ହୁଆୱେ ମେଟ୍ ଏକ୍ସ ଶୀଘ୍ର ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇପାରେ (Huawei Mate Xs may launch in India soon)

Huawei Mate Xs

2019 ରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ମେଟ୍ ଏକ୍ସକୁ ଏକ ରିଫ୍ରେସର ଭାବରେ ହୁଆୱେ ମେଟ୍ ଏକ୍ସ ଫୋଲଡେବଲ୍ ଫୋନ୍ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ ଫେବୃଆରୀରେ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଏକ ମାସ ପରେ, ଚାଇନାର ବ୍ରାଣ୍ଡ ସରକାରୀ ହୁଆୱେ ଇଣ୍ଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତରେ ହୁଆୱେ ମେଟ୍ ଏକ୍ସ ଉନ୍ମୋଚନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ |

Huawei Mate Xs may launch in India soon

ଫୋନର କ୍ୱାଡ-କ୍ୟାମେରା ବିବରଣୀ ଏବଂ 5G ସାମର୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଦେବାବେଳେ ହୁଆୱାଇ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ # ହୁଆୱାଇମେଟେକ୍ସ 5 ଜି ସହିତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଏକ ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଅଛି। ଏହା ସୂଚାଉଛି ଯେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫ୍ଲିପ୍ ଏବଂ ମୋଟରୋଲା ରଜର (2019) ପରି ଫୋଲଡେବଲ୍ ଫୋନ୍ ନେବାକୁ କମ୍ପାନୀ ଦେଖାଯାଉଥିବା ହେତୁ ହୁଆୱେ ମେଟ୍ ଏକ୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ ଲଞ୍ଚ ନିକଟତର ହୋଇପାରେ। ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ।, ହୁଆୱାଇ ଏହାର ଲଞ୍ଚ ବିଷୟରେ ଏକ ସମୟସୀମା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବିବରଣୀ ଉଲ୍ଲେଖ କରି ନାହିଁ।

Huawei Mate Xs

ହୁଆୱେ ମେଟ୍ Xs ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା
ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ପାଇଁ, ହୁଆଇ ମେଟ୍ ଏକ୍ସ 2,480 x 2,200 ପିକ୍ସେଲ ରେଜୋଲୁସନ ସହିତ ଏକ 8-ଇଞ୍ଚ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନୀକୁ ଚିତ୍ରିତ କରେ | ଏହି ଡିସପ୍ଲେ ଫୋଲ୍ଡ ହେବା ସମୟରେ ଦୁଇଟି ଡିସପ୍ଲେ ପ୍ରଦାନ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟଭାଗକୁ ବାହାରକୁ ଫୋଲ୍ଡେଡ୍, 19: 5: 9 ଆସପେକ୍ଟ ଅନୁପାତ ସହିତ ସାମ୍ନାରେ 6.6-ଇଞ୍ଚ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଏବଂ ପଛରେ 6.38-ଇଞ୍ଚ 25: 9 ସ୍କ୍ରିନ୍ ଯାହା ଏକ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | ସେଲଫି ପାଇଁ ଭ୍ୟୁଫାଇଣ୍ଡର୍ | ଫୋଲଡେବଲ୍ ଫୋନ୍ କିରିନ୍ 990 SoC ଦ୍ୱାରା 8GB RAM ଏବଂ 512GB ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଚାଳିତ | ଫୋନ୍ ଉପରେ EMUI 10 କଷ୍ଟମ୍ ସ୍କିନ୍ ଏବଂ ହୁଆୱେ ମୋବାଇଲ୍ ସେବା ସହିତ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଚଲାଇଥାଏ |
Huawei Mate Xs

ଅପ୍ଟିକ୍ସ ପାଇଁ, ହୁଆୱେ ମେଟ୍ ଏକ୍ସରେ 40MP (f / 1.8) ସୁପରସେନ୍ସିଂ ପ୍ରାଥମିକ ଚଉଡା ସେନ୍ସର, 16MP ଅଲ୍ଟ୍ରା-ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଲେନ୍ସ, 3x ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଜୁମ୍ ସହିତ 8MP ଟେଲିଫୋଟୋ ଲେନ୍ସ ଏବଂ 3D ଟାଇମ୍ ବିଶିଷ୍ଟ କ୍ୱାଡ-ରିୟର କ୍ୟାମେରା ରହିଛି | ଫ୍ଲାଇଟ୍ ସେନ୍ସର ସେଲଫି ସ୍ନାପର୍ ଭାବରେ ପଛ କ୍ୟାମେରା ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୁଏ | ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଏକ ସାଇଡ୍-ମାଉଣ୍ଟ୍ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର ଏବଂ 55W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂ ସପୋର୍ଟ ସହିତ 4,500mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି | ସଂଯୋଗୀକରଣ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ 5G, 4G VoLTE, ଡୁଆଲ୍-ବ୍ୟାଣ୍ଡ ୱାଇ-ଫାଇ 802.11, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ 5.1, ଜିପିଏସ୍, ଏବଂ USB ଟାଇପ୍-ସି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |