ଡେଲ ନ୍ୟୁ ଇନ୍ସପିରନ୍ 15 7000 ଲାପଟପ୍ (Dell New Inspiron 15 7000 Laptop)

ପରିଚାଳନା ପ୍ରଣାଳୀ
ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ 10 ହୋମ୍ କିମ୍ବା ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ 10 ପ୍ରୋ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ - ଆପଣ ଜାଣିଥିବା ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକର ସର୍ବୋତ୍ତମ ମିଶ୍ରଣ ଏବଂ ଆପଣ ଭଲ ପାଉଥିବା ନୂତନ ଉନ୍ନତିଗୁଡିକ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ଭାବ୍ୟତାକୁ ତ୍ରିଗୁଣ କରନ୍ତୁ
ତିନୋଟି ଉପାୟରେ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରନ୍ତୁ: ଯେତେବେଳେ ଏହା କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଉତ୍ସାହ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ଆସେ ଆପଣଙ୍କ ସିଷ୍ଟମରେ ଅଧିକ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଅଛି, ସେତେ ଭଲ | ସେଥିପାଇଁ ତୁମର ଇନ୍ସପିରନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦ୍ ତୀୟ କିମ୍ବା ତୃତୀୟ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଯୋଡି କିମ୍ବା ଲାଇନକୁ ତଳକୁ କରି ତୁମର କ୍ଷମତାକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ସହିତ ଆସେ |

RAID ଆରେ: ଏକ ଉନ୍ନତ ଉପଭୋକ୍ତା ଭାବରେ, ଆପଣ ଡ୍ରାଇଭ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କିମ୍ବା RAID 1 ଆରେରେ ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟର ଏକ ପ୍ରତିବିମ୍ବିତ, ବ୍ୟାକଅପ୍ କପି ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ RAID 0 ଆରେରେ ଡୁଆଲ୍ SSD ସେଟ୍ ଅପ୍ କରିପାରିବେ |

ଦ୍ରୁତ ହେବା ପାଇଁ ନିର୍ମିତ, ସ୍ଥାୟୀ ହେବା ପାଇଁ ସିଦ୍ଧ
ଆପଣଙ୍କର ଗ୍ରାଫିକ୍ସକୁ ସଜାଡନ୍ତୁ: NVIDIA® GeForce® GTX 1650 ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଉପଲବ୍ଧ GPU ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତାର ଅତିରିକ୍ତ ଶକ୍ତି ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

ଫାଷ୍ଟ ହେଉଛି ଏକ ଅବନତି: 9th ମ ଜେନ i9 ପ୍ରୋସେସର୍ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳତା ଏବଂ ସୁଗମ, ବିହୀନ ମଲ୍ଟିଟାସ୍କିଂ ପ୍ରଦାନ କରେ |ସଲିଡ୍-ଷ୍ଟେଟ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍: ଆପଣଙ୍କର ଇନ୍ସପିରନ୍ ଏକ NVMe କଠିନ-ଷ୍ଟେଟ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ (SSD) ସହିତ ଆସିପାରେ ଯାହା ବହୁତ ତୀବ୍ର, ନୀରବ ଏବଂ HDD ଅପେକ୍ଷା ଶକ୍ ପ୍ରତିରୋଧକୁ ଉନ୍ନତ କରିଛି |

Thunderbolt ™ 3: Thunderbolt ™ 3 କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଏକ USB ପ୍ରକାର- CTM ପୋର୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଲାପଟପ୍ ଚାର୍ଜ କରିବାକୁ, ଏକାଧିକ ଡିଭାଇସ୍ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ଏବଂ 40Gbps ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡାଟା ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ, USB 3.1 Gen 1 ର 8 ଗୁଣ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |

ପୋର୍ଟେବଲ୍ ଶକ୍ତି
ବହନ କରିବା ସହଜ: ଆମେ ତୁମର 38.1cm (15) କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଲାପଟପ୍ କୁ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କରିଛୁ ଯାହା ଏକ ଶରୀର ସହିତ ସହଜ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଥାଆନ୍ତୁ |

ପତଳା ଏବଂ ଥଣ୍ଡା: କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତାକୁ ସାମ୍ନା ନକରି ଏକ ପତଳା ବାହ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଆମେ ତୁମର ଇନ୍ସପିରନ୍ କୁ ଏକ ଡୁଆଲ୍-ହର୍ଟ ପାଇପ୍ ଗରମ ସମାଧାନ ସହିତ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କରିଛୁ ଯାହା ଡୁଆଲ୍-ଫ୍ୟାନ୍ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ |

ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ ଥଣ୍ଡା: ଆମର ଡ୍ରପ୍-ହିଙ୍ଗ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଆପଣଙ୍କ ଲାପଟପ୍ କୁ ଟେବୁଲରୁ ଉଠାଇଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ଏହା ଖୋଲାଯାଏ, ତଳେ ବାୟୁ ପ୍ରବାହକୁ ବଢାଇଥାଏ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସିଷ୍ଟମକୁ ଅଧିକ ଗରମରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଏକ ଉଚ୍ଚ ଗତିର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |

ଡିଜାଇନ୍ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ
ଆଡାପ୍ଟିଭ୍ ଥର୍ମାଲ୍: ଆପଣଙ୍କ ସିଷ୍ଟମ୍, ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ, କୋଳରେ କିମ୍ବା ଏକ ଡେସ୍କରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ମାର୍ଟ ଅଟେ | ଏହା ଏହାର ତାପଜ ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ପରିସ୍ଥିତି ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ହାତରେ ଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯାଏ, ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ଉତ୍ପାଦନ ପାଇଁ ଏକ ଡେସ୍କରେ ସ୍ଥିର ହେଲେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶକ୍ତି ଉନ୍ମୁକ୍ତ ହୁଏ |

ପାୱାର କି ଏବଂ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ରିଡର୍: ଏକ ନୂତନ ଏବଂ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଲୁକ୍ ପାଇଁ ନୂତନ ଭାବରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ପାୱାର୍ କିକୁ କିବୋର୍ଡରେ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି | ପାୱାର ବଟନରେ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ରିଡର୍ ସହିତ ସମୁଦାୟ ଏକୀକରଣକୁ ଅନୁଭବ କର ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ ହେଲୋ ସହିତ ଶୀଘ୍ର ଲଗ୍ ଇନ୍ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |

ସାଂଖ୍ୟିକ କୀପ୍ୟାଡ୍: ଆପଣଙ୍କର 15-ଇଞ୍ଚ୍ ଲାପଟପ୍ ଏକ ପୂର୍ଣ୍ଣ 10-କି ସାଂଖ୍ୟିକ ପ୍ୟାଡ୍ ସ୍ଥାନିତ କରେ, ଯାହା ଦ୍ ରା ଆପଣ ସହଜରେ ଉତ୍ପାଦକତା ବଜାୟ ରଖିପାରିବେ |

ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଚାର୍ଜ ବୁଷ୍ଟ ™: ଆପଣଙ୍କ ଲାପଟପକୁ ଜମ୍ପଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବାକୁ 0% ରୁ 35% କୁ 20 ମିନିଟରେ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ପାୱାର ଆଉଟଲେଟରୁ ଆଉଟଲେଟକୁ ଯିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର ଲମ୍ବା ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ 80% ଚାର୍ଜ ନିଅନ୍ତୁ |

ଡେଲ ମୋବାଇଲ୍ କନେକ୍ଟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଡିଭାଇସ୍ଗୁଡ଼ିକୁ ଏକତ୍ର କରନ୍ତୁ |
ବିହୀନ PC / ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେସନ୍: ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନକୁ ଭାଗ ନକରି ଏକାଧିକ ଡିଭାଇସ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କରନ୍ତୁ - ଡେଲ ମୋବାଇଲ୍ କନେକ୍ଟ ଆପଣଙ୍କ ଆଇଓଏସ୍ କିମ୍ବା ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କୁ ଆପଣଙ୍କ ଲାପଟପ୍ ସହିତ ଯୋଡିଥାଏ |

ବ୍ୟାଘାତକୁ ସୀମିତ କରନ୍ତୁ: ଡେଲ ମୋବାଇଲ୍ କନେକ୍ଟ ସହିତ, ଆପଣ କଲ୍ କରିପାରିବେ, ପାଠ୍ୟ ପଠାଇ ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରିୟ ଆପ୍ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଫୋନ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ PC ରେ ଦର୍ପଣ କରିପାରିବେ |

ଆପଣଙ୍କର ଗୋପନୀୟତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ: ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍ ଆପଣଙ୍କ PC ସହିତ ଡେଲ୍ ମୋବାଇଲ୍ କନେକ୍ଟର ପଏଣ୍ଟ-ଟୁ-ପଏଣ୍ଟ, ସୁରକ୍ଷିତ ସଂଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ସଂଯୋଗ କରେ ତେଣୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସଂଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କ ତଥ୍ୟ କେବେବି ଉନ୍ମୋଚିତ ହୁଏ ନାହିଁ |

ସହଜ ସ୍ଥାନାନ୍ତର: ଜଟିଳ କ୍ଲାଉଡ୍ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସେବା କିମ୍ବା କଷ୍ଟଦାୟକ କେବୁଲ୍ ବିନା PC, ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଫୋନ୍ କୁ ଏବଂ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ, ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଏବଂ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟକୁ ଶୀଘ୍ର ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ |

* ଡେଲ ମୋବାଇଲ୍ କନେକ୍ଟ ଆପ୍ ଆପଣଙ୍କ PC ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହେବା ଜରୁରୀ | କେବଳ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଡିଭାଇସରେ ଉପଲବ୍ଧ ଦର୍ପଣ ମାଧ୍ୟମରେ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ |

ପୋର୍ଟ ଏବଂ ସ୍ଲଟ୍
1. ମାଇକ୍ରୋ SD କାର୍ଡ ରିଡର୍ | 2. USB 3.1 Gen1 | | 3. ହେଡଫୋନ୍ / ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍ କମ୍ବୋ | 4. ଶକ୍ତି | 5. HDMI 2.0 | | 6. USB 3.1 Gen 1 | | 7. USB 3.1 Gen 1 | | 8. ଥଣ୍ଡରବୋଲ୍ଟ ™ 3 ପ୍ରକାର- C ™ |

ପରିମାପ ଏବଂ ଓଜନ
1. ଉଚ୍ଚତା: 17.94 - 19.90 ମିମି (0.71 - 0.78) | | 2. ମୋଟେଇ: 357.56 ମିମି (14.08) | | 3. ଗଭୀରତା: 238.84 ମିମି (9.4)

1.87 କିଲୋଗ୍ରାମ (4.12 lbs) ରେ ଓଜନ ଆରମ୍ଭ *

ଡିଜାଇନ୍ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ 
ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇନ୍ସପିରନ୍ ନିୟମିତ ବ୍ୟବହାରରେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ମାନସିକ ଭାବରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି | ଆପଣଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଆମେ ଆମର ସିଷ୍ଟମକୁ କଠୋର ଭାବରେ ପରୀକ୍ଷା କରିଛୁ |

New Inspiron 15 7000 Laptop Buying Option

Flipkart 


New Inspiron 15 7000 Laptop full Configuration

  • 9th Generation Intel® Core™ i5-9300H (8MB Cache, up to 4.1 GHz, 4 cores) / i7 / i9
  • Windows 10 Home Plus Single Language, English
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1050 3GB GDDR5
  • 15.6-inch FHD (1920 x 1080) Anti-glare LED Backlight Non-touch Wide Viewing Angle Display
  • 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 2666 MHz / 16GB
  • 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

  • Silver LCD cover
  • Microsoft®Office 30 Day Trial
  • McAfee® Multi Device Security 15 month subscription
  • 1Y In-Home Hardware Service
  • English Backlit Keyboard

  • 1 HDMI 2.0 out
  • 3 USB 3.1 Gen 1
  • 1 Thunderbolt™ 3 (DP/PowerDelivery) Type-C™
  • 1 3.5mm Headphone/Microphone combination jack
  • 1 Power (4.5mm barrel)

  • Optical Drive Not Included
  • 1 Micro SD Media Card Reader (SD, SDHC, SDXC)
  • Height: 17.94 – 19.90mm (0.71 – 0.78) x Width: 357.56mm (14.08) x Depth: 238.84mm (9.4)
  • Starting weight at 1.87kg (4.12 lbs)i

  • HD Camera (720p)
  • Stereo Speakers with Waves MaxxAudio Pro tuning
  • Integrated Dual Array Microphones
  • 3.5mm Headphone/Microphone combination jack
  • Color Options
  • Platinum Silver
  • Spill resistant, backlit, with 10-key numeric keypad
  • 802.11ac 2x2 WiFi and Bluetooth
  • 3-Cell 56WHr Integrated