ଏପ୍ରିଲ୍ 14 ରେ ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁ ଥିବା OnePlus 8 ସିରିଜ୍, 5G ସମର୍ଥନ, 120Hz ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ

OnePlus 8 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସିରିଜ୍ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ ଏପ୍ରିଲ୍ 14 ରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ସୋମବାର ଘୋଷଣା କରିଛି। କେବଳ ଅନଲାଇନ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ୱାନପ୍ଲାସର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରାତି 8:30 AM ରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ | କମ୍ପାନୀ ଏହା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ OnePlus ସିରିଜ୍ 5G ସଂଯୋଗକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | OnePlus 8 ସିରିଜ୍ ସମ୍ଭବତ One OnePlus 8 Pro ଏବଂ OnePlus 8 କୁ ନେଇ ଗଠିତ ହେବ, ଯାହା କମ୍ପାନୀର ଅତୀତର ଲଞ୍ଚ ଏବଂ ପ୍ରକାଶନକୁ ନେଇ ଆସୁଥିବା ଅସଂଖ୍ୟ ଲିକ୍ କୁ ଦେଖିବ |

OnePlus 8 may launch in April

କମ୍ପାନୀ 120Hz ସତେଜ ହାରକୁ ମଧ୍ୟ ଟିଜ୍ କରିଛି, କିନ୍ତୁ ଏହା ଉଭୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ କିମ୍ବା କେବଳ ପ୍ରୋ ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ କି ନାହିଁ ତାହା ଅନିଶ୍ଚିତତା ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି। ଏହା ମଧ୍ୟ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ, OnePlus ଏହି ବର୍ଷ ଏକ ନୂଆ ସିରିଜରେ ଆଉ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଲଞ୍ଚ କରିବ, OnePlus Z, ତଥାପି, ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ଚାଇନାର ଟେକ୍ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଅଧିକ ସୂଚନା ଆଶା କରାଯାଏ |

OnePlus ୱେବସାଇଟରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଅଫିସିଆଲ୍ ଟିଜରରୁ ଆମେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଏକ କଳା ପ୍ରକାରକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିପାରିବା | କ୍ୟାମେରା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା କିମ୍ବା ମୂଲ୍ୟ ପରି ଅନେକ ବିବରଣୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ | ଅବଶ୍ୟ, ଗତ ଏକ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଲିକ୍ ହେତୁ ଆମେ ଆଗାମୀ OnePlus 8 ଏବଂ OnePlus 8 Pro ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଅନେକ ବିଶିଷ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ଆଶା କରିପାରିବା | ଏଥିରେ ଏକ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟ୍ଅପ୍ ଏବଂ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 865 SoC ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ଏହି ସମୟରେ, ରବିବାର ଦିନ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଆଗାମୀ OnePlus 8 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ତିନୋଟି ରଙ୍ଗ ପ୍ରକାରରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ - ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏକୁ ଇଣ୍ଟରଷ୍ଟେଲାର୍ ଗ୍ଲୋ କୁହାଯାଏ | ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଅନଲାଇନରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା OnePlus 8 Pro ର ଏକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରେଣ୍ଡର ମଧ୍ୟ ଫୋନକୁ ସମୁଦ୍ର ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ପ୍ରକାରରେ ଦର୍ଶାଇଥିଲା |

ରିପୋର୍ଟରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଗୁଜବ ହୋଇଥିବା OnePlus 8 Pro ରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ IMX689 ପ୍ରାଥମିକ ସେନସର ସହିତ ପଛ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ସହିତ f / 1.78 ଲେନ୍ସ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହେବ | ଏହା ଦ୍ତୀୟ 48-ମେଗାପିକ୍ସେଲ IMX586 ଅଲ୍ଟ୍ରା-ୱାଇଡ୍ କ୍ୟାମେରା ସହିତ f / 2.2 ଆପେଚର, 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ f / 2.44 ଟେଲିଫୋଟୋ କ୍ୟାମେରା ସହିତ 3X ଅପ୍ଟିକାଲ ଜୁମ୍ ଏବଂ 30X ଡିଜିଟାଲ ଜୁମ୍ ଏବଂ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ରଙ୍ଗ ଫିଲ୍ଟର ସହିତ ପ୍ୟାକ୍ ହେବ |


ଏହା ସହିତ, ଅନ୍ୟ ଏକ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ OnePlus 8 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ ସେନସର ମଧ୍ୟ ରହିବ | ଅବଶ୍ୟ, ଏହା 16 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଲେନ୍ସ ଏବଂ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମାକ୍ରୋ କ୍ୟାମେରା ସହିତ ପ୍ୟାକ୍ ହେବ |

ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରକାଶିତ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ OnePlus 8 ସିରିଜ୍ ଏକ ଲାଇଟ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରିବ | ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ନିକଟରେ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ଟିପ୍ଷ୍ଟର ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ OnePlus 8 ଲାଇଟ୍ ସମ୍ଭବତ One OnePlus Z ନାମରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ, ଯାହା OnePlus X ର ନବୀକରଣ ହୋଇଥିବା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ଏହା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ |