ଆପଲ୍ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ନୂତନ ଆଇପ୍ୟାଡ୍ ପ୍ରୋ ମଡେଲ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ, ନିୟାମକ ଫାଇଲ୍ ଟିପ୍ସ (Apple May Launch a New iPad Pro)

ୟୁରାସିଆନ୍ ଇକୋନୋମିକ୍ କମିଶନ ଡାଟାବେସରେ ମିଳିଥିବା ନୂତନ ଦଲିଲ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଆପଲ୍ ଏକ ନୂତନ iPad Pro - A2229 ରେ କାମ କରୁଛି | ଟ୍ୟାବଲେଟଟି iPadOS 13 ଚଳାଉଥିବା ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ଆଇପ୍ୟାଡ୍, ଆଇପ୍ୟାଡ୍ ପ୍ରୋ କିମ୍ବା ଆଇପ୍ୟାଡ୍ ମିନି ବୋଲି ଅସ୍ପଷ୍ଟ ବୋଲି ସୋମବାର ମାକ୍ରୁମର୍ସ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ପରି ୟୁରାସିଆନ୍ ଅର୍ଥନୈତିକ କମିଶନ ଆୟୋଗର ଫାଇଲଗୁଡିକ ଏକାଧିକ ଆପ, ଆଇଫୋନ୍, ଆଇପ୍ୟାଡ୍, ଆଇପ୍ୟାଡ୍ ପ୍ରୋ, ଆପଲ୍ ୱାଚ୍, ଏବଂ ଏୟାରପୋଡ୍ ମଡେଲ ସମେତ ଅନେକ ଥର ନୂତନ ଆପଲ୍ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକର ପ୍ରକାଶନକୁ ସୂଚିତ କରିଛି |

ଜଣାଶୁଣା ଆପଲ୍ ଆନାଲିଷ୍ଟ ମିଙ୍ଗ-ଚି କୁଓ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ 2021 ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ମିନି-ଏଲଇଡି ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ ଆଇଫୋନ୍ ନିର୍ମାତା ଛ ଟି ଉତ୍ପାଦ ବିକଶିତ କରୁଛି - 12.9-ଇଞ୍ଚ୍ ଆଇପ୍ୟାଡ୍ ପ୍ରୋ, 10.2-ଇଞ୍ଚ୍ ଆଇପ୍ୟାଡ୍, 7.9-ଇଞ୍ଚ୍ ଆଇପ୍ୟାଡ୍ ମିନି, 27-ଇଞ୍ଚ iMac Pro, 14 -inch MacBook Pro ଏବଂ 16 -ଇ inch MacBook Pro ମଡେଲ |

ଏହା ସହିତ, ଆପଲ୍ “LCD ମନିଟରର କିଛି ମଡେଲ୍” ପାଇଁ ମିନି-ଏଲଇଡି ବ୍ୟାକ୍ ଲାଇଟିଂ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା iMac / iMac Pro କିମ୍ବା ଷ୍ଟାଣ୍ଡାଲୋନ୍ ଡିସପ୍ଲେକୁ ଦର୍ଶାଉଛି କି ନାହିଁ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ |

TF ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ସିକ୍ୟୁରିଟି ସହିତ ଏକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ନୋଟରେ କୁଓ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଇପ୍ୟାଡ୍ ପ୍ରୋ ମଡେଲଗୁଡିକ ପଛ କ୍ୟାମେରା ସିଷ୍ଟମ ମାଧ୍ୟମରେ 3D ସେନ୍ସିଂ ଲାଭ କରିବ |

ଆପଲ୍ ଏକ ଟାଇମ୍-ଫ୍ଲାଇଟ୍ ସିଷ୍ଟମ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ, ଯାହା 3D ମାନଚିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଏକ କୋଠରୀରେ ଥିବା ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକର ଆଲୋକକୁ ଆଲୋକିତ କରିବାକୁ ସମୟ ନେଇଥାଏ |