ଫାଇନାଲ୍ କଟ୍ ପ୍ରୋ X, ଲଜିକ୍ ପ୍ରୋ X COVID-19 ଲକଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ 90 ଦିନର ପରୀକ୍ଷା ପାଆନ୍ତୁ (Final Cut Pro X, Logic Pro X Get 90-Day Trial)

Final Cut Pro X, Logic Pro X Get 90-Day Trial
Source: The Indian Express
ଆପଲ୍ ଏହାର ଫାଇନାଲ୍ କଟ୍ ପ୍ରୋ X ଭିଡିଓ ଏଡିଟିଂ ସଫ୍ଟୱେର୍ ପାଇଁ ମାଗଣା ଟ୍ରାଏଲ୍ ପିରିୟଡ୍ ବୃଦ୍ଧି କରୁଛି ଏବଂ ଲଜିକ୍ ପ୍ରୋ X ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଟ୍ରାଏଲ୍ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ କରୁଛି, ଗ୍ରାହକମାନେ 30 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 90 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫାଇନାଲ୍ କଟ୍ ପ୍ରୋ X ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ସହିତ, ଆପଲ୍ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନେକ କମ୍ପାନୀରେ ଯୋଗ ଦେଇଛି ଯାହା କରୋନାଭାଇରସ୍ ଲକଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ ସେବାଗୁଡିକ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଏବଂ ନୂତନ କୌଶଳ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ସେବା ପାଇଁ ବର୍ଦ୍ଧିତ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ସଦସ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି |

ଆପଲ୍ ଆଶା କରୁଛି ଯେ ଗ୍ରାହକମାନେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କିଛି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏହାର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଅଡିଓ ଏଡିଟିଂ ସଫ୍ଟୱେୟାର, ଫାଇନାଲ୍ କଟ୍ ପ୍ରୋ ଏବଂ ଲଜିକ୍ ପ୍ରୋ X ର ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ବର୍ତ୍ତମାନ, ଯେତେବେଳେ ଫାଇନାଲ୍ କଟ୍ ପ୍ରୋ X ରେ 30 ଦିନିଆ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ଥିଲା, ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ Logic Pro X ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇବା | 90 ଦିନିଆ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ଫାଇନାଲ୍ କଟ୍ ପ୍ରୋ ଏକ୍ସ ପାଇଁ ଲାଇଭ୍ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଲଜିକ୍ ପ୍ରୋ ଏକ୍ସ ଟ୍ରାଏଲ୍ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଲାଇଭ୍ ହେବ |

ଏହି 90 ଦିନର ଟ୍ରାଏଲ୍ ଅଫର୍ କେବେ ଶେଷ ହେବ ସେ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ଶବ୍ଦ ନାହିଁ, ତଥାପି ଏହା ଏକ ସୀମିତ ସମୟ ପରେ ଉଭୟ ଆପ୍ ପାଇଁ 30 ଦିନିଆ ଟ୍ରାଏଲ୍ କୁ ଫେରିବା ଉଚିତ | ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଫାଇନାଲ୍ କଟ୍ ପ୍ରୋ X 30 ଦିନର ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷଣରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ଆପଲର ଫାଇନାଲ କଟ୍ ପ୍ରୋ X କୁ 299.99 ଡଲାରରେ (ଭାରତରେ 24,900 ଟଙ୍କା) କିଣାଯାଇଥିବାବେଳେ ଅଡିଓ ଏଡିଟିଂ ଟୁଲ୍ ଲଜିକ୍ ଏକ୍ସ ମୂଲ୍ୟ 199.99 ଡଲାର (ଭାରତରେ 15,500 ଟଙ୍କା) ରେ କିଣାଯାଇପାରିବ | ଉଭୟ ଫାଇନାଲ୍ କଟ୍ ପ୍ରୋ ଏକ୍ସ ଏବଂ ଲଜିକ୍ ପ୍ରୋ ଏକ୍ସ ଟ୍ରାଏଲ୍ ଭର୍ସନ କମ୍ପାନୀ ୱେବସାଇଟରୁ ସିଧାସଳଖ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇପାରିବ |