Honor 9X, Honor 20, Honor View 20 ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10-ଆଧାରିତ ମ୍ୟାଜିକ୍ UI 3.0 ଅପଡେଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ: କ’ଣ ନୂଆ?

Honor ବୁଧବାର ମ୍ୟାଜିକ୍ UI 3.0 ର ନୂତନ ସଂସ୍କରଣରୁ ଏହାର Honor 9X, Honor 20 ଏବଂ Honor View 20 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଗଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କଲା | ଏହି ଅପଡେଟ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର Honor ଡିଭାଇସ୍ ସହିତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି - ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଉଛି, କମ୍ପାନୀର ନୂତନ ଡାର୍କ ମୋଡ୍ ଏବଂ କ୍ୟାମେରା ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ |

ଅପଡେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଆନିମେସନ୍ ସହିତ ଫୋନ୍ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି, ଯେପରିକି ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍କ୍ରିନରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତି, ବସନ୍ତ ଗତିର ଯୋଗ | ଏକ ନୋଟରେ Honor କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଅଧିକ Honor ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଅଦ୍ୟତନ କରିବାକୁ କମ୍ପାନୀ ଆଶା କରୁଛି।

ନୋଟରେ Honor ଏହା ମଧ୍ୟ ଯୋଗ କରିଛି ଯେ Honor 9X ରେ EMUI 10.0 ଅପଡେଟ୍ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ସର୍ବଶେଷ ମ୍ୟାଜିକ୍ UI 3.0 ଏହାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ସୁରକ୍ଷା ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ମ୍ୟାଜିକ୍ UI 3.0 କୁ ଅପଡେଟ୍ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଡିଭାଇସ୍ ସ୍ developed- ବିକଶିତ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ନିର୍ବାହ ପରିବେଶ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବ ବୋଲି ନୋଟ୍ ହାଇଲାଇଟ୍ କରାଯାଇଛି।

ଅଧିକନ୍ତୁ, ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ମ୍ୟାଜିକ୍ UI 3.0 ଅପଡେଟ୍ ସହିତ Honor ମଲ୍ଟି ସ୍କ୍ରିନ୍ ସହଯୋଗରେ ସ୍ମାର୍ଟ ଅଫିସ୍ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ବ to ାଇବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି | ଏଥିରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ନିରବଚ୍ଛିନ୍ନ ଭାବରେ ତଥ୍ୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଏକାଧିକ ଡିଭାଇସ୍ ମଧ୍ୟରେ ସଙ୍ଗୀତ ବଜାଇ ପାରିବେ |

କ୍ୟାମେରା ଦୃଷ୍ଟିରୁ, Honor ଅଧିକ ଦୃଶ୍ୟମାନ ଜୁମ୍ ବାର୍ ସହିତ ଏକ “ଆଧୁନିକ ଲୁକ୍” ଆଣିଛି | ଏହା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ବୃଦ୍ଧିର ଡିଗ୍ରୀ ଆଡଜଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ | ସେହିପରି ଭାବରେ, ଅପଡେଟ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି ଯେ ସହାୟକ ଗ୍ରୀଡ୍, ଭୂସମାନ୍ତର ସ୍ତର ଏବଂ ସମୟ ପରି ଉପଲବ୍ଧ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ସହିତ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂକୁ ଅସୁବିଧାମୁକ୍ତ କରିବା |

ଏହି ଅପଡେଟ୍ Honor 9X ରେ ପ୍ରାୟ 3.56GB ଅଟେ ଏବଂ ଏହାକୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆକାଶ ମାର୍ଗରେ ଗଡ଼ାଯାଉଛି | ଗତ ବର୍ଷ ଉପରୋକ୍ତ ସମସ୍ତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 9 ପାଇ ଆଉଟ୍ ଅଫ୍ ଦି ବକ୍ସ ସହିତ ଆସିଥିଲା ​​|

ଯେହେତୁ Honor ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ନୂତନ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10-ଆଧାରିତ UI ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏହାର ପୂର୍ବ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଗଡ଼ିବ, ଯଦି ଆମେ କମ୍ପାନୀର ଆଗାମୀ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଅପଡେଟ୍ ଦେଖୁ ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବ ନାହିଁ | ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଆସୁଥିବା Honor 30-ସିରିଜ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରାଯାଇଛି। [right-sidebar]