୁ 35 ପ୍ରତିଶତ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି। ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମୋବାଇଲ୍ ୱର୍କଷ୍ଟେସନକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଥିବା ଟି-ସିରିଜ୍, ବର୍ତ୍ତମାନ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ T14, T14, ଏବଂ T15 ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ |

କମ୍ପାକ୍ଟ ପୋର୍ଟେବଲ୍ ମଡେଲଗୁଡିକର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଥିବା X- ସିରିଜ୍, ବର୍ତ୍ତମାନ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ X13 ଏବଂ X13 ଯୋଗକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | କ୍ଷୁଦ୍ର-ମଧ୍ୟମ ବ୍ୟବସାୟ (SMBs) ପାଇଁ ସୁଲଭ ଲାପଟପ୍ ଗୁଡ଼ିକ ବିଶିଷ୍ଟ L- ସିରିଜ୍, ବର୍ତ୍ତମାନ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ L13, L13 ଯୋଗ, L14, ଏବଂ L15 ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ |

ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ, ଲେନୋଭୋ ନିକଟରେ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ E490 / E495 କୁ ନୂତନ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ E14 ସହିତ ବଦଳାଇ ଏହାର ଏଣ୍ଟ୍ରି ସ୍ତରୀୟ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ ଇ-ସିରିଜ୍ ଅଫର୍ଗୁଡ଼ିକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରିଛି | ଲେନୋଭୋ ଇଣ୍ଡିଆ ୱେବସାଇଟରେ ଏହାର ନୂତନ ମୂଲ୍ୟ 44,385 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ThinkPad E14 ଏକ Intel 10th Gen Core i7 CPU ଏବଂ 16GB RAM ସହିତ ବିନ୍ୟାସଯୋଗ୍ୟ |

ଏହା ଏକ ସ୍ଲିମ୍ ଡିଜାଇନ୍ କ୍ରୀଡା କରେ ଏବଂ ନୂତନ ଥିଙ୍କସଟର୍ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | ଯଦିଓ ଥିଙ୍କପ୍ୟାଡ୍ E14 ବର୍ତ୍ତମାନ ଲେନୋଭୋ ଇଣ୍ଡିଆ ୱେବସାଇଟରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି, ମାତ୍ର ଦୁଇ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ପଠାଯିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଅବଶିଷ୍ଟ ନୂତନ ମଡେଲଗୁଡିକ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବେ କି? କେବଳ ସମୟ କହିବ |