ମାର୍ଚ୍ଚ 16 ରେ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଓପୋ ରେନୋ 3 ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଲଞ୍ଚ ହେବ (Oppo Reno 3 Pro)

ଓପୋ ରେନୋ 3 ଚାଇନା ଭାରିଆଣ୍ଟ ମିଡିଆଟେକ ଡାଇମେସିଟି 1000L SoC ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ, ବିଶ୍ variant ର ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ହେଲିଓ P90 SoC ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |



ମାର୍ଚ୍ଚ 16 ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରେ ଓପୋ ରେନୋ 3 ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଲଞ୍ଚ ହେବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ଏକ ଫେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ଏହି ପୋଷ୍ଟଟି ଫୋନର ଅରୋରା ବ୍ଲୁ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଏବଂ ଏହାର କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ଦେଖାଉଥିବା ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଟିଜର ଭିଡିଓ ସହିତ ଆସିଛି | ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ # # ଷ୍ଟେକ୍ଲିଅର୍ ଇନଭେରୀଶଟ୍ 'ପଛ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ସେଲଫି ସୁଟରର ଗର୍ବ | ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଲିକ୍ ପରେ ଏହା ଆସିଥାଏ ଯାହା ଆଶା କରାଯାଉଥିବା କ୍ୟାମେରା ବିନ୍ୟାସ ଉପରେ କିଛି ଆଲୋକ ଦେଇଥାଏ | ଏହା ଓପୋ ରେନୋ 3 ର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସଂସ୍କରଣ ହେବ କାରଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଚାଇନାର ବଜାରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​|

ଓପୋ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଫେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖା ଅଛି, “# OPPOReno3 ର ଚମତ୍କାର ଡିଜାଇନ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଆରାମଦାୟକ କରିଥାଏ | 16 ମାର୍ଚ୍ଚରେ # ଷ୍ଟାଇକ୍ଲିଅର୍ ଇନଭର୍ ଶଟ୍ ଲଞ୍ଚ୍! " ଭିଡିଓରେ କିଛି ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଚିତ୍ର ଦେଖାଯାଇଛି କିନ୍ତୁ, ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ କ୍ୟାମେରାର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଇଛି | ଓପୋ ରେନୋ 3 ର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସ୍ପେସିଫିକେସନ୍ ଲିକ୍ ଠାରୁ ଏହି ଫୋନରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା, 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଟେଲିଫୋଟୋ କ୍ୟାମେରା, 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ସୁଟର ଏବଂ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମୋନୋ କ୍ୟାମେରା ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | 

ସେଲଫି ସୁଟର ହେଉଛି 44 ମେଗାପିକ୍ସେଲ | ଏହାକୁ ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଚାଇନିଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ସହିତ ତୁଳନା କଲେ କ୍ୟାମେରାରେ ସାମାନ୍ୟ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି କାରଣ ଏଥିରେ 64 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ମୁଖ୍ୟ କ୍ୟାମେରା, 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଗଭୀରତା ଏବଂ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଗଭୀରତା ମୋନୋ କ୍ୟାମେରା ଅଛି, ଏବଂ 8- ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲ୍ଟ୍ରା-ୱାଇଡ୍ ଲେନ୍ସ | ଆଗ କ୍ୟାମେରା ହେଉଛି 32 ମେଗାପିକ୍ସେଲ |

ଚାଇନିଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ମିଡିଆ ଟେକ୍ ଡାଇମେସିଟି 1000 ଏଲ୍ ସୋସି ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଓପୋ ରେନୋ 3 ର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପ୍ରକାରରେ ମିଡିଆଟେକ୍ ହେଲିଓ P90 SoC ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ପୂର୍ବର 5G ସମର୍ଥନ ଥିବାବେଳେ ଶେଷଟି ସେହି ସଂଯୋଗ ବିକଳ୍ପକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ରିପୋର୍ଟ୍ ହୋଇଥିବା ଉଭୟ ପ୍ରକାରର ସମାନ ବ୍ୟାଟେରୀ କ୍ଷମତା 4,025mAh ରେ ଅଛି |

ଓପୋ ରେନୋ 3 ର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପ୍ରକାରର ଲଞ୍ଚକୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଥିବାବେଳେ କମ୍ପାନୀ ଭାରତରେ ଓପୋ ରେନୋ Pro ପ୍ରୋ ଭାରିଆଣ୍ଟକୁ Rs ୦, ୦୦୦ ଟଙ୍କାରେ ଲଞ୍ଚ କରିସାରିଛି। 128GB ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ 29,990 ଏବଂ Rs। 256GB ମଡେଲ୍ ପାଇଁ 32,990 |

Oppo Reno 3 Pro Full Specifications


BrandOppo
ModelReno 3 Pro
Release date2nd March 2020
Launched in IndiaYes
Form factorTouchscreen
Dimensions (mm)158.80 x 73.40 x 8.10
Weight (g)175.00
Battery capacity (mAh)4025
Removable batteryNo
Fast chargingVOOC
ColoursAuroral Blue, Midnight Black, Sky White
Display
Screen size (inches)6.40
TouchscreenYes
Resolution1080x2400 pixels
Protection typeGorilla Glass
Aspect ratio20:9
Hardware
Processorocta-core
Processor makeMediaTek Helio P95 (MT6779V/CV)
RAM8GB
Internal storage128GB
Camera
Rear camera64-megapixel (f/1.8) + 13-megapixel (f/2.4) + 8-megapixel + 2-megapixel
Rear autofocusYes
Rear flashYes
Front camera44-megapixel (f/2.4) + 2-megapixel (f/2.4)
Software
Operating systemAndroid 10
SkinColorOS 7
Connectivity
Wi-FiYes
Wi-Fi standards supported802.11 a/b/g/n/ac
GPSYes
BluetoothYes
USB Type-CYes
Sensors
Face unlockYes
In-Display Fingerprint SensorYes
Compass/ MagnetometerYes
Proximity sensorYes
AccelerometerYes
Ambient light sensorYes
GyroscopeYes
x