ରେଡମି K20 ପ୍ରୋ ଅପଡେଟ୍ ଫେବୃଆରୀ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍, ଭ୍ଲଗ୍ ମୋଡ୍: ରିପୋର୍ଟ

ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, Xiaomi ସ୍ଥିର ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତରେ ରେଡମି K20 ପ୍ରୋ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ସଫ୍ଟୱେୟାର ଅପଡେଟ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ଏହି ଅପଡେଟ୍ ଫେବୃଆରୀରେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍ ଭାରତର ରେଡମି ଫ୍ଲାଗସିପ୍ କୁ ଆଣିଥାଏ |

ତେବେ ଗୁଗୁଲ ଏହାର ପିକ୍ସେଲ ଲାଇନ୍ଅପ୍ ପାଇଁ ମାର୍ଚ୍ଚ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍ ପ୍ରକାଶ କରିସାରିଥିବାରୁ ଏହା ଏକ ମାସରୁ ଅଧିକ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଛି। ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍ ବ୍ୟତୀତ, ରେଡମି K20 ପ୍ରୋ ପାଇଁ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10-ଆଧାରିତ MIUI 11 ଅପଡେଟ୍ ମଧ୍ୟ କୁଲ୍ ଭ୍ଲଗ୍ ମୋଡ୍ ଉପସ୍ଥାପନ କରେ, ଯାହା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଏକାଧିକ ଫଟୋ ସିଲେଇ କରି କଳାତ୍ମକ ଫୋକସ୍ ଇଫେକ୍ଟ ସହିତ କ୍ଷୁଦ୍ର ଭିଡିଓ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ |


ଏକ ନୂତନ ସଫ୍ଟୱେର୍ ଅପଡେଟ୍ ରିଲିଜ୍ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଦେଇ ଅଫିସିଆଲ୍ ମି କମ୍ୟୁନିଟି ଫୋରମ୍ ରେ ରେଡମି K20 ପ୍ରୋ ₹ 23,490 ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଆମେ ଏକାଧିକ ପୋଷ୍ଟ ସାମ୍ନା କରିଛୁ | ଅପଡେଟ୍ ବିଲ୍ଡ ନମ୍ବର MIUI 11.0.4.0.QFKINXM ବହନ କରେ ଏବଂ ଏହାର ଆକାର 631MB ଅଟେ | ଚେଞ୍ଜେଲଗ୍ କେବଳ ଦୁଇଟି ନୂତନ ଆଗମନ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛି - ଫେବୃଆରୀ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ୟାଚ୍ ଏବଂ ଭ୍ଲଗ୍ ମୋଡ୍ |

ସିକ୍ୟୁରିଟି ପ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ, ଆପଣ ଅଫିସିଆଲ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସିକ୍ୟୁରିଟି ବୁଲେଟିନ୍ ରେପୋଜିଟୋରୀରେ ଥିବା ଦୁର୍ବଳତା ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଏଥିସହ, ସେଠାରେ ସାଧାରଣ ସିଷ୍ଟମ୍ ସୁରକ୍ଷା ଉନ୍ନତି ଏବଂ ବଗ୍ ଫିକ୍ସ ଅଛି ଯାହା ମାସିକ ଅଦ୍ୟତନ ସହିତ ଆସେ | ତଥାପି, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ଯେ ଏହି ଅପଡେଟ୍ ରେଡମି K20 ପ୍ରୋରେ ବ୍ୟାଟେରୀ ଜୀବନ ଏବଂ ଫ୍ରିଜ୍ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ କ fix ଣସି ଫିକ୍ସ ଆଣିନାହିଁ |

ଭ୍ଲଗ୍ ମୋଡ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହାକୁ ଡିଫଲ୍ଟ କ୍ୟାମେରା ଆପର ମୂଳପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରବେଶ କରାଯାଇପାରିବ | ଏହା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ କ୍ୟାପଚର ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପଏଣ୍ଟରେ ନିଆଯାଇଥିବା ଷ୍ଟିଲରୁ ନିର୍ମିତ ପ୍ରାୟ 10 ସେକେଣ୍ଡର କ୍ଷୁଦ୍ର ସଂକଳନ ଭିଡିଓ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |

ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଏକାଧିକ ପ୍ରିସେଟ୍, ରଙ୍ଗ ପ୍ୟାଲେଟ୍, ଏବଂ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଧ୍ୱନି ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟରେ ଚୟନ କରିପାରିବେ | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଭ୍ଲଗ୍ ମୋଡ୍ ରେଡମି K20 ପ୍ରୋ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭିଲଗ୍ ପ୍ରଭାବର ଏକ ପୂର୍ବାବଲୋକନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେବ |